איתור נזילות

בעלי מקצוע מומלצים!במחירים שאסור לפספס!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

 

איתור נזילותזקוקים לשירות של איתור נזילות? השטיח רטוב ומלא במים, הקירות כבר מתקלפים מכל מקום? סובלים מעובש ולא מצליחים להיפטר ממנו? כנראה שאתם צריכים מומחה לאיתור נזילות. אנו שמחים לבשר לכם כי הגעתם למקום הנכון! דרך האתר אינסטלטורים מומלצים 24/7 תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד. בכל שעה, מומחה לאיתור נזילות יגיע ישירות לביתכם במטרה לאתר את הנזילה ולפתור לכם סוף סוף את הבעיה.

 

איתור נזילות מדעו זה כל כך מסובך?

רבות נכתב ונאמר על הנושא של איתור נזילות. למעשה, מדובר באחת המערכות הכי מורכבות ומסובכות לתחזוקה ותיקון. מערכת הצינורות, הביוב והאינסטלציה בבית. יחד עם זאת, למערכת הזו קשת רחבה של תפקידים כמו להזרים את את מי השופכין לביוב, להעביר מים חמים למקלחת, מים קרים לברז באמבטיה ועוד ועוד. העניין הוא שהרבה פעמיםכל רטיבות הכי תמימה, יכולה להיראות כמו סתם מעט מים אבל בסופו של דבר, המים הללו אם לא מטפלים בזמן במקור שלהם יכולים לגרום לנזק בלתי הפיך ולהתפתח לשיטפון או הצפה. יש המון גורמים שיכולים להוביל לנזילות כמו למשל צינורות רקובים וישנים שכבר עשו את שלהם והתבלו, הנחה של הצנרת בצורה לקויה על ידי הקבלן, בעיות במערכת האיטום, בעיה בברזים ועוד. לא משנה מה הגורם, כל סימן של רטיבות או נזילה, חובה לטפל כמה שיותר מהר.

 

איתור נזילות מים יסודי

יש לא מעט מצבים שבהם אין נזילות שאנו רואים לעין ועדיין מומלץ לבצע איתור יסודי. למשל, לפני שאנו מחליטים לרכוש דירה או לעבור לבית חדש בשכירות גבוהה. הסיבה לכך היא משום שנזילות מים יכולות לשבש לגמרי את איכות החיים שלנו ולהוביל לנזקים כלכליים אדירים בהמשך. בדיקה זו סוקרת את כל המערכות הסינטריות. הבדיקה מאפשרת לנו להבין מה המצב של הצנרת והמערכות המובילות מים ומונעת מאיתנו להתעסק עם בעיות איטום, ניקוז ורטיבויות מסוגים שונים.

 

מאתר נזילות מים מי מבצע את הבדיקה?

זה מאוד תלוי בסוג הבדיקה. לפעמים אינסטלטור מומחה יבצע את הבדיקה ולפעמים צריך לשלב גם מהנדס מוסמך  שההתמחות שלו היא איתור בעיות במערכת האינסטלציה.

מה בדוקים במהלך הבדיקה?

בחינת מערכות הצנרת, המים והביוב בבית או בדירה.

 

 1. בדיקה של סוג הצנרת
 2. נקודות קצה
 3. כלים סניטריים ומכסים
 4. מערכות ניקוז באזורים לחים או רטובים ובמרפסות
 5. בדיקת סטיות
 6. בדיקת לחצים ותקינות של הלחץ בצנרת

 

כשמדובר בבדיקות יקרות ומורכבות יותר יתבצעו תהליכים כמו:

 

 1. בדיקת יציאות של צינורות
 2. בדיקת חיבורים של צינורות, נקזים כפולים
 3. מערכת צינורות מיזוג
 4. חיבורים, בידוד תרמי, מערכות סולאריות
 5. קיבועים

 

איך אפשר להבין שמדובר בנזילה בצנרת?

ברוב רובם של המקרים נזילה בצנרת נוצרת כתוצאה מחור או סדק. ברגע שיש חור ולו הקטן ביותר, המים נוזלים ועוברים הלאה ויכולים להגיע לכל מיני אזורים בבית שלנו.  כאמור, נזילות יכולות להיווצר מכל מיני סיבות כמו מצינורות ישנים, לחץ גדול מדי כשהמים זורמים, קיפאון של מים, סתימות על ידיד שורשים או עצים פוגעים בצינורת מתחת לאדמה ועוד. אז איך בכל זאת אפשר לזהות נזילה?יש כמה סימנים ברורים שיכולים לעזור וככל שנזהה אותם מוקדם יותר ונשים אליהם לב, ככה ניתן יהיה לטפל בבעיה מהר יותר, ללא שבירה של קירות או התערבות מסיבית וכמובן, שגם יהיה קל יותר לתקן את הנזילה ואת המקור שלה.

 

 • כל סימן רטיבות שהוא – סימני רטיבות מכל סוג יכולים להעיד או על בעיה בצנרת או בעיית איטום. אם זיהיתם רטיבות, זה הזמן לטפל בה.
 • הצפה – מעידה על פיצוץ בצנרת כתוצאה מבעיית איטום.
 • עובש על הקיר.
 • ריח של טחב- כשהנזילה מסתתרת מאחורי קירות או ארונות הרבה פעמים זה יגרום להופעה של ריח רע, טחב.
 • שינויים בצבע המרצפות
 • קילוף או עיוות של הקירות
 • קולות של מים זורמים מבעד לקירות
 • חשבון מים גבוה מהרגיל

 

ברוב המצבים כאשר יש סימני רטיבות, מקור הנזילה יהיה מהצד הפנימי של הקיר.

 

שלבים באיתור נזילות

איתור נזילות מים הינו הליך מורכב ויש לפרק אותו לשלבים, בעיקר במקרים בהם אין אנו יודעים מאיפה הנזילה מגיעה ומה המקור שלה.

 

איסוף נתונים

בשלב הראשון, כמובן אחרי שבחרנו מומחה חאיתור נזילות, עלינו לאסוף נתונים ולהבין את המקור לנזילה. המומחה לאיתור נזילות יעשה שימוש במגוון של מכשירים וינסה להבין האם יש ליקויים בצנרת או שאולי מדובר בבעיה אחרת. אחד הדברים שמומחה לאיתור נזילות מסתמך עליו הוא כמות ועוצמת השימוש במים בבית לאורך שעות היום. לכן, יכול מאוד שהוא יבקש מכם עוד לפני שהוא מגיע,  לאמוד את זמני נזילת המים, הן מבחינת השעות והן מבחינת הכמויות של המים הזורמים. המידה הזה יכול מאוד לסייע באיתור הנזילה במידה ומצליבים אותו עם שימוש במצלמה תרמית.

 

מיקום הנזילה

שלב זה הוא החשוב ביותר ובעזרתו אנו מאתרים באופן הכי מדויק את מיקום הנזילה.

 

אמצעים לאיתור נזילות

 1. מצלמה תרמית – בעזרת שינויים בהפרשי הטמפרטורה, ניתן להבין איפה יש אזורים קרים מול חמים.
 2. במצלמת סיב אופטית – את המצלמה יחדיר מומחה לאיתור נזילות לתוך הצינורות.
 3. במערכת לגילוי נזילות באמצעות גז – מכשיר מיוחד הפועל בעזרת גז ידידותי לסביבה ומאתר.
 4. גלאי אקוסטי – מכשיר שמע מיוחד המאתר את הנזילה בצורה ממוקדת תוך שמיעת המים הזורמים וסינון רעשי הרקע.

 

מחיר לאיתור נזילות

איתור נזילותהמחיר של איתור נזילות משתנה ותלוי במורכבות הבעיה, סוג הנזילה, המקור שלה ויש להפריד בין האיתור לבין התיקון עצמו. המחירים נעים בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים.

 

לסיכום, איתור נזילות נחשב לאחד התחומים הכי מורכבים בעולם הבניה, השיפוצים והתיקונים. אם זיהיתם סימן או סימנים של רטיבות, אל תמתינו. צרו איתנו קשר במיידי.

 

בנוסף, אם אתם עוברים לבית או דירה חדשים, נמצאים לקראת סיום הבניה ומעבר לביתכם החדש, בדיקה לאיתור נזילות תחסוך לכם הרבה כאבי ראש, אנרגיה, עוגמת נפש וכסף.  בדיקת אינסטלציה היא תהליך שמומלץ מאוד שלא לוותר עליו או להקל בו ראש.

 

דרך האתר אינסלטורים מומלצים 24/7 תוכלו ליצור קשר עם מאתרי הנזילות המובילים בישראל. שירות יעיל, מקצועי ואיכותי לאורך כל שלבי הבדיקה. חיסכון בזמן ובעלויות! צרו איתנו קשר ונשמח לענות לכם על כל השאלות ולתאם עבורכם מאתר נזילות מים בהתאם לזמנים שמתאימים לכם ואזור המגורים שלכם.

 

אנו באינסטלטורים מומלצים 24/7 מבינים ויודעים עד כמה הנושא של איתור נזילות מורכב. אנו מתמחים באיתור נזילות מים, בעיות איטום, בידוד ובעיות צנרת. התהליך נעשה בצורה מקצועית ויעילה ללא פשרות תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות בעולם. לקבלת הצעה משתלמת במיוחד צרו איתנו קשר ונדאג לתאם עבורכם מומחה בהקדם.

 

 

גילוי רטיבות

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחירון עבודות אינסטלציה

סוג השירות הערות טווח מחירים
מחיר עבור פתיחת סתימה פשוטה או מורכבת - סתימה בכיור, באמבטיה, במקלחון או בשירותים 250-700 ש“ח
מחיר עבור הסרת שורשים ממערכת הביוב שימוש במכשור מיוחד 480-2,000 ש“ח
מחיר החלפה של מערכת הניאגרה או תיקון שלה 280-700 ש“ח
מחיר לאיתור נזילות סמויות או גלויותשימוש במכשור מתקדם כמו מצלמה תרמית, שימוש בגז, שימוש בסאונד ועוד. לא כולל תיקון, רק איתור הנזילה עצמה. 700-2,500 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בשירותים280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה באמבטיה או במקלחון280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בכיור280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בצנרת 280-700 ש“ח
מחיר התקנה של סיפון העלות משתנה בהתאם למורכבות העבודה וסוג הסיפון 200-1,200 ש“ח
מחיר צילום מערכת הביוב לא כולל פתיחה של הצנרת 700-1,000 ש“ח
מחיר טיפול יסודי כתוצאה מרטיבות ברצפהשימוש במכשור ייחודי 280-1,000 ש“ח
מחיר טיפול ברטיבות בתקרה כתוצאה מחדירה של מים 280-700 ש“ח
מחיר טיפול ייבוש מים כתוצאה מהצפה בבית280-1,500 ש“ח
מחיר עבור שירותי ביובית 700-3000 ש“ח

שירותי אינסטלציה מורכבים

סוג השירות הערות טווח מחירים
מחיר פתיחת סתימה במרזב400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מרזב 800-1,500 ש“ח
מחיר החלפה או התקנה של דוד שמש 1000-2000 ש“ח
מחיר החלפה של ברז 200-400 ש“ח
המחיר החלפת כלים סניטריים 400-2,000 ש“ח

אז מה היה לנו בכתבה:

אינסטלטורים מומלצים
אינסטלטורים מומלצים

בחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 תוכלו למצוא קבלני אינסטלציה רשומים, אותם תוכלו להזמין לצורך ביצוע פרויקטי אינסטלציה נרחבים כדוגמת תכנון מערך צנרת, תכנון מערכת ביוב, תכנון משאבות ומערכות מים במבנים רבי קומות ובסיטואציות אחרות וכמובן לכל משימה מקצועית, שדורשת מעורבות של קבלן אינסטלציה מוסמך ומורשה.

גילוי רטיבות

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!