שירותי אינסטלציה

רובנו חושבים שאנו יכולים לבצע בעצמנו עבודות אינסטלציה פשוטות. מי מאיתנו לא נתקל בברז דולף בבית, סתימה באמבטיה או בשירותים, ולא חשב לעצמו: "למה להזמין אינסטלטור? אינסטלטור סתם יסובב כמה ברגים, ייתן כמה שאיבות בפומפה ובסוף יבקש 200 שקל על עשר דקות עבודה". מי מאיתנו לא חשב לפחות פעם אחת שעבודתו של אינסטלטור לא כל-כך מסובכת, והוא יכול למלא את תפקידו של אינסטלטור, מבלי להזמין אינסטלטור מקצועי?

מי מאיתנו שכן ניסה לתפקד כאינסטלטור גם גילה במהרה שזה לא כל כך פשוט כמו שזה נראה. אינסטלטור הוא איש מקצוע מיומן ומנוסה, בעל ידע רב וציוד מתאים להתמודדות עם כל בעיית אינסטלציה שהיא. ולכן כשיש לכם בעיה בצנרת, באמבטיה, בשירותים או בכיור המטבח, אל תנסו להיות חכמים וקראו לאינסטלטור מקצועי. מה שעבורכם נראה כמקרה פשוט שדורש רק כמה פעולות, אינסטלטור מקצועי יכול לקבוע שמדובר בבעיה עמוקה בצנרת. ובמקרה כזה רצוי שלא תנסו לתקן את הבעיה בעצמכם, כי אז ייתכן שתגרמו יותר נזק מתועלת.

לכן חשוב תמיד להיעזר בשירותי אינסטלציה מוכרים ומקצועיים שיודעים לאבחן נכונה את הבעיה, ולפתור אותה מן השורש באמצעים הנכונים. רק עם אינסטלטור מקצועי אתם יכולים להיות בטוחים שרכושכם נמצא בידיים טובות, ולא ייגרם לכם נזק מיותר. כמו כן רק אינסטלטור מקצועי ידע לפתור את הבעיה אחת ולתמיד. אינסטלטור חובב ולא מקצועי יכול לגרום לכם יותר נזק, או רק להעניק פתרון זמני לבעיה. במקרה כזה תגלו במהרה שהעבודה שעשה האינסטלטור לא הייתה יעילה, וכעבור ימים ספורים הבעיה שוב הופיעה ושוב תיאלצו להזמין אינסטלטור.

הזמנת אינסטלטור מחברת האחים גבאי מבטיחה לכם שקט נפשי. חברת האחים גבאי מספקת את כל שירותי האינסטלציה תחת קורת גג אחת, וכל אינסטלטור העובד בחברה הוא אינסטלטור בעל ניסיון וותק רב בתחום. הזמנת אינסטלטור מחברת האחים גבאי מבטיחה לכם שירות מקצועי ויעיל ועבודה באיכות בלתי מתפשרת. כל אינסטלטור בחברת האחים גבאי יכול לתת מענה מקצועי ומהיר למגוון בעיות אינסטלציה, כגון: פתיחת סתימות, החלפת צנרת, תיקון פיצוצים בצנרת, איתור נזילות וכתמי רטיבות, התקנת כלים סניטרים וברזים, שאיבת מים ממקלטים מוצפים ועוד.

כשאתם מזמינים אינסטלטור מחברת האחים גבאי אתם יכולים להיות בטוחים שהאינסטלטור ידע בדיוק מה הבעיה, יטפל בשורש הבעיה, ולא יעניק פתרון זמני בלבד. לכל אינסטלטור יש את הידע והציוד המתאים כדי להתמודד עם מגוון בעיות האינסטלציה האפשריות. בנוסף על כך, חברת האחים גבאי מעניקה אחריות מלאה לכל עבודה של כל אינסטלטור. הלקוח מקבל מהאינסטלטור התחייבות בכתב עם תום העבודה.

אז בפעם הבאה שיש לכם נזילה בברז, פיצוץ בצנרת או סתימה באמבטיה, אל תחשב שאתה יכול להיות אינסטלטור. הזמן אינסטלטור מקצועי מחברת האחים גבאי והבטח שכל בעיה שהיא, תיפתר במקצועיות, ביעילות ובמהירות. אל תחשוב אפילו על עלות העבודה. מחיר עבודת אינסטלטור מחברת האחים גבאי הינו מחיר תחרותי. ובכל מקרה, לשקט הנפשי שלך אין מחיר.

 


תו האיכות - בעלי מקצוע
מה צבעה של השמש? 

* צוות האחים גבאי מתחייבים לאיכות עבודה גבוהה, שירות ומחירים אטרקטיביים ובלעדיים. כמו כן איכות העבודה עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק, בהתחייבות!