מכירת משאבות- סוגים, אפשרויות ושימושים

פורסם על ידי סגור לתגובות

חברת אחים גבאי מתמחה בתחום האינסטלציה כבר קרוב ל-20 שנה, ומספקת כמה וכמה סוגי משאבות, למגוון רחב של צרכים. לכל אחת מן המשאבות מכנה משותף זהה, והוא היכולת שלהן לשאוב מים או כל סוג אחר של נוזל מנקודה אחת לשנייה, על מנת להתמודד עם בעיות שונות במערכת האינסטלציה: הצפות, סתימות או תקיעות מוצקים. בכתבה הנוכחית נפרט על כל אחת מסוגי המשאבות השונות ושימושיהן עבור לקוחות פרטיים או מוסדיים.

המשאבות הטבולות לביוב

המשאבות הטבולות מיועדות לטיפול מהיר בסתימות או הצפות. המשאבות הטבולות נמצאות בתוך בור מים, מסייעות לשאוב את הנוזלים המיותרים, לנקז את מי השפכים ולמנוע הצפות. ניתן למצוא את המשאבות הטבולות הן בבתים הפרטיים והן במוסדות ציבוריים או עסקים, כשהן מעלות את כל הפסולת ישירות לביוב המרכזי. כאמור, מרבית משאבות הביוב הטבולות מעבירות את הפסולת ומי השפכים כפי שהם לביוב המרכזי, אולם קיימים סוגים נוספים שטוחנים את הפסולת לפני הגעתה לביוב. כך ניתן למנוע חסימת הצנרת, ולוודא שכל הפסולת תגיע במהירות אל מחוץ לבית.

פתרונות אינסטלציה מגווונים ומשאבות ביוב איכותיות

משאבות לחץ מים

משאבות לחץ מים מיועדות להעברת נוזלים ע"י שימוש בלחץ מים גבוה. השימוש של המשאבות הללו כולל ויסות לחץ מים (בעיקר בבניינים בהם לחץ המים נמוך), טיהור מי שפכים ועוד. ויסות לחץ המים נעשה בקלות ע"י הפחתת לחץ מים במקומות בהם יש עודף לחץ, והגברת לחץ המים במקומות בהם חסר מים. המשאבות החשמליות משמשות הן בנייני מגורים, והן מוסדות ציבוריים כגון בתי מלון והארחה, בריכות שחיה, קניונים ומבנים מוסדיים אחרים. משאבות אלו משמשות בכל עת בה יש צורך בהנעת מים למקומות מרוחקים, או בהגברת לחץ המים לצרכי תעשיה כגון במפעלי חקלאות, שטיפת מטוסים, רכבות ועוד.

משאבות ניקוז למרתף

משאבות מסוג זה מיועדות למבנים תת קרקעיים כגון: מקלטים, מרתפים או חניונים, הממוקמים מתחת לקו הביוב המרכזי. במקרים אלו יש צורך במערכת מתקדמת המניעה את מי הניקוז והגשמים לגובה קו הביוב, כדי למנוע הצפות וסתימות. מערכות ניקוז למרתף מבוססות על משאבות טבולות, ועל צנרת מתאימה וחזקה שתוכל להתמודד ביעילות עם ניקוז המים. משאבות אלו מכילות מנגנון מתוחכם המפריד בין הנוזל למוצק במי הקולחין, ולאחר מכן מניע את כל הנוזלים לקו הביוב. משאבות אלו נדרשות הן בבתים פרטיים, והן עבור מרתפים של מבנים ציבוריים כגון: בתי חולים, או מפעלים תעשייתיים. משאבות הניקוז למרתף נבדלות זו מזו בהספק ובעוצמת השימוש, וניתן להתאים את סוג המשאבה לשימוש הנדרש.

משאבות סילוקית

הסילוקית היא בין הפתרונות החדשים והמתקדמים כיום ליחידות דיור בקומות נמוכות או למרתפים. הסילוקית מהווה פתרון יעיל לאותם המקומות בהם נדרש סילוק שפכים או ניקוזם מנקודה אחת לשניה, עקב עליה במפלס המים. לאחר הורדת המים בבית הפרטי או בבית העסק, מצטברים יחד כל מי השפכים במיכל הפלסטיק. סכין עדינה הנמצאת בתוך מיכל הסילוקית, מרסקת את הנוזלים ומעבירה אותם יחד עם מי השפכים לביוב המרכזי. עקרון הפעולה הוא פשוט ונוח, וניתן ליישמו הן בבתים פרטיים, והן במשרדים או יחידות דיור בהם יש קושי בניקוז המים בגלל הבדל בשיפוע.

 

צוות אחים גבאי יסייע לכם להתאים את המשאבה לשימוש הנדרש, ויבטיח ניצול מקסימלי בעלות מינימלית!