אינסטלטור

טיפול אמין, מקצועי, מהיר ומקיף לכל סוגי עבודות האינסטלציה, החל מביוב וכלה בצנרת, בבית או במשרד, ממתין לכם אצל אינסטלטור בהרצליה, יעיל ובעל הסמכה לעבודות אינסטלציה, גם מורכבות ביותר ומתן פתרונות מהירים ואפקטיביים לכל בעיה.

שירות אינסטלטור חרום 24-7 בהרצליה
מקרה חירום? האסלה סתומה? הברז נשבר? הביוב מאיים לגלוש? אינסטלטור בהרצליה זמין לשירותכם 24/7, כולל שבתות וחגים. צרו קשר טלפוני וקבלו מענה לטיפולים דחופים שאינם סובלים דיחוי, על ידי אינסטלטור בהרצליה, מהיר ענייני, מקצועי ואמין.

תיקון דליפה
כשהברז או הצינור דולפים מדובר על בזבוז מים וגרוע מכך, על אפשרות לנזקים חמורים בהמשך. אל תדחו למחר והזמינו אינסטלטור בהרצליה לבדיקת הצנרת ומניעת פיצוץ, רטיבות או דליפה חמורה יותר. מעבר לחסכון במים, תקבלו טיפול מקיף לבעיה.

התקנת דוד שמש
דודי שמש הם מצרך חובה בישראל, אולם לא פחות חשוב להתקין אותם כראוי. אינסטלטור בהרצליה, מומחה בהתקנת דודי שמש וקולטים, תיקון דודים קיימים או החלפה שלהם, יבצע עבודה מסורה, אחראית ומקצועית שתבטיח לכם מים חמים כל השנה.

התקנת אסלות ומקלחונים
התקנת מקלחונים ואסלות באזור הרצליה מתבצעת על ידי אינסטלטור מיומן, מקצועי, מוביל בתחומו ועם עבודה יסודית שתבטיח שימוש תקין לאורך זמן. תושבי הרצליה והסביבה, הזמינו כל התקנת סניטציה נדרשת, בבית או במשרד.

תיקון רטיבות
רטיבות בקיר או ברצפה דורשת בדיקה מקצועית של מומחים. אינסטלטור בהרצליה, מומחה באיתור תקלות ובחינת הסיבות להן, נותן מענה מדויק ומקצועי, הכולל איתור ותיקון התקלה, ייבוש האזור שנרטב והשבת המקום למצבו הראשוני.

פתיחת סתימות
הסובלים מסתימות בביוב, בשירותים או בכיור, ניקוז לא תקין של המים או בעיות אחרות, נדרשת יד מקצועית ומוסמכת לבדוק, לאר, לפתוח סתימה ולתקן. אינסטלטור בהרצליה מבצע פתיחת סתימות מכל הסוגים, כולל החלפת צנרת בנידת הצורך. טלפון אחד אלינו והפתרון כבר בדרך אליכם.

שיפוץ חדר אמבטיה ושירותים
שיפוץ חדר האמבטיה וחדר השירותים דורש היכרות מעמיקה עם התחום, עם התשתית כולה, התקנה נבונה ונכונה ומתן מענה פרקטי ומהיר. תושבי הרצליה והסביבה, אינסטלטור בהרצליה, מומחה בהתקנות, גם מורכבות, מבצע עבודה יסודית ומספק מענה פרקטי ונקי להתקנות אמבטיה, ריצוף, קרמיקה, מקלחונים, צביעה ועוד.