אינסטלטור

אינסטלטור חירום בשרון 24 שעות
אינסטלטור מומחה בשרון והמרכז מספק שירותי חירום שלא יכולים לסבול דיחוי. באפשרותכם ליצור קשר עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, הכוללים שבתות וחגים. שיחת טלפון אחת, עם תיאור הבעיה ואינסטלאטור מומחה ומקצועי מגיע עם הציוד הרלוונטי , מאתר את מקור התקלה ומתקן אותה, או כעזרה ראשונה, או תיקון יסודי ומושלם, בהתאם לסוג הבעיה.

שירות חירום לפתיחת סתימות
אם הביוב עולה על גדותיו עקב סתימה, או מי האסלה כבר נוזלים החוצה עקב סתימה, אין אפשרות להשאיר את המצב כפי שהוא. ביוב מוצף מהווה, מלבד אי הנעימות, גם סכנה תברואתית ואי אפשר להמנע מללכת לשירותים במהלך כל השבת. במקרים כאלו, יש צורך בפתרון מיידי לתיקון המצב. אינסטלטור עם שירות חירום 24-7 בשרון והמרכז מגיע אליכם מייד לאחר הקריאה, פותח את הסתימה ומאתר את הסיבות לה ומאפשר לכם לשוב ולהשתמש בשירותים בבטחה ובנוחות.

פיצוצי צנרת והצפות
צינור שהתפוצץ יכול לגרום לנזק רב בקירות או ברצפה. הוא גורם להצפה ורטיבות שיכולים לגרום הרס רב בבית. במקרים כאלו אין צורך ואף לא ניתן להתמהמה ויש לטפל בבעיה באופן מיידי. אינסטלטור עם שירות חירום עשרים וארבע שעות ביממה מגיע מייד לאחר הקריאה הטלפונית, גם בלילה וגם בשבת או בחג. הטיפול מתחיל באיתור אזור הפיצוץ ותיקון שלו ומניעת התפשטות הדליפה עוד יותר.

שירותי חירום נוספים של אינסטלטור בשרון
שירותי חירום נוספים כוללים טיפול במערכת המים החמים והקרים במקרה של תקלה, טיפול בדודי שמש וחשמל דולפים, ניתוק נקודת המים ממערכת המים הדירתית במקרים בהם לא ניתן יותר לעצור את הדליפה וכן טיפול במתקני הסקה בהם המים לא עוברים, דולפים או סתומים.