אינסטלטור

אינסטלטור בבת ים נותן מענה מקצועי של מגוון בעיות אינסטלציה בבית ובמשרד. טיפולי צנרת מכל הסוגים, תיקוני ביוב, אינסטלציה מכל הסוגים, החל מפתיחת סתימות וכלה בשיפוץ כללי של חדר האמבטיה. תושבי בת ים והסביבה, זה הזמן להיעזר בשירותי אינסטלטור בעל מוניטין בבת ים.

שירות אינסטלטור חירום בבת ים 24 שעות
יש בעיות אינסטלציה שניתן להמתין איתן למחר ויש כאלו שדורשות טיפול חירום. אינסטלטור בבת ים נותן מענה מיידי ומהיר לטיפולי ותיקוני חירום דחופים שאינם סובלים דיחוי. צרו קשר, גם בלילות, שבתות וחגים ואינסטלאטור מקצועי, אדיב ומיומן בתיקוני חירום יתייצב לשירותכם.

תיקון דליפה
ברז דולף, צינור סדוק וטפטוף בלתי פוסק? זה הזמן לקרוא לשירותי אינסטלטור בבת ים, שיסייע לאתר את הדליפה ולהפסיק אותה ולסייע לכם לחסוך במים ואף למנוע נזקים חמורים חקירות הבית או לתשתית כולה.

תיקון והתקנת דוד שמש
דודי שמש הם מצרך חובה בארצינו שופעת השמש. כדי להבטיח מים חמים באופן תקים לאורך כל היום, חשוב לקבל טיפול מקצועי של אינסטלטור בעל נסיון בתיקון, החלפה ותיקון דודי שמש וקולטים.

התקנת אסלות ומקלחונים
תושבי בת ים והסביבה, תוכלו ליהנות מהתקנה מקצועית, בטוחה ונקייה של מקלחון, כיור, אמבטיה ואמצעי סניטריים נוספים הדרושים לכם בבית או במשרד. אינסטלטור בעל מוניטין וותק מקצועי רב מציע פתרונות מהירים ובעיקר איכותיים.

תיקון רטיבות בבת ים
כשיש רטיבות בקיר או בתקרה, עליה להיות מטופלת במהירות, ביסודיות ועל ידי איש מקצוע מומחה, כדי למנוע את הישנות התופעה העלולה לגרום לנזקים חמורים עוד יותר. אינסטלטור בבת ים מתחיל באבחון, בדיקת הסיבה לרטיבות, תיקון הבעיה ויבוש האזור הרטוב. כל זאת במקצועיות, מהירות ועבודה מוקפדת ויסודית.

פתיחת סתימות
פתיחת סתימות דורשת הבנה של הסיבה לסתימה. אם מפלס המים עולה בכיור או הביוב מתחיל לעלות, זה זמן להתקשר אלינו ואנו נאבחן את הסיבות לבעיה וכמובן נפתור אותה.

שיפוץ חדר אמבטיה, שירותים או מטבח
שיפוץ חדר האמבטיה או השירותים הוא שיפוץ שדורש מומחיות, במיוחד אם אתם מתכננים לעשות שימוש במוצרים לאורך זמן. אינסטלטור בבת ים מזמין את תושבי בת ים והסביבה להתרשם ממגוון פתרונות איכותיים ועבודה יסודית הכוללת תכנון, ביצוע והתקנת כל סוגי ומערכות האינסטלציה בביתכם, כולל תשתיות, התקנה, ריצוף וצביעה.