אינסטלטור

אינסטלטור בעל מוניטין ונסיון מקצועי רב, מציע לכם שירותי אינסטלציה מגוונים, הכוללים אבחון, תיקון וטיפול של בעיות בצנרת, בביוב ואחרות, בביתכם או בבית העסק. הטיפול אחראי ומקצועי ונותן מענה איכותי בגבעתיים והסביבה.

שירות אינסטלטור חירום בגבעתיים 24 שעות
טיפולי חירום בכל בעיות האינסטלציה ניתנים לכם על ידי אינסטלטור בגבעתיים. הטיפול ניתן עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, כולל שבתות וחגים. יש עבודות שלא ניתן להמתין עימן ולצור כך עומדים לפניכם שירותיו של אינסטלטור בעל ידע, הכשרה ומגוון פתרונות למצבי חירום.

תיקון דליפה
כשיש דליפה בצינור או בברז זו יכולה להיות תחילתה של בעיה שתלך ותגדל. אל תמתינו לנזקים חמורים והזמינו אינסטלטור בגבעתיים שיאתר את מקור הדליפה ובעיקר יתקן אותה. בקריאה אחת חסכתם מים ומנעתם נזקי אינסטלציה חמורים בתשתית הצנרת או בקירות.

התקנת אסלות ומקלחונים
אינסטלטור בגבעתיים יתקין בביתכם או בבית העסק שלכם כל סוג סניטרי נדרש, החל מכיורים וכלה במקלחונים. עבודה איכותית, מהירה ומוקפדת, על ידי אינסטלטור בעל מוניטין בתחום.

תיקון רטיבות
אינסטלטור בגבעתיים מומחה לאיתור, טיפול ותיקון בעיות רטיבות ואף מניעת הישנות התופעה. העבודה כוללת הבנה של מקור הרטיבות תוך שימוש בנסיון ובאמצעים מתקדמים, טיפול יסודי של הבעיה, כולל יבוש אזור הרטיבות בקיר, תקרה או רצפה והבטחה כי הבעיה לא תשוב על עצמה יותר.

פתיחת סתימות
הכיור סתום? המים מסרבים להתנקז? בעיות בביוב? זה הזמן ליצור קשר עם אינסטלטור בגבעתיים, שיבטיח איתור הבעיה ותיקונה, בזמן קצר ופתרון אפקטיבי.

שיפוץ חדר אמבטיה ושרותים
תושבי גבעתיים והסיבה, שוקלים לשפץ את חדר האמבטיה והשירותים? צרו קשר עם אינסטלטור מקצועי ובעל נסיון בגבעתיים. תקבלו עבודה יסודית, מהמסד עד הטפחות, עם מתן פתרונות פרקטיים, אפקטיביים, נוחים ואף יפים, ועבודה מהירה ומקצועית הכוללת הכנת מערכת האינסטלציה והתשתית, התקנת האמבטיה או המקלחון, ריצוף האמבטיה והקרמיקות וכן צביעה ורענון חדר האמבטיה כולו.