תיקון ותחזוקה שוטפת של משאבות מים

פורסם על ידי סגור לתגובות

משאבת לחץ המים שהותקנה לפני שנים במבנה החלה לחרוק ולקרטע. לרוב מסופק לחץ המים לכל הדיירים או לגוף הציבורי באופן סדיר, אך לעיתים ניתן להבחין במד לחץ המים בלחץ הנופל מתחת לרמה של 1.5 אטמוספרות, המקשה להשתמש במים לצרכים היומיומיים. במידה וזיהיתם שאין לחץ יעיל בברז – כלומר לאחר שפתחתם את הברז, המים טפטפו ממנו באיטיות במקום לצאת בעוצמה, זה סימן מובהק לכך שלחץ המים נמוך מדי. התקלה הזו נפוצה מאוד, המשאבה במבנה המגורים עובדת באופן אינטנסיבי, וככל מכונה גם היא נשחקת בשלב מסוים. כמו כן, ייתכן מצב בו הותקנה משאבה מצוינת כשלעצמה, אך שאינה מסוגלת לעמוד בדרישות צריכת המים הכלליות של הבניין. לאור הנתונים המעט בעייתיים הללו, חשוב לשמור בארנק או בתיק מספר טלפון של מומחים לתיקון משאבות מים לעת הצורך.

יתרונות תחזוקה שוטפת של משאבות מים

לתיקון ותחזוקה שוטפת של משאבות המים בבניין או במוסד הציבורי יש כמה יתרונות בולטים:

  • חסכון בזמן ובעוגמת נפש – טיפול על בסיס קבוע במשאבות המים יכול לסייע לכם לשמור על לחץ מים קבוע וחזק, וממילא גם לחסוך עוגמת נפש בעקבות תקלות עתידיות.
  • מניעת גלישת מים– לעתים משאבת מים הפועלת באופן שאינו תקין עשויה לגרום לחלחול וגלישת מים למקומות נסתרים במבנה כמו המרתף, חדר המדרגות וכדומה. ניתן למנוע זאת בקלות ע"י בדיקת המערכת באופן שוטף.
  • חסכון בכסף– אחזקה שוטפת של חדר המשאבות או של המשאבה שהותקנה במבנה המגורים, עשויה לסייע לכם בעתיד בחסכון על הוצאות תיקון ורכישת ציוד מתאים. בחברות רבות, כמו גם בחברת אחים גבאי מציעים ללקוחות שירות שנתי למשאבות הכולל תיקונים שונים לבעיות, וקבלת תמונה ברורה ומקיפה על מצב פעילותן.

תיקון מקצועי ותחזוקה של משאבות מים

 שירותי תיקון ותחזוקה לגופים פרטיים וציבוריים

משאבות מים מתקדמות ניתן למצוא לא רק בבתים פרטיים, אלא גם במגוון ענפים במשק- החל מענפי תעשיה שונים וכלה בענף הבניה. הצוות המקצועי של אחים גבאי מבצע שירותי תיקון ותחזוקה לכל סוגי משאבות המים מכל הגדלים, ובנוסף יודע לאתר תקלות בצורה מדויקת.

אחים גבאי מומחים בתיקון משאבות מים ישנות, פעולה הדורשת מומחיות, זהירות ומקצועיות, וכן בכל סוגי משאבות המים החדישות: משאבות טבולות מכל הדגמים, משאבות ביובית ועוד. אנו מבינים עד כמה חיים עם לחץ מים נמוך לא מאפשרים לכם להמשיך בחיי השגרה, ולכן נפעל במהירות לביצוע תיקונים והחלפות על הצד הטוב ביותר.

לשירות אינסטלטור 24 שעות לטיפול במגוון תקלות לחץ כאן