אינסטלטור מומלץ במזכרת בתיה

בעלי מקצוע מומלצים!במחירים שאסור לפספס!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מחפשים אינסטלטור מומלץ במזכרת בתיה? ובכן, השאלה החשובה היא לאיזו מטרה אתם זקוקים לשירותיו של האינסטלטור. רבים אינם לוקחים בחשבון את העובדה שאינסטלטור מספק מגוון רחב של שירותים וחוויה חיובית של חבר, קרוב משפחה או שכן עם אינסטלטור כלשהו סביב פתיחת סתימה במערכת הביוב, לא מעידה כהוא זה על יכולותיו של האינסטלטור למשל בתחום של איתור נזילות או בתכנון והתקנה של מערכת אינסטלציה שלמה בפרויקט שיפוץ דירה. מה אתם רוצים לבדוק עוד לפני שאתם בודקים האם האינסטלטור שעומד מולכם הוא אינסטלטור מומלץ במזכרת בתיה? האם המלצה מאדם פרטי יכולה להספיק לכם או שכדאי להישען דווקא על חוות דעת מקצועית ובאילו מקרים? כמה עולים שירותי אינסטלציה שונים ואיך אמור נושא העלות להשפיע על בחירת האינסטלטור על ידכם? על שאלות אלו ועוד נענה לכם במדריך הבא, שיסייע לכם לבחור נכון את האינסטלטור הדרוש לכם במזכרת בתיה.

אינסטלטור מומלץ במזכרת בתיה

עבודות אינסטלציה – עולם ומלואו

כאשר אתם מחפשים אינסטלטור חירום מומלץ במזכרת בתיה, כדאי לדעת שאת האינסטלטור אתם צריכים לבחור בראש ובראשונה בהתאם ליכולת שלו לספק לכם את הפתרון הנדרש לכם ופחות בהתאם לחוויה החיובית שמישהו יכול לספר לכם עליה עם אותו אינסטלטור. עולם עבודות האינסטלציה הוא עולם רחב שכולל בתוכו עבודות תיקון, עבודות התקנה ועבודות בדיקה. אינסטלטורים שונים מתמחים בסוגים שונים של עבודות ויכולים להיות הטובים ביותר בסוג מסוים של עבודות אך במקביל להציע שירות לקוי ורעוע בסוגי העבודות האחרות. עבודות שונות שיכול אינסטלטור לבצע כוללות פתיחת סתימה, איתור ותיקון נזילות, התקנת כלים סניטריים, התקנת צנרת, שירותי ביוב, טיפול בלחץ מים, התקנת נקודת מים, התקנת מרכזיית מים, התקנת גופי חימום למים, חיטוי צנרת ומאגרי מים וכן הלאה.

בתוך כל סל השירותים הללו ישנם שירותים שאותם יכול לספק כל אינסטלטור וישנם שירותים שדורשים התמחות מיוחדת ולכן אינם מסופקים על ידי כלל האינסטלטורים. יחד עם זאת, בכל השירותים הללו, לרבות הפשוטים והטריוויאליים ביותר שלהם, כמו פתיחת סתימה למשל, עדיין ישנה משמעות רבה למידת ההתמחות של האינסטלטור, מידת התמחות שיכולה להשפיע על עלות השירות, על מהירות הביצוע שלו ועל איכות התוצאה. מכל הסיבות האלה, כאשר אתם מחפשים אינסטלטור מומלץ במזכרת בתיה, חשוב לבחון תחילה את ההתמחות המרכזית של אותו אינסטלטור עוד לפני שבוחנים את מספר ההמלצות שאפשר לקבל עליו.

 

עלות השירות כאינדיקציה לרמה מקצועיתאינסטלטור מקצועי בעיר מזכרת בתיה

בחיפוש אחר אינסטלטור מומלץ במזכרת בתיה, אחד הפרמטרים שצפויים להשפיע על ההחלטה שלכם יותר מכל פרמטר אחר הוא נושא העלות. זה יכול להיות נחמד מאוד שיש אינסטלטור מאוד מקצועי, מומלץ ומוכר, אבל המחיר שהוא גובה הוא פשוט לא ריאלי, אולי בכלל ואולי ספציפית עבורכם, מה שהופך אותו לבלתי רלוונטי לכם. על כך אפשר להוסיף את העובדה הפשוטה שעלות השירות היא לא באמת אינדיקציה מהימנה לרמה מקצועית. ישנם אינסטלטורים סופר מקצועיים שנהנים מכמות גדולה של עבודה ולקוחות ולכן יכולים להרשות לעצמם רמת תמחור נמוכה יותר מאשר אינסטלטורים בלתי מקצועיים שזוכים למוניטין גרוע בשוק ולכן גובים המון על כל שירות, בכדי לייצר לעצמם את הפרנסה הדרושה להם במסגרת מעט העבודה שהם מצליחים להשיג.

כדי לסייע לכם בתהליך של בחירת אינסטלטור מומלץ במזכרת בתיה בכל מה שקשור למחיר השירות, להלן טווחי המחיר המקובלים עבור שירותי האינסטלציה המרכזיים בעולם האינסטלציה:

 • ביקור אינסטלטור – ביקור לבדיקה או לכל מטרה אחרת, גם אם לא בוצעה כל פעולת שירות כלשהי בפועל – 200-250 ש"ח
 • פתיחת סתימה – פתיחת סתימה באסלה, בכיור, באמבטיה, במקלחון או במרזב – כ-400 ש"ח
 • תיקון נזילה – תיקון נזילה באסלה, בניאגרה או בברז – כ-300 שקלים
 • איתור נזילה עם מצלמה טרמית – איתור נזילה בקירות או בריצוף הבית באמצעות מצלמה טרמית שמייתרת את הצורך לשבור קירות והרמת מרצפות רק לצורך איתור הנזילה – כ-1,100 שקלים
 • תיקון נזילה או פיצוץ בצנרת גלויה – כ-600 שקלים
 • תיקון נזילה או פיצוץ בצנרת נסתרת – 1500 עד 2000 שקלים
 • התקנת כלים סניטריים – התקנת ברז, כיור, אסלה, סיפון או ניאגרה סטנדרטית – 300 עד 500 שקלים
 • התקנת ניאגרה סמויה – כ-2000 שקלים
 • התקנת אגן אמבטיה – כ-4500 שקלים
 • התקנת מרכזיית מים – כ-1500 שקלים
 • התקנת נקודת מים – כ-1000 שקלים

 

אלו הם כאמור שירותים מרכזיים ואלו הם המחירים הממוצעים בשוק עבור כל אחד מהשירותים הללו. יחד עם זאת, מחירים אלה יכולים להשתנות ממקרה למקרה בהתאם למאפייני המקרה, להיקף העבודה ולהיקף הפרויקט כולו. אבל מעבר לכך, מחירים אלה יכולים להשתנות מאוד בין אינסטלטור לאינסטלטור בהתאם למדיניות התמחור שלו. אתם מבחינתכם רוצים להגדיר בדיוק מהו השירות הנדרש על ידכם ולבקש עבורו מספר הצעות מחיר אותן תוכלו להשוות זו לזו על מנת לאתר את ההצעה האטרקטיבית ביותר, לא רק במונחים כספיים אלא גם במונחים מקצועיים ושירותיים.

קבל אינסטלציה במזכרת בתיה

מציאת אינסטלטור מומלץ במזכרת בתיה – לא רק המלצות

מעבר לתחום ההתמחות של האינסטלטור ומעבר להצעת המחיר שהוא נותן לכם, אתם גם רוצים לייצר אצלכם את התחושה שאתם הולכים בכיוון נכון שמעניק לכם תחושה של בטחון. לא תמיד התחושה הזאת משקפת את המציאות, אבל בתחום שבו אין לכם שמץ של מושג מקצועי ואיתו אין לכם כל היכרות, תחושה כזאת יכולה להיות המקסימום שעומד לרשותכם בכדי להגיע להחלטה הנכונה ביותר מבחינתכם. אחת הדרכים הטובות ביותר להגיע אם כן, לאותו אינסטלטור מומלץ  שאותו תשמחו למצוא, היא לנסות לאתר המלצות מבני משפחה, חברים, מכרים, שכנים, חברים לעבודה או כל אדם פרטי אחר שיכול לספר לכם על הניסיון החיובי שהיה לו עם אינסטלטור כלשהו.

עבור כל המלצה שאתם מקבלים, כדאי לברר מה היה השירות שבמסגרתו הכיר אותו ממליץ את האינסטלטור. אם לא מדובר בתחום שירות שרלוונטי עבורכם זה לא אומר שאתם צריכים לבטל אוטומטית את ההמלצה, אבל אתם בהחלט צריכים לבדוק מול האינסטלטור את ההתמחות שלו בתחום הרלוונטי ספציפית לכם. כמו כן, שימו לב להמלצות שליליות שאתם מקבלים ואשר יכולות להיות לא פחות חשובות בהימנעות שלכם מאינסטלטורים שאיתם אתם לא רוצים לעבוד. ואחרי שאמרנו את זה, במרבית המקרים לא תוכלו למצוא מספיק המלצות שיסייעו לכם לבסס החלטה בצורה סבירה. זה לא כל כך נורא אם אתם רק צריכים לפתוח סתימה בביוב, אבל זה יכול להיות קריטי בתהליכים של איתור נזילות, תיקון פיצוץ בצנרת, התקנת כלים סניטריים ומערכת אינסטלציה וכדומה. במקרים כאלה, אתם רוצים לייצר לעצמכם תשתית קצת יותר רחבה ובטוחה לצורך קבלת החלטה ולשם כך תזדקקו לחוות דעת מקצועיות.

חוות דעת מקצועית היא למעשה המלצה מקצועית שאתם מקבלים מאנשי מקצוע העוסקים בתחומים משיקים לעולם האינסטלציה. כך למשל, אם אתם מכירים קבלן, מעצב פנים, אדריכל, חשמלאי או כל איש מקצוע אחר בתחום הבניין, תוכלו להתייעץ עמו לגבי אינסטלטור מומלץ במזכרת בתיה. חוות דעת מקצועית כזאת נשענת בדרך כלל על הערכות מקצועיות ועל ניסיון מקצועי שחווה אותו איש מקצוע עם האינסטלטור עליו הוא ממליץ, ולחוות דעת כזאת יש ערך גבוה עשרות מונים מכל המלצה שתקבלו מאדם פרטי על סמך חוויה חד פעמית ונקודתית שהייתה לו איתו. חוות דעת מקצועית כזאת על אינסטלטור מומלץ במזכרת בתיה יכולה לספק לכם מידע מהימן נוסף גם לגבי תחומי ההתמחות של אותו אינסטלטור ולהוות בסיס מצוין לביצוע בחירה. כמו במקרה של ההמלצות, גם במקרה של חוות דעת מקצועיות, שימו לב לחוות דעת שליליות שאתם מקבלים על אינסטלטורים מסוימים, כך שתדעו להימנע מהם.

 

המקרה הפרטי של איתור נזילות

בתוך כל המשימות והשירותים שמוצעים על ידי אינסטלטורים למיניהם, המקרה הפרטי של איתור נזילות יכול להעיד יותר מכל על הרמה המקצועית ורמת השירות שמציע האינסטלטור. לאורך שנים ארוכות היה השירות של איתור נזילות בבית סיוט צרוף לכל לקוח פרטי שגילה כתם רטיבות על קיר הבית. ללא האמצעים הנדרשים, נדרש האינסטלטור להעריך פחות או יותר מהיכן לדעתו נובעת הנזילה ובהתאם לכך להתחיל לבצע חישוף של הצנרת באמצעות שבירת הקירות והרמת מרצפות הרצפה. אם ההערכה לא הייתה מדויקת, תהליך זה היה יכול להסתיים בהרמת מרצפות מחצי משטח הבית או בשבירת תעלות לאורך קירות שלמים. למרבה ההפתעה, ישנם גם היום אינסטלטורים שממשיכים להישען על טכניקה מסורתית זו שעולה יקר מאוד ללקוח וכרוכה בהמון עוגמת נפש. אולי בגלל שדרכה ניתן לייצר הכנסות גבוהות מבלי שהלקוח יכול לבוא בתלונות.

לעומת אינסטלטורים אלה, ישנם אינסטלטורים שמיישמים טכנולוגיות חדישות לאיתור נזילות, ובכלל זה צילום טרמי, הזרמת והרחת גז ואולטרה סאונד. טכנולוגיות אלה מאפשרות לנו לאתר את הנזילה מבלי בכלל לגעת בקיר ובכך לחסוך כסף רב ועוגמת נפש רבה מהלקוח. העניין הוא שכאשר תפנו לאינסטלטורים שונים לקבלת הצעת מחיר, ההצעה מבוססת הטכנולוגיה עשויה להיות יקרה יותר מהמסורתית, מה שיגרום לכם לבחור באינסטלטור הפחות מקצועי שיתחיל לשבור לכם קירות בבית. או אז תגלו שהמחיר הולך ותופח בכל שעה שהאינסטלטור שוהה בביתכם ועלות הפרויקט הולכת ועולה בהתאם להיקף ההרס והשבר שצריך לתקן.

לדוגמא הספציפית הזאת של איתור נזילות אתם יכולים להתייחס כמעין משל שיסייע לכם בבחירת אינסטלטור מומלץ במזכרת בתיה. לא תמיד ההצעה הזולה ביותר היא ההצעה הזולה ביותר באמת ולרוב היא גם לא המקצועית ביותר. דברים אלה נכונים במקרה הספציפי של איתור נזילות אבל הם נכונים גם במקרים נוספים של שירותי מורכבים כמו התקנת מערכות אינסטלציה, שירותי ביוב, התקנת כלים סניטריים, התקנה או תיקון של ניאגרה סמויה וכדומה.

אינסטלטור חירום במזכרת בתיה

מחפשים אינסטלטור חירום במזכרת בתיה? הגעתם בדיוק למקום הנכון! דרכנו תוכלו תוך מספר דקות לאתר אינסטלטור חירום  שיגיע ישירות לביתכם או לבית העסק שלכם ויפתור לכם את הבעיה. לא משנה אם מדובר בהצפה שקרתה ממש ללא התראה מוקמת, פיצוץ בצנרת או נזילה, אינסטלטור חירום  יגיע אליכם מיד והוא זמין עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. אנו מתחייבים בפניכם לשירות יעיל, מהיר ואיכותי. עבודה יסודית באחריות תוך שימוש בכלים, בידע ובציוד המתקדם ביותר בתחום.

אינסטלטור חירום במזכרת בתיה

מדוע אנו צריכים אינסטלטור חירום במזכרת בתיה?

אינסטלטור הוא בין בעלי המקצוע לו אנו זקוקים בעיקר בשעות ובמצבי חירום. כשמערכת האינסטלציה בבית שלנו פועלת כמו שצריך, אין שום סיבה בעולם שנקרא לאינסטלטור. לעומת זאת, יש מצבים שאנו לא צופים מראש ומתקילים אותנו ואז אנחנו צריכים אינסטלטור שיגיע אלינו ממש תוך זמן קצר כי ככל שנחכה יותר, כך הבעיה יכולה רק לגדול ולהחמיר.

באילו מצבים מטפל אינסטלטור חירום ?

אינסטלטור חירום מטפל במצבי חירום כמו למשל הצפה שאי אפשר להמשיך להתנהל איתה, סתימה בשירותים, במקלחון, באמבטיה בכיורים או במטבח, שירותי ביובית במידת הצורך ותיקון של צנרת המים.

 

יש גם אינסטלטורים הפועלים בתור חשמלאים ואז הם יכולים גם לתקן דודי שמש או דודי חשמל במידת הצורך. בנוסף לכל הנושא של מצבי החירום, אינסטלטור מקצועי ידע לבצע עוד מגוון של פעולות לרבות טיפול בעובש, החלפת צנרת, איתור נזילות, הגברת לחץ המים בדירה או בבית, תיקון צנרת של הביוב, תיקון של צנרת המים ועוד. חשוב לעשות אבחנה בין אינסטלטור רגיל לאינסטלטור חירום. מדוע? משום שאם לא מדובר בתקלה שהיא מצב חירום, יהיה לנו הרבה יותר קל לאתר אינסטלטור אבל אם מדובר בתקלה שאי אפשר להזניח אותה והיא קורית לנו באמצע הלילה, בשבת או אפילו בחג, כן נזדקק לשירותיו של אינסטלטור חירום.

ומה בהיבט של מזכרת בתיה?

נחלקת לשניים. יש את הבניינים והבתים המאוד ישנים, בתים בהם מערכות האינסטלציה מאוד ישנות ומורכבות. יש אזורים במזכרת בתיה שלא בוצע בהם שום חידוש במערכת האינסטלציה ב-40 השנה האחרונות וכאן אנחנו יודעים שאנחנו צריכים מישהו שבאמת יש לו ניסיון רב שנים וידע לאתר את התקלה ולפתור אותה בדרך היצירתית והייחודית שלו. מנגד, יש את הדירות החדשות הבנויות באזורים חדשים של מזכרת בתיה ותתפלאו אבל גם באזורים הללו יש לא מעט תקלות שאינסטלטורים צריכים להתמודד איתם. לפעמים מדובר בתקלה בתוך הדירה או הבית ולפעמים זה משהו שקשור לכל הבניין או לחצר. בכל מקרה, אתם רוצים לבחור אינסטלטור חירום שאתם יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות.

ביצוע עבודות אינסטלציה גדולות וקטנות

כאמור יש סוגים שונים של עבודות אינסטלציה ותיקונים בתחום הזה. יש הבדל בין תקלה פשוטה כמו פתיחת סתימה לבין עבודה מורכבת כמו החלפת קוו הביוב לבניין. בנוסף, לא כל הנזילות גלויות לעין ונדרש גם ידע מקצועי שיסייע לאינסטלטור לאתר את הנזילה. לכן, שאתם בוחרים אינסטלטור בטח אם זה אינסטלטור חירום, אתם חייבים להיות בטוחים שמדובר בבעל מקצוע שאתם יכולים לסמוך עליו. משרד התמ“ת מכשיר בכל שנה מאות אם לא אלפי אינסטלטורים ולכן הכשרה ותעודה זה משהו שחשוב לבדוק אותו, במיוחד אם מדובר בעבודה מורכבת ומסובכת.

מה חשוב כאשר בוחרים אינסטלטור חירום במזכרת בתיה?

כאשר יש בבית או במשרד תקלה המצריכה הזמנה של אינסטלטור חירום במזכרת בתיה, הדבר הראשון שעומד לנגד עינינו הוא רמת הזמינות של האינסטלטור.

תדמיינו לכם סיטואציה שבה אתם הולכים לשירותים, מורידים את המים וכל המים עולים למעלה על האסלה עם כל ה****. מצב לא נעים בכלל בלשון המעטה. זה משהו שאף אחד מאיתנו לא מאחל לעצמו וזה גם מסוג הדברים שאנחנו לא באמת צופים אותם. תדמיינו לעצמכם סיטואציה שבה אתם באים לשטוף כלים ופתאום כל המים  יורדים מתחת לכיור ומציפים את המטבח שלכם. תדמיינו לעצמכם סיטואציה שאתם נכנסים למקלחת ואין זרם או שכל המים מצטברים בתוך המקלחון ויוצרים הצפה בחלל האמבטיה.

מצבים אלה ועוד מחייבים מאיתנו לאתר אינסטלטור זמין שיגיע לביתנו תוך מקסימום שעה. כאשר יש לכם את הכתובת הנכונה ואתם יודעים לאיזה אינסטלטור לפנות, כבר הכל נעשה יותר קל. מנגד, אם אתם עדיין לא מכירים אינסטלטור חירום  או שהאינסטלטור שאתם מכירים או זה שהמליצו לכם עליו אינו זמין, צריך לחדד את החושים ולבחור בבעל מקצוע אמין, הגון, יסודי ומקצועי שיגיע לביתכם תוך זמן קצר מצד אחד ויפתור את הבעיה מצד שני מבלי לקרוע אתכם במחיר.

דבר נוסף שהוא סופר חשוב הוא כל הנושא של טכנולוגיה, בעיקר בתחום איתור הנזילות. היום יש מגוון של מכשירים ואמצעים לאיתור נזילות ולאיתור תקלות בתחום האינסטלציה. לכן, כשאתם בוחרים אינסטלטור חירום במזכרת בתיה, אתם רוצים לוודא שיש לו את את המכשור המתאים כדי לייעל את תהליך הבדיקה ולקצר תהליכים כמה שאפשר. ככל שהציוד יותר מתקדם מבחינה טכנולוגית, כך יהיה לאינסטלטור יותר קל לאתר את התקלה.

אינסטלטור חירום – דרכים לבחירה

אנו חיים בעידן דיגיטלי, עידן שבו בקלות אנו יכולים לאתר בעלי מקצוע בין אם זה חשמלאי, שיפוצניק, קבלן, מנקה, מנעולן וכן גם אינסטלטור חירום במזכרת בתיה יש כל מיני דרכים שמאפשרות לנו לאתר בעל מקצוע בצורה טובה ויעיל.

1.            שכנים, חברים, בני משפחה – אם אתם נמצאים בקשר טוב עם אנשים שגרים לידכם, בקלות תוכלו להתייעץ ולבקש עצה לגבי בחירת אינסטלטור חירום במזכרת בתיה. אתם יכולים לשאול את השכנה שגרה ממש לידם, את זו שמעליכם, את החברה שהילדים בגן ביחד או את אחותכם שגרה ממול, זה לא משנה. כן חשוב לשאול שאלות מקצועיות כמו מאיפה הם מכירים את האינסטלטור, איזה סוג של תקלה הוא תיקן עבורם, האם הוא עובד עם קבלות מסודרות, האם הוא מעניק אחריות על סוג העבודה, רק ככה תוכלו להיות שקטים ולדעת שאתם בידיים טובות. תמיד שווה לאסוף כמה המלצות כי לפעמים האינסטלטור הראשון שהמליצו לנו עליו, לא באמת זמין עבורנו ואנחנו כמובן מדברים על אינסטלטור חירום .

2.            קבוצות ווטצ‘אפ שכונתיות – כמעט לכל שכונה יש לפחות קבוצת ווטצ‘אפ אחת. בקלות אפשר לבקש המלצה על אינסטלטור חירום במזכרת בתיה המגיע לשכונה שלכם ואפילו כזה שגר בה. שימו לב גם להתייחס לדגשים בסעיף הראשון כדי שלא תפלו על בעל מקצוע לא אמין או לא מנוסה מספיק בהתאם לסוג הבעיה שיש לכם.

3.            פייסבוק – הפייסבוק יכול לעזור בכמה דרכים גם במציאת בעל מקצוע. למשל, אתם יכולים להעלות פוסט בקיר שלכם ואז תוך מספר דקות אפילו שניות תקבלו המלצות על כמה אינסטלטורים הפועלים באזור מזכרת בתיה, או שאתם יכולים להיכנס לקבוצות של אינסטלטורים ובעלי מקצוע בתוך הפייסבוק. שימו לב, אם יש לכם כמות גדולה של חברים בפייסבוק המידע יכול מאוד לבלבל אתכם ואתם לא תצאו מזה. בעיה נוספת ברשת החברתית פייסבוק ובהמלצות דרכה היא שקצת קשה לבדוק את רמת האמינות והניסיון של האינסטלטורים שמגיעים אלינו דרך הפייסבוק, אלא אם כן אתם מתחילים התכתבות עם אותם אנשים שהמליצו לכם.

4.            אתרי אינטרנט – דרך אתרי אינטרנט של בעלי מקצוע, ניתן לאתר אינסטלטור חירום . כמובן שגם כאן תצטרכו להפעיל את שיקול הדעת שלכם ולבחור אינסטלטור אמין ומקצועי. המומחים שלנו ישמחו לסייע לכם באיתור אינסטלטור חירום במזכרת בתיה תוך מספר דקות בלבד. רמת שביעות רצון גבוהה, אחריות, מקצועיות וזמינו גבוההה מובטחות לכם!

אינסטלטור חירום במזכרת בתיה – טיפים לבחירה

חשוב לזכור שתחום האינסטלציה, כמו עוד תחומים רבים אחרים בעייתי משום שיש לא מעט אנשים שמנצלים את אותם מצבי חירום של אנשים וגובים מהם סכומים מאוד גבוהים על כל תיקון קטן.

מכיון וכשיש לנו הצפה, פיצוץ מים או נזילה בצנרת, הדבר האחרון שנזכור לעשות הוא לבקש תעודה או הסמכה, אנחנו מסמכים על המלצות.

כן חשוב לפנות לאינסטלטור דרך אנשים שאתם מכירים או להיעזר באתר אינטרנט אמין של בעלי מקצוע שגם יש בו המלצות. למרות שאתם במצב חירום, אולי כן שווה לשאול כמה אינסטלטורים במקביל לגבי המחיר שהתיקון אמור לעלות ורק אז לקחת החלטה שקולה והגיונית.

זכרו! הזול ביותר לפעמים הוא היקר ביותר שכן לפעמים תיקוני אינסטלציה מורכבים ודורשים שימוש באביזרים יקרים, מה גם שהתיקון או איתור הנזילה יכול להיות מסובך ולקחת זמן לא מבוטל.

לסיכום, יש כמה דגשים בבחירת אינסטלטור:

1.               ניסיון – אתם רוצים להזמין אליכם אינסטלטור שעם השנים צבר את הניסיון, נתקל בכל סוגי התקלות, מכיר את כל סוגי הצנרות והאביזרים גם בבתים ישנים וגם בבתים חדשים וידע לאתר את התקלה תוך זמן קצר ולהביא בפניכם את הפתרון היעיל והמהיר ביותר.

2.               זמינות – כשיש תקלה במערכת האינסטלציה אתם רוצים אינסטלטור זמין שיהיה שם עבורכם ויגיע במהירות האפשרית מבלי לספר לכם כל מיני תירוצים. פשוט יגיע אליכם ויעזור לכם. לצערנו יש המון בעלי מקצוע שאומרים שהם מגיעים תוך זמן X ואז מתחילים לספר המון סיפורים ואנחנו יוצאים מאוד מאוכזבים וצריכים שוב להתחיל בחיפוש אחר בעל מקצוע.

3.               הגינות – אתם רוצים להזמין אליכם הביתה אינסטלטור הוגן, כזה שלא ינצל את מצבכם, אלא להיפך, יבין אותו וידע בדיוק איך לפתור את הבעיה. שימו לב שאתם מאתרים אינסטלטור שמוציא קבלה מסודרת.

אמנם אתם עכשיו נמצאים במצב לא נעים בכלל אבל בחירת אינסטלטור היא זו שתשנה את המצב ותגרום לכם להרגיש שאתם בידיים טובות ויכולים לסמוך על בעל המקצוע בעיניים עצומות.

לפרטים נוספים אודות אינסטלטור חירום במזכרת בתיה שזמין עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כולל בערבי שישי, שבתות וחגים, צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם מענה מיידי ולאתר עבורכם אינסטלטור תוך זמן קצר. לא משנה מה התקלה שיש לכם במערכת האינסטלציה, אנחנו נשמח לעזור לכם תוך זמן קצר בהתחייבות.

טיפים לבחירת אינסטלטור מקצועי ומומלץ

בשורה התחתונה, אם לסכם את הדברים, הדבר הראשון שאתם רוצים לוודא כאשר אתם מחפשים אינסטלטור מומלץ במזכרת בתיה, הוא שאותו אינסטלטור אוחז בהתמחות הנדרשת וברמה מקצועית גבוהה בתחום השירות הספציפי שעבורו אתם נדרשים לשירותיו. התאמה זו של תחום ההתמחות וסוג השירות היא קריטית בהיבט הכספי והמקצועי גם יחד.

שנית, את האינסטלטור המומלץ שלכם אתם רוצים למצוא לא רק על סמך המלצות מאנשים פרטיים, אלא גם ובעיקר על סמך חוות דעת מקצועיות שתוכלו להשיג מאנשי מקצוע בתחומים משיקים בענף הבניין. בהיבט זה נותר עוד לומר שכדאי לבדוק את מהימנות ההמלצה או חוות הדעת ולא לקחת כל המלצה כאורים ותומים.

לבסוף, זכרו שבכל עבודה עם נותן שירות, אתם יכולים בקלות לקנות בזול אבל לשלם ביוקר. בבחינת ההצעה, בדקו את כל הפרטים הקטנים וודאו שההצעה כוללת את כל ההיבטים שכוללות גם ההצעות האחרות ולעולם אל תסתמכו אך ורק על המספר שמופיע בסוף ההצעה בכדי לקבל החלטה, גם אם את ההצעה הזאת קיבלתם מאינסטלטור מומלץ במזכרת בתיה.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחירון עבודות אינסטלציה

סוג השירות הערות טווח מחירים
מחיר עבור פתיחת סתימה פשוטה או מורכבת - סתימה בכיור, באמבטיה, במקלחון או בשירותים 250-700 ש“ח
מחיר עבור הסרת שורשים ממערכת הביוב שימוש במכשור מיוחד 480-2,000 ש“ח
מחיר החלפה של מערכת הניאגרה או תיקון שלה 280-700 ש“ח
מחיר לאיתור נזילות סמויות או גלויותשימוש במכשור מתקדם כמו מצלמה תרמית, שימוש בגז, שימוש בסאונד ועוד. לא כולל תיקון, רק איתור הנזילה עצמה. 700-2,500 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בשירותים280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה באמבטיה או במקלחון280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בכיור280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בצנרת 280-700 ש“ח
מחיר התקנה של סיפון העלות משתנה בהתאם למורכבות העבודה וסוג הסיפון 200-1,200 ש“ח
מחיר צילום מערכת הביוב לא כולל פתיחה של הצנרת 700-1,000 ש“ח
מחיר טיפול יסודי כתוצאה מרטיבות ברצפהשימוש במכשור ייחודי 280-1,000 ש“ח
מחיר טיפול ברטיבות בתקרה כתוצאה מחדירה של מים 280-700 ש“ח
מחיר טיפול ייבוש מים כתוצאה מהצפה בבית280-1,500 ש“ח
מחיר עבור שירותי ביובית 700-3000 ש“ח

שירותי אינסטלציה מורכבים

סוג השירות הערות טווח מחירים
מחיר פתיחת סתימה במרזב400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מרזב 800-1,500 ש“ח
מחיר החלפה או התקנה של דוד שמש 1000-2000 ש“ח
מחיר החלפה של ברז 200-400 ש“ח
המחיר החלפת כלים סניטריים 400-2,000 ש“ח

אז מה היה לנו בכתבה:

אינסטלטורים מומלצים
אינסטלטורים מומלצים

בחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 תוכלו למצוא קבלני אינסטלציה רשומים, אותם תוכלו להזמין לצורך ביצוע פרויקטי אינסטלציה נרחבים כדוגמת תכנון מערך צנרת, תכנון מערכת ביוב, תכנון משאבות ומערכות מים במבנים רבי קומות ובסיטואציות אחרות וכמובן לכל משימה מקצועית, שדורשת מעורבות של קבלן אינסטלציה מוסמך ומורשה.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!