אינסטלטור

אינסטלטור באור יהודה, מקצועי ויסודי מספק מגוון שרותי אינסטלציה לטיפול ותיקון כל בעיות הצנרת והביוב בבית או במשרדכם. טיפול בכל סוגי בעיות האינסטלציה, קטנות או גדולות תוך שמירה על ניקיון סביבת העבודה בסיום העבודה.

שירות אינסטלור חירום באור יהודה 24 שעות
טיפול אינסטלטור חרום 24-7 באור יהודה בכל בעיית אינסטלציה דחופה המתעוררת במטבח, בשרותים, בחדר האמבטיה או בחדר השרות. צרו עמנו קשר לטיפול דחוף ומיידי בבעיות אינסטלציה שאינן סובלות דיחוי וחייבות להתבצע גם בסופי שבוע, שבתות חגים או בשעות הערב והלילה.

תיקון דליפה
תיקון דליפה מהברז, מהצינור בבית או בגינה באור יהודה והסביבה. בין אם הברז דולף, השירותים נוזלים צינור הגינה לא מפסיק לטפטף או שאחד הצינורות סדוק מומלץ לתקן את הדליפה מהר, גם בשם החיסכון במים, וגם בכדי למנוע נזק חמור לאחד הקירות או התשתית בבית.

התקנת דוד שמש
התקנה, תיקון או החלפה של דודי שמש וקולטים באור יהודה והסביבה. טיפול מקצועי ואמין בידי אינסטלטור מנוסה להבטחת המים החמים בביתכם

התקנת אסלות ומקלחונים
התקנת אסלה, מקלחון או כל סוגי אמצעי הסניטריה לבית ולמשרד באזור אור יהודה בידי אינסטלטור מיומן ומומלץ לביצוע עבודה חלקה ומקצועית.

חימום תת רצפתי
התקנת מערכת חימום תת רצפתי באור יהודה וסביבתה לחימום נעים ואחיד של הבית בידי אינסטלטור מקצוען ומנוסה בתחום.

תיקון רטיבות
תיקון רטיבות בקיר, בתקרה או בריצפה, תוך התייחסות מעמיקה וניטרול הנזילה הגורמת לה. תיקון החלק הרקוב שנוצר בקיר והשבתו למצב תקין תוך ייבוש החלק הלח ושחזור הקיר למצבו התקין..

פתיחת סתימות
פתיחת כל סוגי הסתימות בפתחי הביוב, בכיור, בשירותים, החלפת צנרת במקרה הצורך ונטרול הגורמים לסתימה. אם גם אצלכם מפלס המים בכיור עולה, הביוב עולה על גדותיו או שהמים לא מתנקזים, או מתנקזים לאיטם, התקשרו אלינו עכשיו, ואנו נפתור את הבעיה.

שיפוץ חדר אמבטיה ושירותים
שיפוץ חדר האמבטיה והשירותים תוך מתן פתרונות פרקטיים ונוחים לכל נושא מערכת האינסטלציה שבבית, ותשתית השירותים, האמבטיה או הטוש, ריצוף מחודש של האמבטיה או השרותים כיסוי קרמיקה של הקירות וצביעה בכיסוי המתאים של הקירות והתקרה.