מצלמה תרמית לאיתור נזילות

מצלמה תרמית לאיתור נזילות

מצלמה תרמית לאיתור נזילות

מהי מצלמה תרמית ולאיזו מטרה עושים בה שימוש?

בעיות בנושא רטיבות הינן בעיות נפוצות בהחלט בעולם האינסטלציה. בעבר, כאשר הייתה נזילה או רטיבות במקום מסוים, על האינסטלטור היה לפתוח את כל האזור מבלי לדעת היכן בדיוק מצויה התסבכת. בעידן של היום, קיים פתרון לכל בעיה ובעזרת טכנולוגיה חדשה פיתחו מצלמה תרמית אשר מקלה על עבודת האינסטלטור, חוסכת בזמן וגורמת לעבודה נקייה ומדויקת. עסקינן במצלמה תרמית אשר עובדת על בסיס שינויי טמפרטורות.

חברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 עוסקת במגוון פתרונות אינסטלציה וכמו כן משתמשת במכשור מתקדם בעזרת מצלמות תרמיות לאיתור נזילות וכך פותרת בעיות מורכבות במבנים של לקוחות רבים.

עובדי החברה טוענים כי פעמים רבות הגיעו לבתים בהם הדיירים נמצאו מיואשים עקב העובדה שלנזילה שלהם לא נמצא פתרון במשך זמן רב עימו ניתןלסיים את הסוגייה מהשורש. כל כמה זמן אותה נזילה חזרה וחייהם של הדיירים הפכו לסיוט מתמשך. בעלי המקצוע אשר מספקים את שירותי החברה, השתמשו במצלמה תרמית ובעזרתה הבעיה נפתרה לחלוטין.

באילו מקרים נשתמש במצלמה תרמית לאיתור נזילות?

לקוחות רבים נתקלו במצבים בהם לפתע הופיעה רטיבות על הקיר/ תקרה ללא יכולת לדעת מה מקור הנזילה. במקרים אלו נכנסת לתמונה מצלמה תרמית לאיתור נזילות העובדת על בסיס שינויי טמפרטורה. בעזרתה נוכל לדעת היכן מקור הנזילה וכך תפטר הבעיה מהשורש ולא תחזור יותר. ללא שימוש במצלמה זו, נצטרך לפתוח את כל הקיר/ תקרה ורק לאחר מכן נוכל למצוא את מקור הנזילה. היתרון במצלמה זו היא שהשימוש בה מיעל את עבודת בעל המקצוע וחוסך ממנו מאמצים רבים.

היכן השתמשו לראשונה במצלמה תרמית?

רובנו נוטים לחשוב שמקור השימוש במצלמה תרמית לאיתור נזילות החל בעולם האינסטלציה. אך למרבה הפתעתכם, לא כך הדבר. מקור השימוש במצלמה זו החל בעולם הכבאות בהם לוחמי האש היו מגיעים למקרים קשים בהם במבנים מסוימים פרצה שרפה ואותה מצלמה הייתה מסייעת להם באיתור אנשים/ חיות בעודם בחיים וממתינים לחילוץ. עקב העובדה שמצלמה תרמית עובדת על בסיס טמפרטורה, בעת השרפה המצלמה הייתה מזהה את טמפרטורות הגוף של האנשים וכך מכבי האש יכלו להציל אותם בסיטואציות קשות ביותר.
לאחר מכן, הבינו כי מצלמה זו יכולה לסייע גם בתחום האינסטלציה ולפתור בעיות בהן נדמה שאין פתרון ומאז עושים שימוש נרחב ויום יומי במצלמה זו על מנת לאתר נזילות.

יתרונות השימוש במצלמה תרמית לאיתור נזילות

  1. חיסכון בזמן– בזמן שבעבר היו משקיעים זמן רב עד למציאת מקור הנזילה,כיום המצלמה מאפשרת חיסכון אדיר בזמן עקב מציאת הבעיה באופן מידי. זמן שווה כסף ולכן ככל שמציאת מקור התקלה יהיה מהיר יותר, כך בעל המקצוע יוכל לטפל ביותר לקוחות ביום וכתוצאה מכך ירוויח יותר.
  2. הצלת חיי אדם– כפי שהזכרנו מעלה, מקור השימוש במצלמה תרמית החל בעולם הכבאות ובעזרת המצלמה ניתן היה להציל חיי אדם. יחד עם זאת, נזילות לעיתים מסוכנות בעודן יכולות להגיע לחשמל המבנה ומכאן הדרך לקצר בחשמל קצרה מאוד. כיודע לכם קצר יכול לסכן בהחלט חיי אדם ועצם השימוש במצלמה יכול למנוע סיטואציה שכזו.
  3. עבודה נקייה– לפני זמן מה, בכדי להגיע למקור הנזילה על האינסטלטור היה לפתוח את כל הקיר בעזרת חציבה ודרכים שונות אשר גרמו ללכלוך רב. כיום, כאשר אינסטלטור מגיע למבנה עם מצלמה תרמית הוא לא מתחיל לעבוד עד שלא מוצא את מקור הנזילה בעזרת המצלמה התרמית- פעולה החוסכת בלכלוך ובלגן.
  4. חיסכון כספי– כל שעת עבודה של מקצוע עולה כסף. עקב העובדה שהמצלמה חוסכת בזמן כפי שציינו ברשימת יתרונות זו, נחסך יחד עימה גם סכום התשלום עבור בעל המקצוע שכבר לא צריך להשקיע שעות רבות באיתור הנזילה.
  5. השימוש במצלמה מסייע לבריאות הדיירים במבנה- נזילות גורמות לעובש, פטריות ולרטיבות על הקיר. מקרים אלה מסוכנים לבריאות האדם וישנם דיירים אשר מתגוררים בביתם במשך שנים רבות עם עובש ורטיבות כאשר אינם מוכנים לשלם עבור בעל מקצוע שיגיע עם מצלמה תרמית לאיתור הנזילה. מצבים אלה הינם מקור לחיידקים ולבעיות בריאותיות מסכנות חיים.
  6. מונעת סכנות –כאשר קיימת נזילה, המים מתחילים לטפטף לרצפה ויורדים מטה. כאשר הנזילה לא מטופלת כראוי יכול להיגרם מצב בו אנשים יכולים להתחלק כתוצאה מהמים השרויים על הריצפה. מצלמה תרמית פותרת הבעיה במהירות ומונעת אסונות שכאלה.

מהו מחיר מצלמה תרמית לאיתור נזילות?

בעולם השפע של ימנו, לכל מוצר קיימים מגוון דגמים ולכן לא קיים מחיר אחיד עבור מצלמה תרמית. לרוב, אנשים פרטים אינם נוטים לרכוש את המצלמה ולכן פונים לבעלי מקצוע מוסמכים אשר רוכשים מצלמה תרמית לאיתור נזילות. למען האמת, אדם מן השורה שלא עוסק בתחום האינסטלציה לא ידע להשתמש היטב במצלמה זו כפי שיעשה בעל מקצוע מיומן.
כמו כן, בשוק ניתן למצוא סוגים רבים של מצלמות טרמיות עם תכונות שונות אשר משפיעות על מחירן. גורמים נוספים משפיעים על מחיר המצלמה כגון שם החברה המייצרת את המצלמה, גודלה ועוד. לכן, לא קיים מחיר מסוים ובעת רכישת המצלמה בצעו תחילה סקר שוק ובדקו את אפשרויות הרכישה העומדות בפניכם.

מהם הפרמטרים אשר יסיעו לנו ברכישת מצלמה תרמית שתתאים לנו?

שימוש במצלמה תרמית לאיתור נזילהKTH,UR BZHKV

  1. תקציב– כידוע, תקציב הוא שם המשחק ולכן בבואכם בתור בעלי מקצוע לרכוש מצלמה תרמית, לשים לב כי סכום המצלמה עומד בתקציב שלכם. על בעל עסק לשלם ולעמוד בתשלומים חודשים קבועים מעבר לרכישת המצלמה ולכן טרם הרכישה וודאו שאתם יכולים לעמוד בתקציב רכישת המצלמה.
  2. תכונות– כל בעל מקצוע עובד בהיקף עבודה שונה עם כמות לקוחות שונה. לכן, על אינסטלטור הרוכש מצלמה תרמית לאיתור נזילות לחשוב מה עתיד להיות אופי עבודתו עם המצלמה ולהתאים המצלמה בהתאם אליו.
  3. חוות דעת– טרם רכישת המצלמה, קבלו חוות דעת, בדקו ושמעו את המלצותיהם של בעלי המקצוע השונים. אין חכם כבעל ניסיון. בקנייה מסוג זה דעה אחת יכולה לשנות את דעתכם ולגרום לכם לבצע רכישה חכמה יותר.

חלק קטן מהאוכלוסייה יודעים שהטכנולוגיה אשר מובנית בתוך מצלמה תרמית מסייעת לרופאים גם בעולם הרפואה. בו עושים שימוש כאשר רוצים למצוא גידולים בגוף האדם אשר להם יש טמפרטורה שונה משאר חלקי הגוף. בעזרת טכנולוגיה זו ניתן להציל חיי אדם ולגרום להבראת חולים רבים.

לסיכום, מצלמה תרמית לאיתור נזילות הינה המצאה גאונית אשר שינתה את חייהם של אנשים רבים הסובלים מנזילות ללא מציאת מקורן. חברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 טוענת כי ישנה חשיבות רבה לזמן בו מטופלת הנזילה. כאשר הנכם מזהים רטיבות או נזילה כבר בפעם הראשונה, קראו לבעל מקצוע אשר יאתר את מקורה. במידה ולא תטפלו בבעיה זו במהירות וביעלות הביעה תגדל לממדים שאיש אינו רוצה להגיע אליהם. בעלי המקצוע בחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 ידעו לספק את השירות המקצועי והיעיל ביותר בשילוב מחירים הגונים לכל כיס, והכל בכדי שלקוחותיהם ימשיכו להיות מרוצים ולקבל את השירות הנהדר שלהם.

  

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

סוגי שיש דקטון מגוונים

ישנם סוגים רבים של שיש למשטחי העבודה במטבח אך הסוגים הכי נפוצים ומבוקשים הם: אבן קיסר, שיש גרניט, פורצלן, דקטון

מאתר נזילות מים
איתור נזילות

רטיבות קפילארית

רטיבות קפילארית – איך לעצור את הבעיה בדרך למעלה? רטיבות בתוך קירות הבית, היא אחת מהצרות הגדולות שאנחנו מקווים שלא

בלוג

השכרת מיני מחפרון

  כאשר נצטרך לבצע עבודות חפירה וחציבה, הכלי הייעודי שיוכל להקל על תהליך העבודה יהיה מיני מחפרון. מיני מחפרון הינו

בלוג

רישיון קבלן

  כשלקבלן יש רישיון – הוא למעשה רשום בפנקס הקבלנים. הדבר יכול להוות עניין נהדר עבור ההתקדמות העסיק והפיננסית –

Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ!