אינסטלטור

אינסטלטור מוביל בתחומו נותן מענה יסודי ומקיף בכפר סבא והסביבה לכל סוגי האינסטלציה, כולל איתור תקלות, טיפול ותיקון, בבית או במשרד, עם עבודה איכותית, מקצועית, מהירה ונקייה.

שירות אינסטלטור חירום בכפר סבא 24 שעות
טיפולי חירום בבעיות אינסטלציה דחופות שאינן סובלות דיחוי. טיפול יום ולילה, שבתות וחגים, עשרים וארבע שעות ביממה. כל בעיה דחופה, במטבח, בשירותים או באמבטיה תקבל מענה מהיר ומיידי עם פתרונות אפקטיביים במצבי חירום. צרו קשר עכשיו ואנו נגיע עם הפתרון.

תיקון דליפות
כשברז או צינור דולפים יש חשש שבהמשך ייגרם נזק חמור לתשתיות, זאת בנוסף לבזבוז מיותר של מים. שרברב סכפר סבא מבצע בדיקה ואיתור דליפות וסדקים, תיקון מהיר והשבת המצב לקדמותו.

התקנת דוד שמש
התקנת דודי שמש וקולטים בכפר סבא והסביבה. עבודה אמינה, איכותית ויסודית המתבצעת על ידי אינסטלטור מומחה, מנוסה גם בתיקון או החלפת דודים ישנים והבטחת המים החמים בביתכם.

התקנת אסלות ומקלחונים
התקנה של כל מוצרי הסניטציה בביתכם או במשרדכם על ידי אינסטלטור בכפר סבא, מומחה, מיומן ועם עבודה איכותית. אסלה, כיור, מקלחון ועוד יותקנו במקצועיות ובאחריות.

תיקון רטיבות
שרברב עם נסיון מקצועי רב בכפר סבא, מאבחן, ומאתר בעיות רטיבות בקיר, רצפה או תקרה, טיפול נקודתי וכללי, פתרון הבעיה ויבוש האזור הרטוב עד להחזרתו למצב תקין.

פתיחת סתימות
תושבי כפר סבא והסביבה, אינסטלטור מוביל בתחומו, עם נסיון מקצועי רב וציוד מתקדם מבצע פתיחת סתימות מכל הסוגים, בכיור, במטבח, בביוב או בשירותים. צרו קשר עכשיו והפתרון כבר בדרך אליכם.

שיפוץ חדר אמבטיה ושירותים
שיפוץ חדר אמבטיה ושירותים מתבצע על ידי אינסטלטור בכפר סבא ומיועד לתושבי כפר סבא והסביבה. שימוש בטכניקות מתקדמות, אפקטיביות ופרקטיות, בדיקת התשתית כולה וחידושה, בין אם באמבטיה, בטוש או בשירותים, התקנת מקלחון או כל מור סניטריאחר, ריצוף מחודש, כיסוי הקירות בקרמיקה וביעה יסודית של הקירות והקרה בחומרים מאים לחדרים רטובים.