אינסטלטור בשרון

יש כאלה שבשביל כל סתימה בצנרת יזמינו אינסטלטור שידע לתקן את הבעיה מבלי להסתבך, ויש כאלו שקודם ינסו לתקן זאת בעצמם ורק אחרי שהם יוכחו שעבודת האינסטלטור , הינה עניין רציני ביותר, הדורשת הבנה במערכת האינסטלציה שתמיד תהיה קשורה לצנרת הביוב או לצנרת הבית, הם  יחליטו להזמין אינסטלטור מקצועי שיעשה את העבודה כפי שצריך.

אינסטלטור מקצועי מספק את השירותים הבאים:

  • טיפול בסתימות – לרבות פתיחת סתימות, איתור סתימות, עשיית שימוש בשירותי ביובית לפתיחת סתימות רציניות.
  • תיקון ברזים
  • איתור נזילות או רטיבות.
  • החלפת צנרת – לרבות תיקון צנרות, החלפתן ומתן טיפול שוטף ומניעתי.
  • תיקון של פיצוצים בצנרת
  • התקנה של צינורות חדשים או של ברזים חדשים , ושאר פריטים הקשורים למערכת האינסטלציה.

אינסטלטורים מטפלים מרבית הזמן בנזילות שנגרמות מבלאי של צינורות, או בסתימות שבהם אשמים דיירי הבית שזורקים אשפה ופסולת למקומות הלא נכונים, וכך הם גורמים בלי לשים לב לסתימות של צינורות ע"י שערות, או ע"י שאריות אוכל וכו'.

זקוקים לאינסטלטור באזור השרון?

אם גם אתם הגעתם למצב שבו הייתם צריכים להזמין אינסטלטור באזור השרון עקב סתימה או נזילה אך לא ידעתם איזה אינסטלטור נחשב אמין ומקצועי, עובד עם ציוד מתקדם ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק, כדאי שתכירו אותנו – צוות האחים גבאי. אנו מספקים שירותי אינסטלציה מגוונים בשרון בעזרת צוות אינסטלטורים מקצועי ומיומן.

אנו מעסיקים אך ורק אינסטלטורים מוסמכים שעברו הכשרה מקצועית מתאימה , ואתם יכולים לסמוך עליהם בעיניים עצומות. אצלנו לא תמצאו אינסטלטורים חובבניים (חאפרים) או זמניים, אלא רק אינסטלטורים מקצועיים ואמינים.

הזמנתם אינסטלטור בשרון?

האינסטלטור של חברת אחים גבאי אשר יגיע אליכם תוך זמן קצר יהיה מצויד בציוד מתקדם של המאה ה-21 הכולל בין היתר, מכשור אלקטרוני לזיהוי נזילות או רטיבות בקיר על מנת לפתור את בעיות האינסטלציה בביתכם ולספק לכם שירותי אינסטלציה מקצועיים ואיכותיים בצורה המדויקת ביותר.

אנחנו בחברת האחים גבאי נדע לבצע עבורכם את כל עבודות האינסטלציה ואת כל תיקוני האינסטלציה, גם במקומות פרטיים וגם במקומות ציבוריים, אנשי המקצוע שלנו צברו ניסיון רב בלא מעט פרויקטים ועבודות אינסטלציה מסוגים שונים.

מדוע כדאי להשתמש בשירותי אינסטלציה של האחים גבאי?

חברת האחים גבאי מעניקה שירותי אינסטלציה באזורים שונים בארץ וכן לאלו הזקוקים לשירותי אינסטלטור בשרון. היתרון הבלעדי שלנו הוא כמובן הוותק, והשירות המהיר והאמין לצד שירותי אינסטלציה 24 שעות ביממה. כמו כן, אנו מבצעים עבודות אינסטלציה נקיות, ללא גרימת נזקים ובאמצעות ציוד אלקטרוני ולזיהוי וטיפול בסתימות, נזילות וכדומה. כשאתם מזמינים שירותי אינסטלטור בהרצליה מצוות האחים גבאי, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי השירות שתקבלו הינו ייחודי, מקצועי, אמין וללא נזקים. בהתחייבות!

 


תו האיכות - בעלי מקצוע
מה צבעה של השמש? 

* צוות האחים גבאי מתחייבים לאיכות עבודה גבוהה, שירות ומחירים אטרקטיביים ובלעדיים. כמו כן איכות העבודה עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק, בהתחייבות!