אודות

חברת אחים גבאי – המעניקה שירותי אינסטלציה למגזר הפרטי והציבורי כאחד –הוקמה בשנת 1996, במטרה לספק את כל שירותי האינסטלציה תחת קורת גג אחת. החברה מנוהלת על ידי ויקטור גבאי אינסטלטור בעל ותק של למעלה מעשור בתחומי האינסטלציה והמים, גילוי נזילות, בנייה ושיפוץ של חדרי אמבטיה, ופרוייקטים גדולים ומגוונים.

במהלך השנים, צברה החברה ניסיון רב וכמו כן בנתה לעצמה מוניטין רב וקהל לקוחות גדול ומגוון.
אחד העקרונות המובילים המנחים את החברה ואת עובדיה הינו מחויבות עמוקה למתן השירות הטוב ביותר לכל לקוח תוך התחשבות בסטנדרטי האיכות המחמירים בשוק. לכן שמה החברה דגש עז על טיפול מהיר וממוקד בכל לקוח במהלך העבודה ועד סיומה, תוך התייחסות לכל הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל.

אודות אחים גבאי - שירותי אינסטלציה

על מנת להבטיח איכות עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מעסיקה חברת אחים גבאי צוות עובדים מקצועיים ומיומנים, העושים שימוש בציוד המתקדם ביותר בתחום. כמו כן, מכיוון שהניסיון מלמד כי תקלות לעולם אינן קורות במועד נוח, מספקת החברה שירותי אינסטלציה – 24 שעות ביממה, בכל ימות השבוע, ומקפידה על מחירים נוחים ותחרותיים. לחצו כאן למידע אודות שירותי האינסטלציה שלנו הזמינים 24 שעות ביממה.

בזכות הניסיון הרב והמחויבות חסרת הפשרות לעקרונותיה המנחים, הפכה חברת אחים גבאי למובילה בתחומה, וצברה לקוחות רבים החוזרים ונעזרים בשירותיה, פעם אחר פעם.

עם לקוחות החברה ניתן למנות: מועצות מקומיות, משרדי ממשלה, חברות ציבוריות ופרטיות, מפעלי תעשייה, מסעדות, ועדי בתים ועשרות רבות של לקוחות פרטיים.

מוצפים? מיובשים? חייג אלינו כבר עכשיו, חינם: 1-800-34-34-34

 


תו האיכות - בעלי מקצוע
מה צבעה של השמש? 

* צוות האחים גבאי מתחייבים לאיכות עבודה גבוהה, שירות ומחירים אטרקטיביים ובלעדיים. כמו כן איכות העבודה עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק, בהתחייבות!