איתור נזילות מים

איתור נזילות מים המלצות

איתור נזילות מים

החורף בישראל הופך לאינטנסיבי יותר ויותר בכל שנה שעוברת, ואנו צריכים להתאים את עצמו למצב הנתון. בכדי להיות מוכנים אל מול החורף עלינו לדעת לאתר את הסימנים הראשוניים אשר עלולים להוביל לנזילה רצינית. שלב האיתור הראשוני של הבעיה היא אך ורק בידיים שלכם, ככל שתהיו יותר ערניים ככה תוכלו לעצור את הנזילות בשלב מוקדם יותר ועדין יותר. 

איתור נזילות מים המלצות – מה עליי לעשות? לנזילה?

מתפקידו של כל בעל בית הוא לאתר את הבעיה הראשונית מוקדם ככל שניתן וזאת על מנת להזעיק איש מקצוע שיפתור את הבעיה הקיימת בהקדם. קחו בחשבון שנזילות לא מופיעות רק בחורף, כאשר יש צנרת ישנה או עבודה מרושלת שנעשתה על ידי בעל מקצוע קודם לכן, ייתכן ויופיעו לכם סימני נזילות גם בקיץ. עקב חלודה או בנייה עתיקה יכול לצוץ סדק בצנרת וכתוצאה מכך תתחיל לאט לאט להתפרץ נזילה רצינית, אך עם ערנות מצד דיירי הבית אפשר לפתור את הבעיה בקלות. 

לא פשוט להבין ולאתר את מקור הנזילה, אך יש דרכים שעליכם לפעול דרכן בכדי לצמצם את הנזק. שימו לב לסימני נזילה המופיעים בתקרה, ברצפה, בקירות. בדרך כלל לפני התפרצות של נזילה יופיעו סימני רטיבות, ובמקרים חמורים יותר אף יתחילו לנזול טיפות על הראש שלכם. במקרים אחרים בהם התקלה יותר "עמוקה", יש לבדוק אם קיים חשד מסוים לעלייה משמעותית בחשבונות המים. אלו הם שני הסימנים העיקריים אשר לפיהם אתם צריכים להזעיק איש מקצוע. בכדי להיות וודאים יותר היינו ממליצים לכם לסגור את מערכת המים בבית בכדי לבחון אם מדובר על בעיה בצנרת או בעיה שנוצרה עקב גשמי החורף. 

איתור נזילות מים המלצות – פתרון

אין אפשרות לפתור את התקלה לבד, גם אם אתם מאתרים את מקור הבעיה הדרך הטכנית המוצגת מולכם אינה פותרת לטווח הארוך אלא לטווח הקצר. אנו מגיעים להרבה בתים ורואים שאל מולנו נמצאים פתרונות יצירתיים כמו חסימת פתח הנזילה באמצעות איזולירבנד ודבק חם. אם מים מצליחים לחדור סלע תהיו בטוחים שגם את הפתרונות היצירתיים שלכם הם יעברו, אז למעשה אתם רק דוחים את הבעיה… 

שימו לב שלאיש המקצוע יש פתרונות איתור נזילות מים כמו חיישן גז, מציאה באמצעות מצלמה תרמית ומכשיר אקוסטי. אלו הם שלושת הפתרונות שיכולים להראות לכם איזה בעל מקצועי הוא מקצועי ואיכותי. אך זה לא מספיק שיש לבעל המקצוע את כל הפתרונות האלה, יש להכיר את איש המקצוע לפי ביקורות שיש עליו, ככה תוכלו לדעת האם באמת מדובר על אינסטלטור מנוסה ומקצועי שיכול להעניק לכם עבודה מהירה, איכותית אשר תשמר לטווח ארוך.

איתור נזילות מים המלצות – איך בוחרים איש מקצוע אמין?

בשביל לרכז בשבילכם את כל השלבים למציאת איש המקצוע הטוב ביותר עבורכם, ריכזנו לפניכם שלוש נקודות שיש לעבור על כל אחת מהן בכדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר. אנו מזכירים לכם, קיימים אלפי אנשי מקצוע בתחום הזה, אך בשיעור גס רק מחצית מהם באמת איכותיים ויבטיחו עבודה מקצועית. כמו כן, שימו לב אלו אנשי מקצוע מציעים לכם דילים שווים יותר, אך עדיין עליכם להתבסס על איכות איש המקצוע ולא על הדילים המוצעים, זהו השלב האחרון.

איתור נזילות מים המלצות – סינון ראשוני

קודם כל עליכם להיות לעבוד בצורה נכונה ורלוונטית למקרה שלכם, בחנו תחילה זמינות בכל האזור שלכם, הזמינות צריכה לבוא לידי ביטוי מבחינת שירות בעל המקצוע (באילו אזורים הוא עובד), וכמובן מהי הזמינות שלו. אם התקלה שלכם כבר צצה אין לכם זמן לחכות, אם בעל המקצוע יכול להגיע עוד שבועיים זה לא עוזר לכם כבר. לכן, השלב הראשון הוא סינון ראשוני בכדי לייעל את בחירת איש המקצוע האיכותי ביותר עבורכם.

איתור נזילות מים המלצות – בחינה

איש מקצוע לאיתור נזילות מים

השלב השני לאחר הסינון הוא בחינה. אם הגעתם לשלב הזה עם הרבה אופציות היינו ממליצים לכם גם לעשות סינון המתבסס על מחירים, אך קחו בחשבון ששירות מקצועי ואמין יכול לעלות לכם לא מעט כסף. הבחינה באה לידי ביטוי תוך קריאת ביקורות חיוביות ושליליות אודות השירות של בעל המקצוע, הבחינה צריכה לגעת גם בכל התחום בו עוסק איש המקצוע, עד כמה הוא מקצועי, האם הוא משתמש בטכנולוגיות מתקדמות או שהוא "אולד סקול". כמובן עליכם גם פה לסנן את אנשי המקצוע שלא עמדו בבחינה.

בדיקת נזילות מים בעזרת מכשיר אקוסטי

עוד פתרון זול ומהיר הוא השימוש במכשיר אקוסטי, אך גם כאן צורת עבודה זו אינה יעילה עבור מקומות מסוימים. מכשיר זה עובד על חיישנים שתפקידם לזהות גלי קול על מנת לאתר את הנזילה, למעשה המכשיר מאתר את הטפטופים. הבעיה מתחילה להיווצר ברגע שמדובר על טפטוף אשר נמצא בתחילת דרכו ועדיין מאוד שקט, במקרים כאלה המכשיר לא יצליח לאתר את מקור הבעיה. לכן, לא תמיד זאת תהיה הבחירה הראשונה של בעל המקצוע.

איתור נזילות מים המלצות – היכרות ראשונית

השלב האחרון הוא השלב לפני קביעת התאריך הרצוי להגעתו של איש המקצוע. גם אם קראנו הרבה ביקורות חיוביות, וגם אם איש המקצוע עומד בדיוק בתקציב שלנו עלינו לדבר איתו תחילה, לספר לו על הבעיה ומהם הפתרונות אותם הוא יכול להציע לנו. שלב זה חשוב ומתבסס על תחושה פנימית של כל אחד ואחד מאיתנו, כולנו יודעים את המעמד של רושם ראשוני, וזה הזמן לבחון את הרושם הראשוני שלכם כלפי בעל המקצוע. בעל מקצוע שאינו סבלני כלפיכם, או שאינו עומד בזמנים או כל דבר אחר יכול להעיד על חוסר מקצועיות מצידו, וכאשר מדובר בצנרת של הבית שלכם אתם רוצים לבחור את האדם המקצועי ביותר. רבים רואים בשלב זה שלב שולי אך למעשה הוא השלב החשוב ביותר בכדי להבטיח תחושת ביטחון לאחר העבודה. כמו שיש לכל אחד מאיתנו מוסכניק עליו אנו סומכים ולא משנה מה המחיר שלו, ככה גם לגבי אינסטלציה. 

.

איתור נזילות מים המלצות מפה לאוזן

אין דבר פסול בהמלצות מפה לאוזן, ההפך הוא הנכון. אם יש לכם מכר אשר כבר מכיר בעל מקצוע ועבודתו מצאה חן בעיניכם אין שום דבר פסול בלבחור את אותו אדם. אך יש לשים לב לזמן העבודה של איש המקצוע, אם אתם מקבלים המלצה על איש מקצוע ממכר שרק לפני שבוע פגש את האינסטלטור שלו דעו שלא בטוח שהעבודה עדיין הוכיחה את עצמה. 

איתור נזילות מים המלצות – מסקנות

המסקנה היא שטיב העבודה לא תלוי גם באיש המקצוע אלא גם בכם, כל עוד אתם מגלים את מקור הבעיה בשלב מוקדם יותר ככה העבודה תהיה זולה יותר, פשוטה ומהירה. חפשו איש מקצוע שיכול להעניק לכם את השירות המגוון ביותר והנקי ביותר – אל תתנו לאף אחד לשבור לכם את הקירות בבית בשביל לאתר את הבעיה. רק לאחר שאותרה הבעיה ניתן יהיה לפעול בהתאם באופן ממוקד ופשוט בכדי להוזיל את מחיר העבודה. אל תשכחו, אסור להתפשר על איש מקצוע בגלל מחיר, עדיף להשקיע עכשיו מאשר להשקיע כפול לאחר מכן.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מאתר נזילות מים
איתור נזילות

רטיבות קפילארית

רטיבות קפילארית – איך לעצור את הבעיה בדרך למעלה? רטיבות בתוך קירות הבית, היא אחת מהצרות הגדולות שאנחנו מקווים שלא

בלוג

השכרת מיני מחפרון

  כאשר נצטרך לבצע עבודות חפירה וחציבה, הכלי הייעודי שיוכל להקל על תהליך העבודה יהיה מיני מחפרון. מיני מחפרון הינו

בלוג

רישיון קבלן

  כשלקבלן יש רישיון – הוא למעשה רשום בפנקס הקבלנים. הדבר יכול להוות עניין נהדר עבור ההתקדמות העסיק והפיננסית –

Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ!