החלפת צנרת ללא שבירת מרצפות

הצנרת של המבנה נמצאת בשימוש כל הזמן. כל עוד היא תקינה, רובנו לא נרצה לגעת בה. ברגע שמתחילה נזילה בבית, כאשר המים לא תקינים או שאנחנו מתכננים להתחיל בשיפוץ, נפעיל שיקול להחליף גם את הצנרת. ההחלפה לא חייבת להתבצע במלואה ובמקרה שיש לנו נזילה פעמים רבות יהיה צורך לבצע תיקון מקומי בלבד.

השיטה הישנה להחלפת מרצפות

בעבר, הדרך להחליף את הצנרת הישנה כללה הרמה ופגיעה בתשתית של המבנה. לבעלי המקצוע לא היו כלים לדעת מהו המקור של הבעיה ולכן כל טיפול דרש "ניחוש" של מקור הבעיה, פתיחה של הקיר ולא פעם הרמה ושבירת מרצפות. לשמחתנו היום ישנה דרך הרבה יותר טובה לטפל בתקלות ובבעיות, בלי לשבור את הבית.

היום ניתן לטפל בתקלות ונזילות בצינורות בלי לגרום לנזק בבית. שיטה זו מתאימה למקרים של נזילות ולמקטעים של הצנרת. כמו כן היא תהיה בשימוש במערכות המבוססות על צנרת פלסטית ולא מתכתית. במידה וכל מערכת המים שלנו ישנה ורקובה, יש לבחון כיצד להחליף את כולה ביעילות המרבית.

החלפת צנרת ללא שבירת מרצפות

ישנם מספר סימנים אשר יכולים להצביע על נזילה. אחד מהם הוא רטיבות, על הקירות או בין המרצפות. במידה ומים מתחילים להופיע זהו סימן שנדרש תיקון. גם עיבוי על הקירות יכול להיות סימן לבעיה וחשוב לדעת כי לא תמיד המקום שאנו מזהים כבעייתי הוא הנקודה הבעייתית. סימן נוסף שחשוב לייחס לו חשיבות הוא חשבון המים שלנו. אם הוא גדל ללא סיבה, יש סיכוי גדול שמדובר בנזילה. בכל המקרים הללו נוכל לבצע החלפת צנרת ללא שבירת מרצפות במספר צעדים.

צעד ראשון – איתור הבעיה

הדבר הראשון שיש לעשות הוא לאתר את המקור של הבעיה. כדי להחליף את הצנרת יש לוודא כי אנחנו יודעים היכן הבעיה ובכך להימנע מהרמת המצרפות שלא לצורך. לשם כך האינסטלטור יצטרך להביא איתו מכשירים כדוגמת מצלמה תרמית ואם צריך אז גם להשתמש בסיב אופטי. המכשירים הללו יאפשרו לו לראות אם יש בעיה בלי לפתוח את המערכת עצמה.

צעד שני – הכנסת שרוול ותיקון הבעיה

ברגע שהאינסטלטור יודע היכן הבעיה הוא יכול לחדור אל המערכת באמצעות סיב אופטי שבקצהו מצלמה ולהכניס פנימה שרוול. מדובר על עבודה מדויקת, ללא חפירות וללא שבירה של המרצפות. העבודה למעשה נשלטת מרחוק כשהאינסטלטור רואה על המסך את כל מה שמתרחש בתוך הצנרת. השרוול שמוכנס פנימה יודבק בעזרת דבקים אפוקסיים מיוחדים לדפנות הצינורות באזור הבעייתי ויהווה תיקון לבעיה.

צעד שלישי – בדיקת תקינות המערכת

לפני שהאינסטלטור יסיים את עבודתו הוא ירצה לבדוק כי המערכת תקינה. הוא יזרים מים לתוך הצינורות ולאחר מכן יחזור להשתמש בציוד המיועד כדי לוודא שהאיטום הושלם כהלכה. לאחר שיהיה בטוח שאין עוד בעיות הוא למעשה יסיים את עבודתו ואנחנו נוכל ליהנות מצנרת תקינה בלי שנראה שנעשתה עבודה במבנה.

להזמין את בעל המקצוע המתאים

בכל הנוגע אל החלפת צנרת ללא שבירת מרצפות, עלינו לשים לב שאנחנו מזמינים את בעל המקצוע הנכון. גם היום ישנם אינסטלטורים או אפילו שיפוצניקים (שלא תמיד התמחו בתחום האינסטלציה) שמעדיפים לפתוח את הקירות ולהרים מרצפות על פני זיהוי מקדים של מקור הבעיה.

אנחנו נרצה להזמין רק בעל מקצוע שמחזיק במכשור מתקדם ושיכול לזהות את המקור של הבעיה ולטפל בה ללא שבירת מרצפות. מרכז האינסטלציה הישראלי מעמיד לרשותנו את אנשי המקצוע המתאימים. אנחנו יכולים להיות רגועים לאחר יצירת הקשר ולדעת שמי שיגיע אלינו יבצע עבודה מקצועית במינימום נזקים.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

אינסטלציה ב{HEBROW}
בלוג

עבודת אינסטלציה

  לא כל עבודת אינסטלציה בבית מחייבת אתכם להזמין איש מקצוע. אם המים יורדים קצת לאט בכיור, אם אתם רוצים

בלוג

קידוח בטון בעבודות אינסטלציה

הגיע הרגע לבצע קידוח בטון להעברת צינורות בשביל לבצע עבודת אינסטלציה. לפני שתמהרו להתקשר לבעל המקצוע הראשון שתמצאו בגוגל, כדאי

בלוג

מחיר נקודת אינסטלציה

  מבקשים לבצע נקודת אינסטלציה? איש המקצוע שאותו אתם צריכים להשלמת המשימה הוא אינסטלטור מקצועי והדבר הראשון שחשוב לציין בהיבט

חידוש צנרת ללא חפירה

  צנרת אינסטלציה מיוצרת על פי מפרטים קשוחים מאוד, שמאפשרים לה לשרוד במקום בו היא מוצבת לאורך עשורים שלמים. למעשה,

התקשרו עכשיו