גילוי רטיבות בדירה

גילוי רטיבות

גילוי רטיבות נדרש כאשר אנו ניצבים בסיטואציה בה קיימת נזילה בדירתנו או בבית העסק שלנו, ואין אנו יכולים לדעת כתוצאה ממה היא נוצרת. חברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 הינה חברה העוסקת במתן שירותים של גילוי רטיבות ומשתמשת בציוד ומכשור מתקדם בכדי למצוא את מקור הנזילה ולטפל בה באופן נקודתי כך שאותה בעיה תפטר במהרה.

גילוי רטיבות

באילו מקרים נדרש לבדיקת גילוי רטיבות?

רטיבות נותנת את אותותיה במהרה. כאשר תגיעו למצב בביתכם בו תבחינו בקיר מקולף, שינוי בצבע הקיר, צבעים שחורים וירוקים של רקבון אשר יופיעו לפתע על הקיר או סימן רטוב על הקיר- דעו כי עליכם לפעול במהרה לטובת נושא גילוי רטיבות. סימנים אלה הינם סימנים גלויים. אך מנגד אין באפשרותנו לראות את הנזקים הפנימים להם הנזילה גורמת. דעו לכם שלמרות שאינכם יכולים לראות את הנזקים הפנימיים, נזילה הורסת את המבנה מבפנים וגורמת לחלודה ולבעיות נוספות. במקרים כשאלה אסור לנו להזניח את הבעיה ולחשוב שתחלוף לבדה. נזילה שלא מטופלת כראוי גודלת ונזקיה רק הולכים וגדלים. בעל חברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 טוען כי לקוחות אשר יוצרים עימם קשר בעת הגילוי ומספרים להם על בעיית הרטיבות, גורמים לכך שבעלי המקצוע יגיעו לביתם מהר ככל הניתן על מנת לבצע בדיקה בכל צנרת המבנה לטובת גילוי מקור הבעיה.

כיצד נוכל לגרום לגילוי רטיבות?

כאשר יגיע למקום בו קיימת הנזילה בעל מקצוע, עלינו לספר לו את כל הפרטים הדרושים לשם טיפול והבנת הבעיה. עלינו לדעת ממתי בדיוק קיימת נזילה, האם הנזילה מתרחשת לאורך כל שעות היום או באה והולכת לסירוגין, האם קיים סיפור בעבר של נזילה באותו אזור ושלל פרטים נוספים אשר יוכלו להקל על השרברב בעת עבודתו.

בכדי שאינסטלטור יגלה את מקור הרטיבות עליו לפעול תחילה למען בדיקת האזור בכדי שימצא כיוון התחלתי לבעיה הקיימת.
בעבר, כאשר שרברב היה צריך לפתור בעיות רטיבות, הוא היה מגיע עם כלי עבודה, מרים מרצפות, שובר קירות, גורם ללכלוך ובלגן ורק לאחר מכן היה מבין מהו מקור הרטיבות. לעיתים בעלי מקצוע אלה היו עובדים שעות רבות לחינם- דבר שהיה עולה ביוקר ללקוחות עצמם. ולא עקב העובדה שלא מצאו את הבעיה אלא בעקבות כך שהיו צריכים לשלם עבור שעות עבודה לאינסטלטור שעבד את השעות הללו. כיום להבדיל אלפי הבדלות, קיים מכשור מתקדם ובראשו מצלמה תרמית. שרברבים רבים עושים שימוש נרחב במצלמה זו כאשר הם נמצאים בתהליך של גילוי רטיבות.

מצלמה תרמית עובדת על פי שינויי טמפרטורה. כאשר האינסטלטור מגיע למקום הנזילה ועובר עם המצלמה טרמית על הצנרת, הוא רואה במסך קטן צבעים שונים כגון צהוב, כחול, ירוק ואדום אשר כל צבע מצביע על תכונה אחרת שקורית בצנרת. כאשר ישנה נזילה, המצלמה מסמלת שיש שינוי טמפרטורה במקום עצמו וכך בעל המקצוע יודע ששם קיימת נזילה.

חשבתם פעם כמה יתרונות יש בשימוש במצלמה תרמית? בימים אלו, אשר לא צריך לפתוח את כל המרצפות ולחצוב תחילה בקירות, העבודה נעשית בצורה נקייה ומהירה. כמו כן, לאחר שבעל המקצוע מסיים את עבודתו בעלי המקום לא מרגישים חסרי אנים נוכח הלכלוך והבלגן השורר במקום. היתרון המשמעותי ביותר שיש בשימוש במצלמה זו הוא שהיא גורמת לגילוי מקור הרטיבות באופן כמעט וודאי ומדויק. ככה שהאינסטלטור לא צריך לנחש היכן מקור הנזילה.
מצלמה תרמית נרכשת לרוב על ידי שרברבים ולכן אדם פרטי שלא עוסק במקצועו בגילי רטיבות, אין לו לשם מה לרכוש אותה.

לכן, כאשר אנו נתקלים ברטיבות המופיעה בביתנו- חפשו בעל מקצוע מוסמך אשר יוכל לבדוק את המקרה ביעילות ובמהירות.

בדיקה לגילוי רטיבות

 

ישנם מכשירים נוספים עימם ניתן לגרום לגילוי מקור הרטיבות:

  1. חיישן גז- מכשיר העובד על פי חיישני גז. מחדירים לצנרת הבית גז חנקן ובעזרת המכשיר ניתן לראות מאיזו נקודה הגז דולף- דבר המראה על חור/ סדק בצנרת המוביל לנזילה שגורמת לרטיבות.
  2. מכשיר העובד על פי גלי קול- כאשר יש מצב של נזילה, לרוב המים הנוזלים ומקורם עושים רעש שאין באפשרות אוזננו לשמוע. לכן ישנו מכשיר שיחד עימו ניתן לשמוע רעשי מים וכך השרברב יכול לדעת מהו מקור הנזילה.

איך נדע שבחרנו בבעל המקצוע האולטימטיבי ביותר עבורנו אשר ייתן לנו את השירות היעיל, המקצועי והמהיר ביותר עבור בעיית הרטיבות?

להלן מספר פרמטרים אשר יסייעו לכם בבחירת בעל מקצוע העוסק בגילוי רטיבות:

  1. ניסיון בתחום- טרם בחירת בעל המקצוע, בדקו כמה שנות ניסיון יש לו בתחום האינסטלציה. שרברב שראה מקרים רבים בחייו, לרוב יהיהבעל ניסיון עשיר בטיפול אינספור תקלות מסוגים שונים.
  2. חוות דעת- בעולם התוכן העצום הקיים בכף ידנו, לקבל חוות דעת שונות זוהי לא פעולה בלתי אפשרית. קיימות קבוצות ואפליקציותבהן ניתן לבדוק לגבי כל בעל מקצוע מי הוא ומה דעת לקוחות אחרים עליו.
  3. תקציב- לכל תקלה מחיר משלה ולא ניתן לנקוב בסכום מסוים טרם הטיפול בבעיה . יחד עם זאת, בעת שיחתנו הראשונית ניתן לברר עם בעל מקצוע את הסכום המוערך שנדע בערך היכן אנו עומדים ויחסית נהיה מוכנים לסכום אותו נשלם בתום הטיפול.
  4. ניתן לבקש מבעל המקצוע להגיע אלינו לשיחת ייעוץ בכדי להראות לו את הבעיה הקיימת ושייתן לנו הצעת מחיר כתובה לטיפול התקלה ללא שום התחייבות מצידנו. לעיתים בעלי מקצוע יגבו תשלום עבור פגישת ייעוץ ולפעמים לא- הכל תלוי בבעל המקצוע העומד מולנו. זכרו כי בעיות אינסטלציה הן לעולם לא וודאיות ב-100 אחוז ולכן גם כשמשתמשים במצלמה תרמית לעיתים ישנן הפתעות שמצריכות שעות עבודה נוספות. לכן אל תיקחואת המחיר שבעל המקצוע מציג לכם באופן מוחלט ותמיד צפו להפתעות.
  5. שיחה עם לקוחות מרוצים- באפשרותנו לבקש מהשרברב עימו החלטנו שאנו מתקשרים למטרת גילוי רטיבות מספר טלפונים של לקוחות מרוצים להם הצליח לפתור את בעיית הרטיבות לצמיתות. לעיתים שיחה שכזאת יכולה לגרום לנו לשקט נפשי- דבר שהוא לא פחות חשוב מדברים אחרים.

בעלי המקצוע העובדים בחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 טוענים כי חשוב מאוד שלאחר שבעל המקצוע עוזב את המקום לאחר גילוי הרטיבות וטיפול בנזילה, לאלפעולבמהרה לסגירת האזור או לטיפול קוסמטי במיידי. לעיתים אנו חושבים שהבעיה נפתרה ובסוף מגלים שאותה תקלה לא טופלה כראוי בסופו של דבר ואז הולך לטמיון כל ההשקעה הנוספת שלנו בהבאת צבע וסידור מראה הקיר. חכו זמן מה לאחר תום הטיפול, בדקו והיו בטוחים כי הבעיה באמת הגיע לסיומה ושבקיר לא קיימת יותר רטיבות.

לצערנו, רטיבות זוהי בעיה נפוצה ברוב המבנים. היא ניכרת יותר בעת עונת החורף בה מי הגשמים מחלחליםוגורמים לנזקים במבנים וגורמים לרטיבויות רבות. לכן, חשוב מאוד לטפל בבעיות בעודן קטנות. כך תחסכו הוצאת כספים מיותרים גם לבעלי מקצוע שונים ולאחר מכן עבור רכישת ריהוט ומוצרי חשמל אשר נמצאים חסרי שימוש בעקבות הרטיבות. שכרו את שירותיו של בעל מקצוע אמין אשר מביןבעבודתו וצאו לדרך!

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

סוגי שיש דקטון מגוונים

ישנם סוגים רבים של שיש למשטחי העבודה במטבח אך הסוגים הכי נפוצים ומבוקשים הם: אבן קיסר, שיש גרניט, פורצלן, דקטון

מאתר נזילות מים
איתור נזילות

רטיבות קפילארית

רטיבות קפילארית – איך לעצור את הבעיה בדרך למעלה? רטיבות בתוך קירות הבית, היא אחת מהצרות הגדולות שאנחנו מקווים שלא

בלוג

השכרת מיני מחפרון

  כאשר נצטרך לבצע עבודות חפירה וחציבה, הכלי הייעודי שיוכל להקל על תהליך העבודה יהיה מיני מחפרון. מיני מחפרון הינו

בלוג

רישיון קבלן

  כשלקבלן יש רישיון – הוא למעשה רשום בפנקס הקבלנים. הדבר יכול להוות עניין נהדר עבור ההתקדמות העסיק והפיננסית –

Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ!