שימושים עיקריים למשאבות ביוב

פורסם על ידי סגור לתגובות

לחץ מים נמוך מדי בדירה או בבניין עשוי להיות מתסכל עד מאוד. יחד עם התסכול הרב, מכה בנו ההבנה עד כמה השימוש במים הכרחי לקיומנו: לחץ מים נמוך מביא פעמים רבות ללחץ רב בתוככי הבית – כמעט ולא ניתן להתקלח, קשה עד בלתי אפשרי לשטוף כלים וכל פניה לעירייה רק מגבירה את הלחץ, שכן ברוב המקרים תיקון לחץ המים דורש החלפת הצנרת כולה. לחץ מים נמוך עשוי לנבוע ממספר סיבות:

  • צנרת סתומה או ישנה
  • בעיה בלחץ המים העירוני
  • או כאשר הלחץ הגרביטציוני ממאגר המים אינו מספק

כך או כך, חברת אחים גבאי מספקת מגוון משאבות ביוב מתקדמות, שפועלות כקסם במערכת האינסטלציה. יש לדעת כי פעמים רבות מערכת האינסטלציה מורכבת עד מאוד, ושימוש במשאבות ביוב מתקדמות הוא גלגל ההצלה שמסייע גם במקרים קשים של הצפות, סתימות או לחץ מים נמוך במיוחד.

משאבות ביוב גם להגברת לחץ מים

משאבות הביוב מחוברות למתקן גדול "ביובית", בו נאגרים מי השפכים מבורות הביוב הסתומים. ישנם שני סוגים עיקריים של משאבות ביוב, כשכל אחת מהן מעניקה פתרון בתחום אחר:

  • משאבות שאיבת וואקום– הסוג הראשון של משאבות הביוב מספק מענה יעיל ומהיר למקרים של הצפות וסתימות בביוב. משאבת הביוב הטבולה נועדה ליצור את רמת הסינון הנכונה בין מי השפכים למי הביוב, המגיעים מכמה מקורות שונים. בתוך המשאבה מותקן לוח פיקוד או מצוף, המבקר את פעולת המשאבה, ומוודא שלא תיווצרנה אי אלו בעיות בניקוז הפסולת.
  • משאבות הזרמת מים בלחץ– הסוג השני של משאבות הביוב נועד להעביר נוזלים מנקודה אחת לשנייה באמצעות הזרמת מים בלחץ גבוה. סוג זה של משאבות נועד להפחית את העומס בצנרת, ע"י העברה ושאיבת מים לסירוגין, ולמנוע סתימות והצפות.

משאבות ביוב איכותיות בשימוש אחים גבאי

שילוב שני סוגי המשאבות- לפתיחת סתימות במהירות!

כאשר הביוב המרכזי נסתם, אין זו צרתם של דיירי הבניין בלבד. כשמתרחשת סתימה רצינית, מי הביוב עשויים לעלות עוד ועוד, ולגרום למפגע תברואתי רציני. במידה ונתקלתם בסתימה כללית של הביוב המרכזי, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, וליהנות מתהליך עבודה מהיר ויעיל שיבטיח שהמקרה לא יחזור בשנית:

צוות אחים גבאי יגיע במהירות למקום, ישאב את כל מי השפכים בעזרת משאבות הוואקום, עד לשחרור מלא של הסתימה. כל מי השפכים יגיעו בסופו של דבר לביובית ויאגרו שם. לאחר מכן, נפעיל את משאבות הביוב המתקדמות להזרמת המים בלחץ. משאבות אלו משלימות את פעולתן של משאבות הוואקום, הן שוטפות במהירות את בור הביוב, מנקות את האזור ומאפשרות לכם לחזור ולהשתמש במהירות במי הברז.

צוות העובדים המקצועי העושה שימוש במכשור מתקדם, מתחייב לעשות כל שביכולתו כדי לשאוב את המים עד תום ולמנוע נזקים נוספים.