איתור נזילות


איתור נזילות
או דליפות מים, הינו פרויקט מורכב ולא פשוט, נזילות מים יכולות להתרחש בסוגים שונים של מבנים, לעתים זה יקרה במפעל גדול ולעתים בבית מגורים, הבעיה הגדולה היא איתור את מיקום הנזילה וכן את הסיבה בגינה פרצה הנזילה.

בעבר היה קשה לאינסטלטור לזהות ולאתר את מקום פריצת הנזילה אולם היום כל חברת שירותי אינסטלציה רצינית ומקצועית מחזיקה בידיה מכשור אלקטרוני מתקדם כגון מכשור לצילום תרמי, או גלאים מיוחדים שבעזרתם ניתן לאתר את מקור הנזילה באופן מדויק ומהיר,  מבלי שיהיה צורך להרים את המרצפות ולגרום נזק ללקוח לטובת איתור הנזילה בבית.

צוות אחים גבאי מקפיד להשתמש בציוד ומכשור מתקדמים לאיתור נזילות, ולהתעדכן באופן שוטף במכשור חדש שיוצא לשוק; יתרה מזאת, אנו מקפידים להעסיק אך ורק אינסטלטורים מוסמכים אשר יודעים כיצד יש להשתמש בציוד המתקדם לאיתור הנזילות, ובכך מבטיחים ללקוחותינו הרבים שירותי אינסטלציה מקצועיים ויעילים בעזרתם איתור הנזילות נעשה בפרק הזמן הקצר ביותר, ובאופן מדויק ללא צורך בגרימת נזקים וכדומה.

איתור נזילות והחלפת צנרות בבית

לחברתנו וותק רב בכל הקשור לשירותי אינסטלציה לרבות שירותי גילוי נזילות מקצועיים. מאחורינו עבודות רבות של איתורי נזילות שונים ובחומרות שונות כאשר לעתים מדובר באיתור נזילה גדולה במפעל תעשייתי, איתור נזילה קטנה בבית פרטי, לעתים זו תהיה נזילה מהצנרת של הבניין המשותף, ולעתים זו תהיה בעיה של רטיבות שמקורה באיטום לא איכותי.

שירותי איתור הנזילות שאנו מספקים הם:

  • איתור נזילות עקב בעיות בצנרת המים.
  • איתור נזילות שמקורן בבעיות רטיבות שנובעות מאיטום לא איכותי ולא יעיל.
  • איתור נזילות באמצעות מכשור מתקדם כמו צילום תרמי, גלאים, מצלמות וידאו ועוד.
  • זיהוי תקלות שהתפתחו במערכות אינסטלציה שונות כמו צנרת ביוב, מערכות ניקוז, ועוד.

כיום, השוק רווי בחברות שונות המספקות שירותי אינסטלציה, החברות הללו נבדלות זו מזו, בוותק שלהן, בניסיון המקצועי והאמינות שלהן, במוניטין, ובסטנדרט העבודה שלהן.  חברת  אחים גבאי אינה מתפשרת על רמת השירות ומספקת ללקוחותיה שירותי אינסטלציה ברמה הגבוהה ביותר, תוך שמירה על סטנדרט עבודה גבוה ביותר, ועל מקצועיות בעבודה. מרבית קהל היעד הזקוק לשירותי אינסטלציה פונה אלינו באופן שוטף בזכות המוניטין, העבודה הנקייה, הזמינות והשירות האדיב שלנו.

אז אם אי פעם תסבלו מנזילה כלשהי בבית או במפעל, או במשרד ולא תדעו היכן היא נמצאת , ותזדקקו לשירותי איתור נזילות מתקדמים הרי שחברת אחים גבאי היא הכתובת הנכונה; כל שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו ואנו נגיע במהרה, עם כל הציוד הדרוש לצורך איתור מקור הנזילה במהירות האפשרית וברמת הדיוק המקסימאלית מבלי גרימת נזקים.

 


תו האיכות - בעלי מקצוע
מה צבעה של השמש? 

* צוות האחים גבאי מתחייבים לאיכות עבודה גבוהה, שירות ומחירים אטרקטיביים ובלעדיים. כמו כן איכות העבודה עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק, בהתחייבות!