משאבות ביוב

משאבת ביוב ביתית - דגם DC של חברת פדרולו

קרדיט תמונה: http://www.pedrollo.com

יש לך בית פרטי? לאחרונה החלטת לפנות את מרתף הבית שלך ולהשכיר אותו לאנשים חיצוניים כדי להרוויח קצת כסף? עשית בחירה טובה. תחום הדירות במרתפים תופס תאוצה כיום, כשהביקוש לדירות עולה וההיצע רק קטן. אך מה עושים עם הצנרת? שהרי חוק פיזיקלי פשוט קובע, כי המים יורדים למטה ישירות לביוב. אם כך מה עושים אם רוצים לגור מתחת לקו הביוב? אל דאגה, יש לנו פיתרון איכותי עבורך. הפתרון נקרא משאבות ביוב ביתיות. משאבות הביוב יחוברו למעשה לכל פתח ביוב, שקיים בבית ויקשרו את כל הכלים הסניטרים שלך והצנרת לביוב הראשי העירוני.

כיצד משאבת ביוב פועלת?

משאבות ביוב ביתיות נקראות גם משאבות טבולות (למידע נוסף אודות משאבות טבולות, דגמים ומפרטים, לחץ כאן), משום שהן טבולות במים. משאבות ביוב ביתיות הן קטנות יחסית למשאבות אחרות ונראות כמו קופסה שבתוכה נמצאת המשאבה. בתוך המשאבה לרוב יהיה מצוף, כאשר המים יעלו את המצוף מעל לרף מסויים, המשאבה תתחיל לעבוד ותשאב את המים שנכנסים לתוכה. לרוב, בדירה קטנה נוכל להתקין משאבה אחת שתחבר את כל הצנרת הביתית יחדיו. ניתן למעשה לחבר את המשאבה בשירותי הבית, כאשר כל הכיורים יגיעו דרך הצנרת לאותה משאבה. המשאבה תעלה את כל הפסולת הנשאבת (מים עכורים, לכלוך, מי ביוב וכדומה) ישירות לביוב העירוני. משאבה שכזו מאפשרת למעשה את המחייה בדירת מרתף שכזו.

משאבות ביוב ביתיות טוחנות

קיימים דגמים מסוימים של משאבות ביוב ביתיות, אשר בנוסף לפעולת השאיבה של הביוב והעברתו לביוב הראשי, גם טוחנות את הפסולת העוברת ישירות לביוב. לא פעם נסתמת הצנרת מכיוון שלא שמנו לב לשאריות אוכל בכיור המטבח אשר בסופו של דבר ירד לביוב, או בטעות השלכנו מגבונים או תחבושות היגייניות אל תוך האסלה והורדנו את המים. כל אלו יכולים לגרום לסתימה קשה בצנרת הביתית – מה שבבוא הימים יכריח אותנו להזמין אינסטלטור שיפתח את הסתימה ויגבה מאיתנו עלויות נוספות – אשר היו יכולות להיחסך – בגין זאת. הדרך להימנע מכך, היא להתקין משאבות ביוב ביתיות טוחנות. משאבות אלה למעשה טוחנות את הפסולת הקשה שעוברת דרכם, ובכך דואגות כי הפסולת לא תחסום את הצנרת ותגיע בבטחה יחד עם כל מי הביוב מחוץ לבית שלנו.משאבות ביוב ביתיות טוחנות

מה חשוב לבדוק בעת רכישת משאבת ביוב ביתית?

בבואנו לרכוש משאבת ביוב ביתית למקלט או למרתף שלנו – בין טוחנת או לא – חשוב כי נבדוק מספר אלמנטים. מיקום המשאבה, בסופו של דבר, הוא בבית שלנו ולכן נרצה שהמשאבה תהיה כמה שיותר מוסתרת ואף יותר מכך, נרצה כי תהיה כמה שיותר שקטה וקטנה. המשאבה תפעל בבית והרבה (בכל הדחה של אסלה או שטיפת כלים לדוגמא), ולכן נרצה משאבה איכותית ואמינה המגיעה עם אחריות לתקופה די ארוכה. כמו כן חשוב לבדוק מהו הספק השאיבה של המשאבה, כדי שנוכל להסתפק במשאבה אחת לכל הצנרת הביתית שלנו ולא נצטרך לפזר לחינם כמה משאבות חלשות, שיתפסו מקום ויכערו את חלל הבית. בנוסף מומלץ כי נבדוק כיצד המשאבה עובדת ומה עלות צריכת האנרגיה שלה. רצוי שנבחר משאבה חשמלית שדרגת חיסכון האנרגיה שלה היא הגבוהה ביותר (כמה שיותר קרוב לA).

לקבלת שירות ייעוץ ממומחה משאבות ביוב ביתיות, חייגו חינם: 1-800-34-34-34

לצפייה במגוון דגמים וחברות של משאבות טבולות למגוון צרכים (ביוב, ביתי, בריכה, מרתף וכו'), לחצו על אחד מהקישורים הבאים:


משאבות ביוב
משאבת מים טבולה- לקבלת מידע מורחב אודות משאבות מים טבולות לצורכי ניקוז בורות ביוב, בריכות ומרתפים, לחצו כאן! או התקשרו 34-34-34 1-800
Written by: האחים גבאי
משאבת ביוב
Date published: 05/21/2014
8 / 10 stars