משאבות למרתף להתמודדות עם הצפות

פורסם על ידי סגור לתגובות

מתמודדים עם הצפות מצנרת הניקוז? מתגוררים בקומה נמוכים וסובלים מעובש ורטיבות? חברת אחים גבאי מתמחה בפתרון בעיות הצפה ע"י התקנת משאבות מתקדמות למרתף. בעזרת שימוש במשאבות חדשניות ואיכותיות, ניתן למנוע לחלוטין את הרטיבות וההצפות בקומות הנמוכות ולנקז היטב את מי השפכים / הביוב.

הצפות מצנרת הניקוז, עובש ורטיבות הם נחלתם של מקומות נמוכים כמו המרתף, המקלט וחדרים נמוכים בבית. הבעיה העומדת לפני בעלי הבית, היא סילוק השפכים הנמצאים במקומות נמוכים ביותר ממערכת הביוב המרכזית של העיריה. בנוסף, בחדרים אלו (מקלטים ומרתפים) קיימת בעיה נוספת – העובדה שהם אטומים כמעט לחלוטין לכניסה ויציאת אוויר ומים.  חוסר האיזון בגבהים והאטימות לאוויר ולמים, עשויה להוביל להצטברות המים במקומות הנמוכים, ועובש ולחות. משאבות למרתף הן הפתרון החדשני והיעיל לניקוז המים והרמתם מעל הקרקע, ולשמירה על מרתף יבש לאורך זמן.

משאבות למרתפים להתמודדות עם הצפות

מה תפקידן של משאבות למרתף?

תפקידן של משאבות למרתף הוא להעביר מי גשמים או מי ניקוז אל מעל הקרקע, וכך למנוע הצפה. המשאבות מעודדות שמירה על תנאי יובש במרתף, ומונעות סימני לחות ועובש.  אחת הבעיות הנפוצות במקלטים או מרתפים היא כאשר צנרת הביוב אינה תקינה, ריחם של מי השפכים עולה מעלה לשאר הקומות, ומשפיע על כל שאר המבנה. תופעה זו מתרחשת בעיקר במצבי חירום, ובמיוחד כאשר אין את האפשרות לספק מענה מקצועי באופן מידי על ידי הרשויות או העיריה. לכן, חשוב מאוד לוודא שמשאבות טבולות ומשאבות ביוב למרתפים יתפקדו באופן תקין, ולא תתרחשנה בהן סתימות שעלולות לגרום להצפות. התקנת המשאבה במרתף ע"י האחים גבאי נעשית באופן מקצועי ויסודי, על מנת למנוע סתימות אפשריות במערכת הניקוז. אנו משקיעים זמן רב בתחזוקת המשאבות ומבצעים בדיקות תקופתיות למניעת נזקים ותקלות עתידיות.

כיצד פועלות המשאבות?

עם העלייה במפלס המים, מתחילות המשאבות את פעילותן החיונית. המשאבות שואבות את המים מהמקומות הנמוכים ומעבירה אותם לצנרת הביוב. בתוך כל אחת מהמשאבות, מצוי מסנן מיוחד שבכוחו לעצור את הפסולת המצטברת במי הביוב ולמנוע את הסתימה. המשאבה מעבירה את המים מהמקומות הנמוכים ביותר, באופן שקט ויעיל במיוחד למעל פני הקרקע. חברת אחים גבאי משווקת מגוון משאבות טבולות בהתאמה לכל בית מגורים או בניין קומות, להפרדת השפכים בצורה הטובה ביותר.

נכון להיום, מדובר בפתרון האיכותי ביותר הקיים בשוק לניקוז השפכים. מהרו עוד היום להקדים תרופה למכה – רכשו גם אתם משאבות ניקוז למרתף!