משאבות להגברת לחץ מים

פורסם על ידי סגור לתגובות

במידה ואתם מתגוררים בבית רב קומות, רוב הסיכויים שנתקלתם זה מכבר מתופעה של לחץ מים חלש. לא מדובר בבניינים המקבלים את אספקת המים השוטפת ממיכל מים הממוקם על הגג, אלא בבניינים המחוברים לקו המים הראשי של העירייה. תלונות לעירייה ברוב המקרים לא יפתרו את הבעיה, שלעיתים דורשת תהליך מורכב של החלפת הצנרת כולה, ובינתיים מדובר בתופעה לא נעימה, המקשה על הפעולות הפשוטות והיומיומית של רחיצה, שתייה, שטיפת הכלים וכיו"ב. אנו עשויים להיתקל בתופעת לחץ מים ירוד גם במקרה של בלאי בצנרת או סתימה, וגם במקרים הללו נדרש טיפול יסודי ומורכב החודר לעומק הצנרת. עבור המקרים הללו ודומיהם, כדאי לדעת שיש פתרון יעיל וקל לבעיה שלא דורש אינסטלציה מורכבת מדי- התקנת משאבות מתקדמות להגברת לחץ מים.

כיצד מתקינים את המשאבות?

כאמור, היתרון המרכזי של משאבות להגברת לחץ מים, הוא הגברת הלחץ לזרם מים חזק ויציב באופן קבוע. בהתקנת משאבות להגברת לחץ מים לא נדרש לבצע כל שינוי בתוואי הצנרת או להתקין חלקי חילוף מיוחדים, אלא נוכל להתקין בקלות ובמהירות משאבה שתגביר באופן מידי את לחץ המים במבנה. אנשי הצוות המיומנים מטעם אחים גבאי יגיעו למבנה המגורים, ויבדקו את תנאי השטח והתאמתם להתקנת משאבה מסוג זה.

משאבות להגברת לחץ מים

המשאבה תותקן במומחיות במקום שאינו גלוי לעין – בחדרון שירות או במזווה, ותתחבר לצינור המים הראשי. בנוסף, יותקן ווסת זרימה מתקדם שיתריע על לחץ מים גבוה או נמוך יתר על המידה. איך זה עובד בפועל? כאשר אחד מהשכנים ישתמש בכמות מים גדולה לצרכיו האישיים, לחץ המים ירד והמשאבה תתחיל לפעול. כשהשימוש במים מסתיים או קטן, המשאבה חדלה לפעול. הפתרון הפשוט בדמות המשאבות להגברת לחץ מים, הוא ללא ספק אחד הפשוטים והיעילים ביותר לשימוש במים בכמות הרצויה לנו.

משאבות להגברת לחץ מים- רק אצל אחים גבאי!

לחברתנו מומחיות רבה במגוון שירותי אינסטלציה ובכללם: תיקון והתקנת משאבות להגברת לחץ מים, משאבות ביוב, החלפת צנרת מים, התקנת דודי שמש ושירותי אינסטלציה נוספים. ישנם סוגים רבים של משאבות המגבירות את לחץ המים, כמו למשל: משאבה עם ווסת אלקטרוני, משאבה להגברת לחץ מים במהירות קבועה ועוד. צוות ההנדסה המיומן צבר ניסיון רחב היקף בהתקנת משאבות להגברת לחץ מים במוסדות ציבוריים, בתי עסקים, בנייני מגורים, מסעדות ולקוחות נוספים מהמגזר המוסדי והפרטי, וישמח לייעץ לכם באשר לפתרון המתאים ביותר עבורכם.

חברת אחים גבאי מייבאת ומשווקת מזה עשרות שנים משאבות מתקדמות להגברת לחץ מים. צוות ההנדסה שלנו ישמח לייעץ לכם לגבי הפתרון המתאים לביתכם ויעמוד לשירותכם בכל שלבי ההתקנה ואספקת חלקי החילוף.