סילוקית

הסילוקית היא פתרון חדש ומתקדם ליחידות דיור בקומות נמוכות או מרתפים, בהם נדרשת התקנת כיורים או שירותים נוספים. כאשר קיים קושי בניקוז המים או השפכים בגלל הבדלי הגבהים או השיפוע, נדרש פתרון יצירתי לשיפור הניקוז ומניעת הצטברות פסולת. חברת אחים גבאי מעמידים לרשותכם מגוון סוגי משאבות מתקדמות ופתרונות יצירתיים גם למקרים מורכבים יותר.

בשנים האחרונות הפכה הסילוקית למוצר פופולרי בעקבות הוספת יחידות דיור נמוכות ומרתפים בבתים פרטיים. הסילוקית היא למעשה מתקן המאפשר להתקין בדירות המגורים שירותים וכיורים נוספים, גם אם אין ברשותם חיבור זמין למערכת הביוב. מתקן הסילוקית הוא קומפקטי וניתן להרכיבו בקלות לכל דירת מגורים, והוא מסייע להעלאת השפכים עד לגובה של עד 6 מטרים.

איך זה עובד?

בתוך מתקן הסילוקית מצויה משאבה עם סכין מרסקת. פתח כניסה עם שרוול מאפשר לחבר את הסילוקית לפתח יציאת המים של הכיור, האסלה או המקלחת. לאחר הורדת המים באסלה, או שימוש בכיור או במקלחת, נגרסים השפכים בסילוקית ומועברים באמצעות צינור פלסטיק לצנרת הביוב הקרובה. אינכם צריכים לבצע פעולות מורכבות- המתקן מופעל אוטומטית ובאופן מידי כשפותחים את ברז הכיור או שמורידים את המים באסלה, ללא כל פעולה נוספת שעלינו לבצע. כמו כן, אין לחשוש מריחות לא נעימים, כיוון שמיכל הסילוקית אטום לחלוטין לריחות והוא מותקן במקום חבוי ולא בולט לעין.

דירות או בתים פרטיים בעלי בעייתיות בכל הנוגע לניקוז השפכים, יכולים להמנע בקלות מהחלפת הצנרת, פעולה מורכבת הכרוכה בהוצאות יקרות, ולהתקין את הסילוקית- חלופה זולה ופשוטה יותר.

התקנת הסילוקית- רק ע"י מומחים

מומלץ מאוד שאת התקנת הסילוקית יבצע בעל מקצוע מיומן, שכן לכל אחד מדגמי הסילוקית הספק שונה בהתאם למי השפכים אותם הם אמורים לסלוק. כך למשל, סילוקית המותאמת למדיח הכלים לא תהיה בעלת הספק דומה לסילוקית המותאמת לניקוז שפכים מבית השימוש. על מנת לבצע כראוי את התקנת הסילוקית, ולהיות מודעים להספק המנוע המדויק, יש צורך בבחירה והתקנה ע"י מומחים בעלי ניסיון.

צוות אחים גבאי מתמחה בהתקנת מגוון סוגי משאבות טבולות וסילוקיות. את ההתקנה נבצע בקלות ובמהירות מאחורי האסלה או הכיור, ללא שבירת מרצפות או שינוי פני הקרמיקה. הצוות המקצועי של אחים גבאי, ילווה אתכם לכל אורך התהליך, ויספק לכם את המידע הרלוונטי בנוגע לשימוש ותחזוקת הסילוקית.

אתם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ נוסף בנושא, או להתרשם ממגוון פתרונות השאיבה המופיעים באתר.