תיקון משאבות מים

אחד הדברים שלא רבים מודעים אליו הוא המאמצים המושקעים בהבאת המים לקומות העליונות של רבי קומות בלחץ נורמאלי המאפשר שימוש במים זורמים לרחצה, להדחת מים בשירותים ולכל מטרה אחרת. משאבות מים מיוחדות מסייעות למים להגיע גם לקומות הגבוהות ביותר לרווחת הדיירים. במקרים של תקלה, יש צורך לבצע תיקון מלא של משאבות המים, אחרת ייוותרו דיירי בקומות העליונות בלא מים זורמים או עם מים בלחץ נמוך שאיננו מאפשר קיום חיי שגרה תקינים. אנו בחברת האחים גבאי מודעים לחשיבות העניין ונבצע עבורכם את כל תיקוני האינסטלציה הנדרשים בצורה המקצועית והמהירה ביותר.

תקלות נפוצות בעת תיקון משאבות מיםמשאבה טבולה של חברת פדרולו - דגם: ZD

  • בעיות מנוע – כאשר המנוע איננו מספק את הכוח המספק ליצירת לחץ המים הנדרש. תקלה כזאת מחייבת טיפול יסודי במנוע.
  • חדירת לכלוך או זוהמה מבחוץ– המפריעים לפעולה התקינה של המשאבה, ולכן תיקון משאבות מים בעקבות תקלה כזאת מחייב ביצוע ניקיון יסודי. מומלץ כי מבצע התיקון יהיה איש מקצוע, שכן אחרת יכולות להתעורר בהמשך תקלות אחרות.
  • מים מזוהמים: לעיתים קורה שהמים עצמם מכילים לכלוכים שונים, כולל חלקים מוצקים שעלולים ליצור סתימות בצנרת או תקלות אחרות. תקלות כאלה הן נפוצות, אם אין אטימה מוחלטת של מקור המים, ועלולות לפגוע במשאבות ולגרום להם נזק לא קטן. גם במקרה הזה, התיקון חייב להתבצע על ידי איש מקצוע. לעיתים קרובות תיקון משאבות המים דורש את פירוק המשאבה, מציאת התקלה והתיקון שלה והרכבה מחדש של המשאבה.

תיקון משאבות מים ישנות

מטבע הדברים, בבניינים ישנים יש צורך בהזמנת תיקון למשאבות המים לעיתים קרובות יותר. במקרים רבים מדובר במשאבות ישנות שהתיקון שלהן דורש מומחיות גדולה יותר, זהירות ומקצועיות. בדרך כלל המנועים במשאבות כאלה הם איכותיים ואולם טיפול לא נכון עלול לפגום בהם.

אנשי המקצועי המיומנים של חברת גבאי מתמחים בכל סוגי המשאבות הקיימות, החל ממשאבות טבולות (לביוב, מרתף, בריכה ועוד) וכלה במשאבות מים ישנות במיוחד. אנו נאבחן במהירות את התקלה, נחליף את המשאבה במקרה הצורך ונעשה את הכל על מנת להחזיר את חיי השגרה לביתכם במהרה.

במידה ואתם מעוניינים בשירות התקנה ורכישה של משאבות מים טבולות לצרכים שונים, חייגו למוקד שלנו בשיחת חינם: 1-800-34-34-34. לצפייה בסוגי המשאבות הטבולות שלנו, לחצו על אחד הקישורים הבאים: