אינסטלטור 24 שעות

נסו לדמיין בראשכם, השעה 3 בבוקר, ואתם מתעוררים משנתכם הערבה לאחר שאתם שומעים רעש מוזר של מים זורמים באזור האמבטיה, וכאשר אתם קמים מהמיטה כדי לבדוק מהי סיבת הרעש חושכות עיניכם, אתם מגלים זרם של מים מלוכלכים ואפורים שיוצא מתחת לרצפה, ומתחיל להציף את הבית כולו.

אז אם באמת זה היה רק תסריט דמיוני, אין בעיה אבל לצערנו יש מקרים שתקלות האינסטלציה מתרחשות דווקא באמצע הלילה, ואז הן גורמות לתחושת חוסר אונים, ומצריכות אינסטלטור בזמינות מיידית, דהיינו, אינסטלטור הזמין 24 שעות ביממה, ונותן שירות מקצועי ומהיר בכל שעות היממה. היתרון: שחרור הלקוח מהצורך להמתין עד שעות הבוקר בכדי לקבל שירות אינסטלציה מאיש מקצוע.

צוות אחים גבאי מעניקים שירותי אינסטלציה מקצועיים ומהירים, 24 שעות ביממה, ללקוחות מאזורי שירות מגוונים בארץ.

נתקעם? השעה מאוחרת? לא יכולים לחזור לישון כי ההצפה מחמירה? צלצלו אלינו בכל שעה ואינסטלטור 24 שעות בדרך אליכם במהירות הבזק.

אל תמתינו לשעות הבוקר, אנו מעניקים שירותי אינסטלציה מסביב לשעון.

חברת אחים גבאי מעניקה שירותי אינסטלציה מהירים ומסביב לשעון בצורה המקצועית והאמינה ביותר בשוק. לכן גם כאשר אנו מספקים שירות מהיר וזמין של אינסטלטורים המגיעים באמצע הלילה בכדי לאתר נזילות ולפתוח סתימות ביוב, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו מאתנו את השירות המקצועי והיעיל ביותר בשילוב צוות אינסטלציה מקצועי ואדיב. עם הציוד המתקדם והחדשני ביותר שיש בשוק כיום, חברת אחים גבאי בנתה לעצמה מוניטין רב בשנים בקרב אלפי לקוחות מרוצים ברחבי הארץ.

שירותי אינסטלציה –  24 שעות ביממה

אנו בחברת אחים גבאי מעניקים ללקוחותינו מעטפת שלמה של שירותי אינסטלציה מסביב לשעון, כגון:

  • שירותי איתור נזילות.
  • שירותי פתיחת סתימות – גם הקשות ביותר.
  • החלפת צנרת בכל הגדלים.
  • גילוי בעיות קריטיות בצנרת באמצעות מכשור אלקטרוני מתקדם.
  • איתור ותיקון פיצוצי מים.
  • תיקון והחלפת משאבות ביוב תקולות.
  • שאיבת מים ממקלטים מוצפים ושאר אזורים בעייתיים.
  • ועוד.

שירותי האינסטלציה שלנו, הזמינים 24 שעות ביממה, יבטיחו לכם שקט נפשי, רוגע וחזרה לשגרת החיים הנורמלית.

זכרו, לא משנה מתי תתגלה אצלכם תקלה במערכת האינסטלציה, חברת אחים גבאי תספק לכם בכל שעה בשעות היממה שירות מקצועי ומהיר של אינסטלטור 24 שעות.

 


תו האיכות - בעלי מקצוע
מה צבעה של השמש? 

* צוות האחים גבאי מתחייבים לאיכות עבודה גבוהה, שירות ומחירים אטרקטיביים ובלעדיים. כמו כן איכות העבודה עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק, בהתחייבות!