משאבות טבולות של חברת פדרולו

בדף זה תוכלו למצוא מידע רב אודות המשאבות הטבולות של חברת פדרולו לשימוש ביתי, וכמו כן, לקבל מידע מלא אודות כל משאבה טבולה, מפרט ויכולות המשאבה.

להזמנת משאבה טבולה של חברת פדרולו וכן לקבלת ייעוץ מהמומחים שלנו, צרו איתנו קשר בשיחת חינם: 1-800-34-34-34

משאבה טבולה – פדרולו מדגם: RX-I

תמונה קטנה: משאבה טבולה של חברת פדרולו - לשימוש ביתי, תעשייתי ואזרחי - דגם: RX-I
המשאבה החדישה של חברת פדרולו מדגם: RX-I נועדה לשאיבות וניקוז מי שופכין \ ביוב, ריקון מים ממרתפים, מי בוץ, תהום וכדומה. משאבה זו מותאמת למגזר הפרטי, התעשייתי והאזרחי כאחד.

לחץ כאן למידע טכני מלא ומפרט »

 

 

 

 

משאבה טבולה – פדרולו מדגם: Top Vortex

משאבה טבולה איטלקית לשימוש ביתי - מדגם: Top Extreme של חברת פדרולו \ pedroloהמשאבה הטבולה של פדרולו (Pedrolo) מדגם Top-Vortex מותאמת במיוחד לשימוש עם מי עכורים אשר אינם מכילים חומרים כימיים אשר פוגעים באיכות המשאבה.

לחץ כאן למידע טכני מלא ומפרט »

 

 

 

 

משאבה טבולה – פדרולו מדגם: Top Vortex/GM

משאבה טבולה איטלקית לשימוש ביתי - מדגם: Top Extreme של חברת פדרולו \ pedroloהמשאבה הטבולה מדגם: Top Vortex/GM של חברת פדרולו (Pedrolo) מתאימה בעיקר לשימוש עם מים עכורים ומגיעה בצורה מלאה עם מתג הצפה אנכי המאפשר שימוש של המשאבה אף במרווחים קטנים במיוחד.
לחץ כאן למידע טכני מלא ומפרט »

 

 

 

משאבה טבולה – פדרולו מדגם: RX- Vortex

תמונה קטנה: משאבה טבולה של חברת פדרולו (Pedrolo) מסדרת:  RX-Vortexמשאבות טבולות של חברת פדרולו (Pedrolo) מסדרת: RX-Vortex מותאמות במיוחד לשימוש עם מים מלוכלכים ועכורים. התכנון המתקדם של המשאבה הכולל: קירור מוחלט של המנוע הפנימי, מאפשר בין היתר לתפעול מהיר ופשוט של המשאבה וכן תורם להארכת תוחלת החיים שלה.
לחץ כאן למידע טכני מלא ומפרט »

 

 

למשאבות טבולות – Zenit לחץ כאן