אינסטלציה ב{HEBROW}

עבודת אינסטלציה

 

עבודת אינסטלציהלא כל עבודת אינסטלציה בבית מחייבת אתכם להזמין איש מקצוע. אם המים יורדים קצת לאט בכיור, אם אתם רוצים להחליף ברז במטבח או להתקין צינור חיצוני למרזב, אתם בהחלט יכולים לעשות את זה לבד. יחד עם זאת, אם זה מגיע למשימה שבה אתם עומדים מול הצינור, מול הכיור, מול הברז או מול האסלה ולא יודעים מאיפה להתחיל ומה לעשות, זה הזמן למצוא איש מקצוע לפני שזה הופך להיות מלוכלך. ישנן עבודות אינסטלציה שבהן אתם לא צריכים בכלל לגלות שאתם לא יודעים לגביהן דבר ושמה שאתם צריכים הוא איש מקצוע ועל העבודות האלה מדברים איתכם בשורות הבאות, המומחים של אינסטלטורים מומלצים 24/7.

 

עבודת אינסטלציה מורכבת – מה זה אומר?

עבודות אינסטלציה הן עבודות הקשורות למערכת האינסטלציה הכוללת את הצנרת הנכנסת למבנה והיוצאת ממנו ואת כל רכיבי הקצה המורכבים לצנרת הזאת (כיורים, כלי סניטריים, ברזים, אסלות, מכלי הדחה וכן הלאה). ישנן מצבים שגרתיים למדי שאותם אנו יודעים לזהות ובדרך כלל גם לטפל בהן באופן עצמאי. לפעמים זה כרוך בפתיחת מכסה חור הניקוז, לפעמים צריך להשתמש בפומפה ולפעמים צריך להפעיל גם כוח עם מפתח צינורות, אבל זה לגמרי אפשרי. יחד עם זאת, ישנן עבודות אינסטלציה שאותן אנחנו פשוט לא יודעים ולא יכולים לבצע בעצמנו. אלו הן העבודות שא' אין לנו מושג מהו התהליך שצריך לעבור במסגרתן ולכן גם בהכרח אין לנו את הידע איך לבצע אותן וב' אין לנו את הכלים הנדרשים בכדי לבצע אותן. לפעמים אנחנו צריכים לנסות בעצמנו כדי להבין שזוהי עבודת אינסטלציה שאנחנו לא יכולים לבצע ללא סיוע איש מקצוע, ולפעמים אנחנו יודעים זאת מראש.

עבודות אינסטלציה מורכבות כאלה יכולות לכלול למשל איתור נזילות באמצעות טכנולוגיות טרמיות או קוליות, עבודת אינסטלציה של פרישת מערך צנרת וציוד קצה, התקנת משאבות, מגבירי לחץ, תכנון מערך אינסטלציה, תיקון ותחזוקה של מערכות אינסטלציה ואפילו קבלת אישורים מקצועיים להצגה לרשויות על פי הצורך. בכל המקרים הללו, אתם רוצים להיעזר באיש מקצוע כבר מההתחלה ולהקדיש את הזמן שלכם בכדי לעשות את הבחירה הנכונה סביב איש המקצוע שמתאים לבצע עבודת אינסטלציה מהסוג הנדרש ולא בניסיון לבצע אותה בעצמכם.

 

 

מי מתאים למשימה?

עבודת אינסטלציהאינסטלטורים הם בדרך כלל אנשי מקצוע שמתמקדים בשירותים בסיסיים כמו פתיחת סתימות, החלפת ברזים, יצירת נקודת אינסטלציה חדשה וכן הלאה. במקרים בהם אתם זקוקים לשירותים מורכבים יותר ומקצועיים יותר, יהיה עליכם למצוא אנשי מקצוע מתאימים שהם כולם כנראה גם אינסטלטורים, אבל מגדירים את עצמם סביב סוגי עבודות אחרים. חברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 מציעה לכם צוות גדול מאוד של אנשי אינסטלציה לביצוע כל עבודת אינסטלציה נדרשת ולהשלים אותה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובמחיר האטרקטיבי ביותר בשוק, ביחס לערך שאתם מקבלים.

 

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

כיצד מיוצרים משטחי דקטון?

הם חזקים, מוגני קרינה וגם יפים ומרהיבים בכל מטבח, אמבטיה וגרם מדרגות. הכירו את שיש דקטון – הבחירה המרכזית של

אינסטלציה ב{HEBROW}
בלוג

עבודת אינסטלציה

  לא כל עבודת אינסטלציה בבית מחייבת אתכם להזמין איש מקצוע. אם המים יורדים קצת לאט בכיור, אם אתם רוצים

בלוג

קידוח בטון בעבודות אינסטלציה

הגיע הרגע לבצע קידוח בטון להעברת צינורות בשביל לבצע עבודת אינסטלציה. לפני שתמהרו להתקשר לבעל המקצוע הראשון שתמצאו בגוגל, כדאי

בלוג

מחיר נקודת אינסטלציה

  מבקשים לבצע נקודת אינסטלציה? איש המקצוע שאותו אתם צריכים להשלמת המשימה הוא אינסטלטור מקצועי והדבר הראשון שחשוב לציין בהיבט

התקשרו עכשיו