אינסטלטורים במזכרת בתיה

בעלי מקצוע מומלצים!במחירים שאסור לפספס!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

 

אין כמעט אף תחום מקצועי שבחיפוש אחר נותן שירות בו, יעמדו בפניכם כל כך הרבה אפשרויות, כמו תחום האינסטלציה. דברים אלה נכונים בכל עיר והם בטח ובטח נכונים כאשר אתם מחפשים אינסטלטורים במזכרת בתיה או בחיפה למשל. בחיפוש אינסטלטור, ישנם מקרים בהם אתם יכולים להשקיע זמן ומאמץ בחיפוש שקול ומחושב של איש המקצוע המתאים לכם וישנם מקרים בהם אתם פשוט צריכים לקבל החלטה כאן ועכשיו ולהביא אינסטלטור שיטפל לכם בבעיה הבוערת. בשורות הבאות, יסבירו לכם המומחים של אינסטלטורים מומלצים 24/7 מהם הפרמטרים שאתם רוצים לבחון כאשר אתם בוחרים אינסטלטור וכאשר בחירה כזאת אכן יכולה להתבצע בצורה שקולה ומחושבת ולא במצבים של מקרי חירום.

מתי נכון לבחור אינסטלטור ומתי צריך פשוט להזמין אותו?

הזמנת איש מקצוע או נותן שירות היא תמיד משימה שמלווה בחששות ובחוסר וודאות. מצד אחד, חשוב לנו מאוד לעשות את הבחירה הנכונה, לא לשלם יותר ממה שצריך ולקבל שירות מקצועי ואדיב שיפתור לנו את הבעיה. מצד שני, ישנם מצבים בהם אין לנו את הפריבילגיה לעבור תהליך יסודי של בחירת איש מקצוע, שכן הבעיה שאותה אנחנו רוצים לפתור בעזרתו, היא בעיה בוערת ברמה של מקרה חירום. דברים אלה נראים טריוויאליים למדי ובכל זאת אנו מציינים אותם כדי להכין אתכם לכך שבשירותי אינסטלציה בחירום, ייתכן מאוד שלא תוכלו לעשות את העסקה הטובה ביותר או עסקה טובה בכלל וזה משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון כחלק מכורח הנסיבות. במקרים אלה, חשוב מאוד לעבוד בצורה מהירה, עם המון תשומת לב ועם מיקוד מקסימלי, ואם תעשו את זה נכון, תולכו למצוא כמה וכמה אינסטלטורים במזכרת בתיה שיוכלו לתת לכם מענה מיידי ובתנאי שירות טובים. בכל מקרה אחר, שבו אין לכם לחץ של זמן, שהבית שלכם לא מוצף במי ביוב ושאתם יכולים לקחת את הזמן לתהליך בחירה מעמיק, בהחלט כדאי להקדיש את הזמן והמאמץ כדי להשלים אותו בצורה טובה. הבחירה שתעשו תשפיע ישירות על סכום הכסף שתשלמו לאיש המקצוע, אבל גם על רמת הביצוע ועל ההסתברות לכך שהפתרון שתקבלו אכן יהיה פתרון טוב שיאפשר לכם באמת להניח את הבעיה מאחוריכם לשנים רבות ואולי בכלל.

אינסטלטורים במזכרת בתיה

איך תבחרו את האינסטלטור המתאים?

ובכן, אם אתם נכנסים לתהליך של בחינת אינסטלטורים במזכרת בתיה ובחירת האינסטלטור המתאים לכם ביותר, אתם רוצים לדעת מהם הפרמטרים החשובים שעל פיהם אתם צריכים לעשות את הבחירה שלכם ולדעת גם מהם הפרמטרים שלא כדאי לבזבז עליהם זמן, פרמטרים שאתם לא באמת יכולים לבדוק ולא יכולים באמת לסייע לכם בקבלת ההחלטה.

זמינות 24/7 – אחד הפרמטרים המרכזיים שיכולים לסייע לכם בבחירת אינסטלטור הוא הפרמטר של זמינות מסביב לשעון 24/7. ישנם לא מעט אינסטלטורים שעם הגיע השעה חמש, סוגרים את שעריהם ולא מספקים עוד שירות. לעומתם, ישנם אחרים שמציעים שירות בכל שעה לאורך היום, לרבות שבתות וחגים וזאת מתוך הבנה ששירותי אינסטלציה יכולים להידרש גם במצבי חירום ולכן חשוב לספק פתרון זמין לכל מי שצריך אותם. אינסטלטורים במזכרת בתיה שמבינים את המציאות הצרכנית הפשוטה הזאת הם בהחלט אינסטלטורים שאתם רוצים לבחון את מרכולתם.

הסמכה ורישוי לאינסטלטורים במזכרת בתיה

ככלל, אינסטלטור הוא איש טכני ולכן אינו נדרש להסמכה של קבלן. יחד עם זאת, אינסטלטור בהחלט נדרש להשלמת לימודים רשמיים בתחום האינסטלציה, לאחוז במעגלי ידע נרחבים בתחום האינסטלציה ולהחזיק ברישיון אינסטלציה על מנת לספק שירותים שונים. דברים אלה מקבלים משנה חשיבות כאשר מדובר במשימות אינסטלציה מקצועיות מורכבות, בהן תצטרכו להזמין דווקא קבלן אינסטלציה. במקרה כזה, אתם רוצים לוודא שאתם עובדים אך ורק עם קבלן מורשה הרשום בפנקס הקבלנים של רשם הקבלנים במשרד השיכון, תחת סיווג "אינסטלציה". הסמכה זו נדרשת בכדי להבטיח את הרמה המקצועית לה תזכו במסגרת השירות שתזמינו ובמקרים מסוימים אף הכרחית, למשל במקרה של קבלת אישורים רגולטוריים להצגה בפני הרשויות.

אינסטלטורים מקצוענים במזכרת בתיה
Sink faucet decoration in bathroom interior

הצעות מחיר לאינסטלציה

כאמור, התהליך של בחירת אינסטלטור רלוונטי בעיקר במקרים בהם יש לכם את הזמן הנדרש לבדוק מספר אינסטלטורים במזכרת בתיה ולבחור את המתאים לכם ביותר. בתהליכים אלה ישנו תפקיד חשוב מאוד לשלב של הצעות המחיר. הצעות מחיר אלה צריכות להינתן לכם על סמך מפרט טכני או תכנית עבודה שאתם מגישים לנותני השירות והן צריכות להיות מבוססות על מסמכים אלה בלבד. אינסטלטור שפשוט נוקב במחיר ובכך פוטר את עצמו מגיבוש הצעת מחיר מסודרת, הוא לא אינסטלטור שאתם רוצים לעבוד איתו. אינסטלטור שמקבל מכם תכנית עבודה ועדיין מגיש לכם הצעת מחיר שלא מתייחסת לתכנית הזאת, הוא אינסטלטור שאתם לא רוצים לעבוד איתו. למעשה, שלב הצעת המחיר הוא שלב חשוב מאוד בתהליך הבחירה של אינסטלטור ואתם רוצים להקפיד לעבוד אך ורק עם אינסטלטורים שמגישים לכם הצעה מפורטת, רצינית, מחייבת וסופית. כל פרצה שנשארת בהצעה, היא פרצה שבסופו של דבר ייעשה בה שימוש נגדכם, בעיקר בתצורה של תוספות תשלום שונות ומשונות לאחר שכבר יצאתם לדרך ואתם מחויבים לאינסטלטור שבחרתם בו. מכל זה אתם יכולים להימנע ואת זה תוכלו לעשות באמצעות הקפדה על שלב הצעת המחיר.אינסטלטורים מומלצים במזכרת בתיה

השוואת מחירים

השוואת מחירים הוא כלי צרכני חשוב שנכון להשתמש בו גם במקרה של בחירת אינסטלטורים במזכרת בתיה. יחד עם זאת, אין זה אומר שבהשוואה הזאת אתם אמורים לבחור את האינסטלטור שנתן לכם את ההצעה הטובה ביותר. הצעות המחיר יסייעו לכם להבין את טווח המחירים הסביר ואת ההצעות שחורגות מהטווח הזה. עם ההצעות החריגות האלה אתם לא רוצים לעבוד, לא כשהן חורגות מעלה וגם לא כשהן חורגות כלפי מטה. הצעות נמוכות מדי מסתירות בדרך כלל מלכוד שיובא לפתחיכם בשלב מאוחר יותר. בחרו את ההצעה שמעניקה לכם את האיזון הטוב ביותר בין המחיר ובין האמון שאתם רוחשים לאינסטלטור.

התאמה מקצועית – לבסוף, אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת אינסטלטורים במזכרת בתיה ובכלל, הוא הפרמטר של התאמה מקצועית. בהתאמה מקצועית אנו מתכוונים להתאמה של האינסטלטור הנבחר למשימה שאותה אתם רוצים להשלים בסיועו. כך למשל, אם מדובר בפתיחת סתימה בביוב, התאמה מקצועית כזאת קיימת עבור כל אינסטלטור ואין צורך להתעכב על העניין. יחד עם זאת, אם אתם זקוקים לשירות מקצועי יותר שדורש מעגלי ידע נרחבים יותר ואולי אפילו התמחות בתחום מסוים, אתם בהחלט רוצים לבחון האם האינסטלטור שאתם בוחרים, מחזיק ביכולות הנדרשות להשלמת המשימה. כך למשל, עבודות אינסטלציה בגובה מחייבות הבנה מעמיקה באופן הטיפול בבעיות אינסטלציה שנובעות מגובה, הסמכה ורישוי לעבודה בגובה והתמחות במשאבות, מגבירי לחץ וכדומה. אם לא מצאתם התאמה מקצועית כזאת מול האינסטלטור שאתם בוחנים, ואפילו אם ההתאמה הזאת היא חלקית בלבד, אתם רוצים להימנע מעבודה עם אותו אינסטלטור, גם אם הם המחיר שהציע לכם הוא נמוך ומפתה מאוד. עבודה מקצועית שמבוצעת על ידי איש המקצוע הלא נכון, כמוה כעבודה לא מקצועית, ומעבודה כזאת אתם רוצים להימנע.

אינסטלטורים מומלצים 24/7 במזכרת בתיה

ואחרי שאמרנו את כל זה, בכל תהליך של בחירת נותן שירות, אתם חייבים להישען קצת על אינטואיציה, וכדאי להישען גם על המלצות וחוות דעת מקצועיות. בקשו המלצות מאנשים שעבדו עם אינסטלטור מסוים על משימה דומה לזו שאתם רוצים להשלים. המלצות שמתקבלות מאנשים שסתם מכירים איזה אינסטלטור, או שעבדו עם אינסטלטור על משימה פשוטה הרבה יותר מזו שמעסיקה אתכם, היא לא המלצה חסרת ערך, אבל גם לא כדאי לבסס סביבה החלטה סופית. חוות דעת מקצועיות מאנשי מקצוע העוסקים במקצועות משיקים ומכירים אנשי אינסטלציה מעבודתם היומיומית, יכולות לסייע לכם מאוד בהגעה לאיש המקצוע המתאים לכם ביותר. ולבסוף כאמור, אינטואיציה צרכנית פשוטה, שיכולה לסייע לכם להבין האם עומד מולכם איש מקצוע רציני, אמין, מסור ואכפתי, או עוד איש מקצוע שמחפש לקבל כמה שיותר תמורת כמה שפחות.

בכדי לחסוך לכם את כל התהליך הזה של בחירת אינסטלטורים במזכרת בתיה, כל שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7, שמציעה לכם צוות שלם של אנשי מקצוע בתחום האינסטלציה, החל מאינסטלטורים טכניים וכלה בקבלני אינסטלציה, זמינים עבורכם מסביב לשעון לכל משימה ולכל מטרה, עם הסמכות ורישוי על פי החוק ועם שירות מקצועי, מסור ואכפתי בכל רחבי הארץ. ולגבי המחיר, בחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 מובטח לכם שלא תקבלו את המחיר הנמוך ביותר בשוק, אבל מובטח לכם גם שתקבלו את המחיר הטוב ביותר עבור שירות מקצועי שיאפשר לכם להניח את הבעיה לגמרי מאחוריכם.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחירון עבודות אינסטלציה

סוג השירות הערות טווח מחירים
מחיר עבור פתיחת סתימה פשוטה או מורכבת - סתימה בכיור, באמבטיה, במקלחון או בשירותים 250-700 ש“ח
מחיר עבור הסרת שורשים ממערכת הביוב שימוש במכשור מיוחד 480-2,000 ש“ח
מחיר החלפה של מערכת הניאגרה או תיקון שלה 280-700 ש“ח
מחיר לאיתור נזילות סמויות או גלויותשימוש במכשור מתקדם כמו מצלמה תרמית, שימוש בגז, שימוש בסאונד ועוד. לא כולל תיקון, רק איתור הנזילה עצמה. 700-2,500 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בשירותים280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה באמבטיה או במקלחון280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בכיור280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בצנרת 280-700 ש“ח
מחיר התקנה של סיפון העלות משתנה בהתאם למורכבות העבודה וסוג הסיפון 200-1,200 ש“ח
מחיר צילום מערכת הביוב לא כולל פתיחה של הצנרת 700-1,000 ש“ח
מחיר טיפול יסודי כתוצאה מרטיבות ברצפהשימוש במכשור ייחודי 280-1,000 ש“ח
מחיר טיפול ברטיבות בתקרה כתוצאה מחדירה של מים 280-700 ש“ח
מחיר טיפול ייבוש מים כתוצאה מהצפה בבית280-1,500 ש“ח
מחיר עבור שירותי ביובית 700-3000 ש“ח

שירותי אינסטלציה מורכבים

סוג השירות הערות טווח מחירים
מחיר פתיחת סתימה במרזב400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מרזב 800-1,500 ש“ח
מחיר החלפה או התקנה של דוד שמש 1000-2000 ש“ח
מחיר החלפה של ברז 200-400 ש“ח
המחיר החלפת כלים סניטריים 400-2,000 ש“ח

אז מה היה לנו בכתבה:

אינסטלטורים מומלצים
אינסטלטורים מומלצים

בחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 תוכלו למצוא קבלני אינסטלציה רשומים, אותם תוכלו להזמין לצורך ביצוע פרויקטי אינסטלציה נרחבים כדוגמת תכנון מערך צנרת, תכנון מערכת ביוב, תכנון משאבות ומערכות מים במבנים רבי קומות ובסיטואציות אחרות וכמובן לכל משימה מקצועית, שדורשת מעורבות של קבלן אינסטלציה מוסמך ומורשה.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!