פתיחת סתימות

פתיחת סתימות – הבעיה הכי נפוצה

סתימות הן אחת מבעיות האינסטלציה הנפוצות ביותר. ישנן סתימות בשירותים, בכיור, במקלחת או באמבטיה, וכמעט כולן נובעות מגורם בצנרת שמונע ניקוז של המים. סתימות הן גם אחת מבעיות האינסטלציה החמורות, שדורשות מענה מהיר ומקצועי. כיור סתום הוא כיור שיאפשר להדיח בו כלים או לרחוץ בו פנים. שירותים סתומים הם שירותים שלא ניתן להשתמש בהם, ויכולים אף לגרום להצפה. לכן בכל מקרה של סתימות, חשוב לקרוא לבעל מקצוע אשר יבצע פתיחת סתימות במהירות וביעילות.

לא אחת, אנשים מעדיפים לא לקרוא לאינסטלטור מקצועי ולנסות לבצע פתיחת סתימות בעצמם. כיום ניתן למצוא מדריכים ביתיים רבים, בספרים או ברחבי האינטרנט, המלמדים כיצד לבצע פתיחת סתימות ביתית. השיטות הן רבות ומגוונות, ואנשים רבים מתפתים לבצע במו ידיהם פתיחת סתימות ולחסוך את עלות הקריאה לאינסטלטור. פעמים רבות, מקרים אלו מסתיימים במפח נפש ובנזק גדול אף יותר. לדוגמא: אחת השיטות הביתיות לפתיחת סתימות היא באמצעות פומפה ביתית. שיטה זו לפתיחת סתימות תהיה יעילה רק במקרה שבו הגורם שסותם את הצנרת נמצא קרוב לפתח הניקוז.

בכל מקרה אחר תגלו במהרה ששיטה זו אינה יעילה, או שאינה מצליחה לפתור את הבעיה מן השורש. שיטה נוספת לפתיחת סתימות היא באמצעות נוזל מיוחד שניתן לרכוש ברשתות שיווק. אך גם חומרים כימיים אלו עלולים לעיתים לגרום לנזק גדול יותר מתועלת, כמו למשל פגיעה בצינורות. מדריכים ביתיים רבים לפתיחת סתימות מנסים להדריך כיצד לבצע פתיחת סתימות באמצעות כלי עבודה ידניים ותוך פירוק והרכבה של חלקים מסוימים בצנרת. אך מילים כמו סיפון וחוטר יכולים להרתיע רבים מלנסות לבצע פתיחת סתימות בעצמם.

לכן בכל מקרה של צנרת סתומה, בכיור, בשירותים או באמבטיה, השאירו את מלאכת פתיחת הסתימות למומחים. אל תסתכנו בגרימת נזק מיותר לצנרת או לרכוש שלכם. הקדימו לקרוא לאינסטלטור מקצועי שיבצע עבורכם פתיחת סתימות כהלכה. אנו באחים גבאי – שירותי אינסטלציה נגיע אל ביתכם בהקדם האפשרי ונבצע פתיחת סתימות יעילה ומקצועית. לא תיאלצו להתמודד בעצמכם עם ההיבטים הלא נעימים הכרוכים
בפתיחת סתימות או להתאמץ לשווא. אינסטלטור מקצועי מחברתנו יגיע אליכם ויבצע את כל העבודה בעצמו.

האחים גבאי – שירותי אינסטלציה מתמחים בכל סוגי פתיחת סתימות: פתיחת סתימות בכיורים, פתיחת סתימות בשירותים, פתיחת סתימות במקלחות ופתיחת סתימות באמבטיות.ברשותנו כל הציוד הדרוש לבצע פתיחת סתימות במהירות וביעילות, כמו גם ניסיון עשיר ורב שנים בביצוע מגוון עבודות אינסטלציה, לרבות פתיחת סתימות.נשמח להעמיד לרשותכםאת כל הידע והניסיון שצברנו ולהעניק לכם שירותי פתיחת סתימות
מקצועיים. אנו זמינים עבור לקוחותינו 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ומעניקים את שירותינו במחירים נוחים ותחרותיים.

 


תו האיכות - בעלי מקצוע
מה צבעה של השמש? 

* צוות האחים גבאי מתחייבים לאיכות עבודה גבוהה, שירות ומחירים אטרקטיביים ובלעדיים. כמו כן איכות העבודה עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק, בהתחייבות!