אינסטלטור ברעננה

עבודת האינסטלציה הביתית והתעשייתית אינה עניין של מה בכך והיא מתאימה לבעלי מקצוע בלבד אשר יודעים להתמודד עם כל מצב או התפתחות במהלך הפתרון לבעיות האינסטלציה השונות. בעיות האינסטלציה הנפוצות הן סתימות בצנרת הבית, בעיית נזילות, משאבות ביוב טבולות תקולות, איתור וגילוי נזילות ועוד. חברת אחים גבאי מעניקה, בין היתר ושאר האזורים בארץ, שירותי אינסטלציה באזורי רעננה והסביבה.

אנו מספקים את הפתרונות הבאים הן לאנשים פרטיים והן למרכזים מסחריים ותעשייתיים:

  • שירותי פתיחת סתימות – באמצעות שימוש בציוד אלקטרוני ומכשור מתקדמים.
  • פתיחת סתימות באמצעות ביובית – אנו מעמידים לרשות לקוחותינו משאית ביובית חדישה המסוגלת להתמודד עם כל סתימה.
  • איתור וגילוי נזילות בצנרת – באמצעות ציוד מתקדם אנו מאתרים את הנזילות ומונעים פגיעה פיסית בצנרת.
  • תיקון והחלפת צנרות – במקרים מסויימים אנו יודעים לתת מענה מהיר ואיכותי הכולל רכישת החומרים המתאימים וההתקנה.
  • פיצוצים בצינורות – במקרים של צנרות תקולות ופיצוצים, אנו מעניקים שירותי תיקון ייחודיים – כולל הרכבה של מתאמים וחלקים מתאימים.
  • התקנה והחלפה של צינורות  \ ברזים – הן ברזים ביתיים בכיור והן בצנרות המרכזיות בבניין
  • משאבות טבולות – התקנה וטיפול במשאבות טבולות לביוב לצורך שמירה על מפלס המים – כמו כן התקנה של משאבות טבולות במרתפי הדירה.
  • ועוד.

אינסטלטור ברעננה- שירותי אינסטלציה מהירים ומקצועיים

במידה ואתם מחפשים שירות אמין, איכותי ומקצועי של אינסטלטור באזור רעננה, צרו איתנו קשר כבר עכשיו. לחברת אחים גבאי מוניטין רב בשנים ומאות לקוחות מרוצים ממגוון שירותי אינסטלציה ברחבי הארץ בכלל ובאזור רעננה בפרט. כמו כן, אנו מבצעים טיפולי אינסטלציה באמצעות מכשור מקצועי ואלקטרוני מהמובילים בשוק לצורך הענקת טיפול מהיר, מדוייק אשר אינו גרום נזק לצנרות ו\או משאבות הביוב. בנוסף, צוות אחים גבאי מחוייב לאמנת שירות הלקוח ומעסיק אך ורק בעלי מקצוע מוסמכי אינסטלציה בלבד – אנשים איכותיים, ותיקים ובעלי ניסיון רב בשנים המסוגלים להעניק לכם שירות מקצועי ומהיר ללא כל חשש.

הזמנתם אינסטלטור ברעננה?

מומחי האינסטלציה של חברת אחים גבאי יגיעו אליכם במהירות תוך שהם מאובזרים בציוד האינסטלציה המתקדם כיום בשוק – מכשור אלקטרוני לזיהוי נזילות או רטיבות בקיר על מנת לפתור את בעיות האינסטלציה בביתכם ולספק לכם שירותי אינסטלציה מקצועיים ואיכותיים בצורה המדויקת ביותר. אנו בחברת האחים גבאי מסוגלים לבצע עבורכם את כל עבודות האינסטלציה גם במקומות הקשים ביותר וזאת הודות לצוות ומנהלי פרוייקטים עתירי ניסיון בפרוייקטי אינסטלציה מורכבים. חברת האחים גבאי מעניקה שירותי אינסטלציה באזורים שונים בארץ וכן שירותי ביובית ברעננה. היתרון הבלעדי שלנו הוא כמובן הוותק, והשירות המהיר והאמין לצד שירותי אינסטלציה 24 שעות ביממה. כמו כן, אנו מבצעים עבודות אינסטלציה נקיות, ללא גרימת נזקים ובאמצעות ציוד אלקטרוני ולזיהוי וטיפול בסתימות, נזילות וכדומה. כשאתם מזמינים שירותי אינסטלטור ברעננה מצוות האחים גבאי, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי השירות שתקבלו הינו ייחודי, מקצועי, אמין וללא נזקים. בהתחייבות!

 


תו האיכות - בעלי מקצוע
מה צבעה של השמש? 

* צוות האחים גבאי מתחייבים לאיכות עבודה גבוהה, שירות ומחירים אטרקטיביים ובלעדיים. כמו כן איכות העבודה עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק, בהתחייבות!