שירותי אינסטלטור 24 שעות ביממה

פורסם על ידי סגור לתגובות

למרבה הצער, מרבית התקלות הקשורות באינסטלציה מתרחשות דווקא בזמנים הבעייתיים ביותר. אם רק ניתן היה לתאם מראש את מועד התקלה, זה ודאי היה הרבה יותר נוח. היה אפשר לקחת יום חופש, להכין כסף מראש ולקבוע עם האינסטלטור המתאים… תקלה במערכת האינסטלציה דורשת מענה מיידי ומהיר ולפיכך חשוב שיהיה בידינו מספר טלפון של בעל מקצוע המעניק שירותי אינסטלציה 24 שעות ביממה, ושיכול להגיע אלינו גם במקרים הדחופים ביותר.

 אינסטלטור 24 שעות – באילו מקרים?

אבל גם לפני שמרימים טלפון ומחייגים, כדאי לדעת קודם אילו תקלות צריכות לקרות ובאילו מקרים כדאי להזמין שירותי אינסטלטור 24 שעות. או בפשטות – להגדיר מהו מקרה חירום.

  • אין מים בבית: אם לא ניתקו אתכם מזרם במים בגלל אי תשלום חובות, הברז הראשי אצלכם לא סגור ולשכנים שלכם יש מים זורמים – זוהי בהחלט סיבה טובה לקרוא לאינסטלטור, ועכשיו.
  • פיצוץ בצנרת ובית מוצף: זהו סוג של מקרה חירום, כיון שלא ניתן לפתוח את המים בבית בלי להציף אותו. ניתן להשאיר את המים סגורים עד מחר, אבל אחרי כמה שעות מתחילה להתעורר בעיה. במקרים כאלה כדאי לצלצל ולהזמין את שירותיו של אינסטלטור זמין במהרה, או לפחות לשעות הכי מוקדמות למחרת.
  • אין מים חמים: יש אנשים שבעבורם זהו מקרה חירום שאין שני לו. אבל חשוב לדעת כי האינסטלטור לא אחראי על כל מה שקורה בדוד. אם הבעיה היא בעיית חשמל אז צריך חשמלאי. אם הגוף חימום נשרף יש צורך בחשמלאי שיחליף אותו או בהחלפה של כל הדוד. אם אין זרימה של מים חמים כלל וכלל – זו בהחלט סיבה להזמין שירותי אינסטלטור 24 שעות במיידי.

 קצת על אינסטלטורים

חשוב לדעת ולהבין שגם האינסטלטורים הם אנשים, גם להם יש סדרי עדיפויות ולמרות מה שאפשר לחשוב הם לא ממש אוהבים הנחתות מהרגע להרגע. לכן צריך לחשוב פעמיים לפני שמזמינים אינסטלטור 24 שעות באופן דחוף. בנוסף יש  לקחת בחשבון שהשירות כרוך בעלות נוספת, ובצדק.