התקנת משאבות מים וביוב

פורסם על ידי סגור לתגובות

על מנת שתוכלו ליהנות ממוצרינו באופן מיטבי, נבצע עבורכם התאמה מלאה של המשאבה לבית העסק או לבית המגורים ובדיקה מקיפה לפני כל התקנה. להלן כמה מהפתרונות שלנו הניתנים להתקנה בבית או בבית העסק.

משאבות טבולות לביוב

משאבות ביוב ביתיות נקראות גם משאבות טבולות, משום שהם באות במגע תדיר עם מים. הטכנולוגיה המתקדמת בתחום מאפשרת לכם להתקין משאבות מתקדמות המונעות מבעוד מועד הצפות הנוצרות בשל גשמים, בעיקר בדירות הממוקמות מתחת לפני הקרקע. המשאבות מנקזות את הנוזלים ומונעות מהם להצטבר במבנה. לרשותנו דגמים מסוימים של משאבות טבולות ביתיות הנקראות גם "משאבות טוחנות", שבנוסף לפעולת השאיבה והניקוז שלהן, טוחנות את הפסולת במטרה להעבירה לביוב. פעולה פשוטה ומהירה זו היא פעולת המנע העיקרית למניעת סתימות או הצפות במבנים. בטרם יתקין צוות אחים גבאי משאבה טבולה בביתכם או בבית העסק, יבדוק היטב את השטח, ויתאים את המשאבה לפי עוצמת השאיבה שהיא מציעה לתנאי השטח. כמו כן, כדי שתוכלו לישון בראש שקט, נשמח לבדוק את המשאבות באופן שגרתי, בדיקה המסייעת לתפקוד המשאבה ולזרימה תקינה של המים.

משאבות מים

צוות אחים גבאי משווק ומייבא משאבות לחץ מים מדגמים וגדלים שונים, להגברת לחץ המים בקומות הגבוהות. בבניינים רבי קומות, נתקלים הדיירים לעיתים קרובות בזרם מים חלש הפוגע באיכות החיים, ומשאבות המים מסייעות לזרימה מהירה וחזקה יותר ע"י שימוש במנגנון פשוט. בנוסף, אנו עוסקים בהתקנת משאבות מים וביוב המשמשות ככלי עבודה יעיל לא רק עבור גופים פרטיים אלא גם עבור גופים ציבוריים ומוסדיים כמו גופי תעשיה, חקלאות, מלונות ועוד.

סילוקית

סילוקית היא פתרון יצירתי לניקוז מי שפכים המשמש דירות הנמצאות במקום נמוך (מרתף, או דירות בקומות נמוכות), כאשר לא ניתן לנקז את המים בגלל הבדלי גבהים או שיפוע. במקרים בהם השירותים או הכיורים נמוכים מבור הביוב, יש צורך בהתקנת סילוקית לזרימה תקינה של מי השפכים לביוב. עיקרון הפעולה של הסילוקית הוא פשוט ויעיל: בעת הורדת המים, כל השפכים זורמים למיכל הפלסטיק. המשאבה קולטת את השפכים וסכין מיוחדת מרסקת אותם, ומעבירה את כל הנוזלים למערכת הביוב הקרובה למבנה. הסילוקית מתחברת לא רק לאסלות, אלא גם למוצרי חשמל נוספים הצורכים מים כמו מכונת כביסה, אמבטיה או כיור. אחים גבאי מתמחים בהתקנת סילוקית באופן מקצועי ואסתטי, ללא צורך בשבירת מרצפות או קרמיקות.

אחים גבאי מגוון פתרונות אינסטלציה במקום אחד

צוות עובדים מיומן העושה שימוש בציוד המתקדם ביותר בתחום, מוכן לכל קריאה ובקשה שלכם 24 שעות ביממה. נשמח לעמוד לשירותכם.