freepik

אתר אינסטלטורס – מספק לכם רק אינסטלטורים מומלצים והכי חשוב בזול

תקלות אינסטלציה גורמות לכולנו לחוסר נוחות, לבעיות היגיינה שונות וגם לנזקים חמורים ויקרים במקרים מסוימים. מהחלפת תשתית ביוב ועד פתיחת סתימה במקלחת – כולנו מעוניינים בבעל מקצוע איכותי, אמין ומנוסה שיבצע את העבודה כהלכה וגם יגבה מחיר הוגן וריאלי בעבור העבודה. אתר אינסטלטורס יאפשר לכם למצוא אינסטלטור מקצועי, מהיר והוגן בכל שעות היממה ולכל צורך נדרש. אצלנו תמצאו אנשי מקצוע רציניים ואדיבים, שמעניקים שירות ללא פשרות. מתוך שאיפה לשקיפות מלאה, נחשוף בפניכם כאן את הדברים שתצטרכו לבדוק על האינסטלטור שלכם לפני שיתחיל לעבוד:

המלצות או לא להיות

עולם בעלי המקצוע מתבסס ברובו על המלצות. אמא שמכירה, חבר של חבר, מישהו שלמד איתכם, קרוב משפחה שפעם עבד אצל… ועוד. ההמלצות בענף צברו גם תאוצה רבה בעקבות שידורן של תוכניות המשקפות את תרבות ה"חאפרים" הקיימת בקרב בעלי מקצוע מסוימים ויצרו מעין "תו תקן" לבעלי מקצוע הוגנים ורציניים, לעומת אלו שהתבררו כנוכלים. מכיוון שגם אתם מעדיפים לא "ליפול" עם בעל המקצוע שאינכם מכירים, טוב תעשו אם תבקשו מקרוביכם המלצה לגבי אינסטלטור טוב. אם אין אפשרות לבקש, תמיד תוכלו להתרשם מההמלצות אתר אינסטלטורס הרבות ולהזמין כאן.

זמינות זה כל הסיפור

אין שורת מחץ בלתי נסבלת כמו "מחר בין תשע לארבע". לכן, האינסטלטור שיזכה בלבכם הוא דווקא זה שיאמר: "בשעתיים הקרובות אני אצלכם". באופן כללי, קיימת נטייה לאמץ את שירותי בעלי המקצוע ה"מתקתקים" יותר, או את אלו שמסוגלים להפגין תמרון גבוה יותר בין תקלות. ויחד עם זאת, זכרו שאינסטלטור שמטפל כרגע בתקלה ממושכת, לא יוכל להתפנות אליכם בהכרח תוך זמן סביר. אם קיבלתם עליו המלצות מוצקות ואתם מזהים שמדובר באדם אדיב ומקצועי, ייתכן שיהיה שווה להמתין לו גם יום אחד נוסף.

בלי תעודה? לא תודה

תעודת קבלן שיפוצים היא תיעוד והוכחה קריטיים למקצועיותו של האינסטלטור העומד מולכם. הרי על פניו, כל אחד יכול להשתמש בפומפה לטובת פתיחת סתימה במקלחת, או לזהות רטיבות במקלחת שתצריך איטום מחדש. ולכן החכמה היא לבחור בעל מקצוע שיש לו ידע גם בתחומים היקפיים ומשיקים לפעולת האינסטלציה, לרבות ידע, כלים ומיומנות מספקת לפתרון הבעיה.

אינסטלטור בזול

הרבה אנשים נופלים בפח המחירים ומאמינים שאם הוצע להם תיקון בעלות מגוחכת, כדאי לקחת אותו על מנת לחסוך. ובכן, בעלי מקצוע, נותני שירותים כאלו ואחרים הם לא מוצר בסופר. המבצע שלהם ניתן כנגד חיסכון אחר, למשל בהכשרה שלא עברו או בניסיון שלא צברו, בחוסר היכולת שלהם להעמיד כלים או מכשור מתקדם לפתרון התקלה שלכם ולפעמים גם בצורך שלהם לסיים איתכם מהר ולהימלט, כדי לצבור כמה שיותר ביקורי אינסטלטור ולהרוויח יותר בסוף היום. שאלו מה המחיר כולל, את מה הוא מכסה, מה קורה אם התקלה חוזרת כעבור שבוע ומהן אפשרויות התיקון הקיימות.

באתר אינסטלטורס תוכלו למצוא אינסטלטורים הוגנים ומשתלמים במחיר ועם זאת, אנשי עבודה איכותיים שאינם מתפשרים על ביצוע מקצועי בבית הלקוח.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

כיצד מיוצרים משטחי דקטון?

הם חזקים, מוגני קרינה וגם יפים ומרהיבים בכל מטבח, אמבטיה וגרם מדרגות. הכירו את שיש דקטון – הבחירה המרכזית של

אינסטלציה ב{HEBROW}
בלוג

עבודת אינסטלציה

  לא כל עבודת אינסטלציה בבית מחייבת אתכם להזמין איש מקצוע. אם המים יורדים קצת לאט בכיור, אם אתם רוצים

בלוג

קידוח בטון בעבודות אינסטלציה

הגיע הרגע לבצע קידוח בטון להעברת צינורות בשביל לבצע עבודת אינסטלציה. לפני שתמהרו להתקשר לבעל המקצוע הראשון שתמצאו בגוגל, כדאי

בלוג

מחיר נקודת אינסטלציה

  מבקשים לבצע נקודת אינסטלציה? איש המקצוע שאותו אתם צריכים להשלמת המשימה הוא אינסטלטור מקצועי והדבר הראשון שחשוב לציין בהיבט

התקשרו עכשיו