אינסטלטור בחריש

בעלי מקצוע מומלצים!במחירים שאסור לפספס!

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

 

עבור מרביתנו, אינסטלטור הוא איש המקצוע שקוראים לו כשיש סתימה בביוב, אבל אינסטלציה הוא תחום מקצועי רחב הרבה יותר ואינסטלטור הוא איש מקצוע שניתן להזמין את שירותיו להרבה יותר מטרות. כאשר אתם מחפשים אינסטלטור בחריש, אתם לא צריכים להפוך את תהליך החיפוש למסע מפרך, אבל אתם בהחלט רוצים להקפיד על הרמה המקצועית של האינסטלטור, ככל שהמשימה אותה אתם רוצים להשלים בעזרתו היא מקצועית יותר ומורכבת יותר, ועל כך מדברים איתכם בשורות הבאות המומחים של אינסטלטורים מומלצים 24/7.

אינסטלטור בחריש

מהם השירותים שניתן להזמין מאינסטלטור בחריש ?

כפי שאמרנו קודם לכן, מרבית המפגשים שלנו עם אינסטלטורים מתרחשים סביב סוג שירות מאוד ספציפי – פתיחת סתימה בביוב. זהו המקרה שבו אנחנו פשוט לא מרשים לעצמנו לטפל בבעיה בעצמנו ומעדיפים לשלם כסף לאיש מקצוע שיעשה את העבודה עבורנו. אבל לא מדובר רק בעניין של נוחות. במקרים רבים באמת אין לנו את היכולת לשחרר את הסתימה בעצמנו, בין בגלל שאנחנו לא יודעים איך לאתר את המיקום של הסתימה ובין בגלל שאין לנו את הכלים הנדרשים או את הידע הנדרש בכדי להגיע אל המיקום הזה, גם אם הצלחנו לאתר אותו.

אחרי שאמרנו את זה, אינסטלטור הוא איש מקצוע שמתמחה בעולם האינסטלציה ובעולם הזה קיים סל שלם של שירותים, שכוללים עבודות תכנון, התקנה ותיקון של צנרת, איתור נזילות, תיקון נזילות, התקנה והחלפה של כלים סניטריים, תכנון, התקנה ותיקון של מערכות לחץ מים, טיפול במשאבות, בדיקות אינסטלציה ומתן אישורים רגולטוריים וכן הלאה. על אף שאינסטלטורים רבים ממקדים את עצמם סביב השירות הבסיסי של פתיחת סתימות, פשוט מכיוון שזהו השירות השכיח ביותר בעולם האינסטלציה, בפועל, ישנם עוד מקרים רבים שבהם איש המקצוע הנדרש לכם הוא אינסטלטור בחריש.

 

 

 

 

למה חשוב להזמין אינסטלטור גם כשאפשר לבד?

בניגוד לחשמל, מים הם לא מסוכנים לחיינו ולכן ישנן פעולות רבות שלביצוען נדרש אינסטלטור מומחה, שאותן אנו מעדיפים לבצע בעצמנו במטרה לכאורה, לחסוך את עלות איש המקצוע. העניין הוא שעל אף שמים לא מסכנים את חיינו, הם בהחלט יכולים לסכן את איכות חיינו אם לא נדע לטפל בהם כנדרש. המים אוהבים חופש מוחלט וכשמוענק להם החופש הזה הם נעים לכל עבר, מתפשטים לכל כיוון, מחפשים תמיד את הנתיב הקל ביותר לעבור בו ופשוט זורמים להיכן שהם רק יכולים להגיע. היכולת שלנו להביא את המים אל תוך המרחב הביתי שלנו תלויה ביכולת שלנו לשמור אותם תחת שליטה מלאה בתוך צנרת מסודרת. הנה שתי דוגמאות למקרים בהם אתם יכולים לבצע את משימת האינסטלציה העומדת בפניכם בעצמכם, אבל היה עדיף ונכון יותר להאציל את המשימה על אינסטלטור בחריש.

אינסטלטור מומלץ באזור בחריש

קחו למשל מקרה של התקנת ברז חדש או החלפת ברז, לכאורה משימה פשוטה, שרבים מבצעים אותה בעצמם. אלא שמה שאותם רבים מגלים הוא שאם לא עושים את זה נכון, זה יכול להוביל לשלל בעיות: ברז שורק, ברז מתנדנד שאינו מקובע היטב, נזילות מים נסתרות שחודרות לארון המטבח או ארון חדר האמבטיה, נזילות מים על הקיר, אל הרצפה ולבסוף אל התקרה של הקומה מתחת וכן הלאה. הרכבת ברז חדש היא משימה שאם היא אינה מבוצעת בצורה מושלמת מאה אחוז, זה יכול להתפתח לתקלות שהפגיעה שלהן באיכות חיינו ושעלות התיקון שלהן גבוהות הרבה יותר מאשר מה שחשבנו שחסכנו כשבחרנו לבצע את המשימה בעצמנו. כך למשל, האם אתם יודעים מתי נכון להשתמש בצמר סלעים ומתי בטפלון סביב הברגות? אם לא, הזמינו אינסטלטור בחריש ותנו לו להחליף עבורכם את הברז.

והנה עוד דוגמא: עשיתם הרחבה של המבנה והתקנתם צינור ביוב חיצוני שיפנה מים של שטיפת רצפות וכן הלאה אל מנול הביוב בחצר. אלא שעם הזמן אתם מגלים שמהצינור יוצאים ריחות נוראיים ושבתוכו זורמים הרבה יותר ג'וקים מאשר מים. למה זה קורה? כי לא התקנתם אותו בשיפוע הנכון. המים מתקשים לזרום בתוכו לאור השיפוע הנמוך בו הוא מותקן, בהיעדר מים הופך הצינור למסלול מצוין לג'וקים לטפס מהביוב אל ביתכם, והנה לכם מפגע תברואתי של ממש באיכות החיים שלכם. סך הכל עניין של שיפוע, והתוצאות יכולות להיות קשות.

 

אינסטלטורים ואישורים רגולטוריים

שירות חשוב נוסף שמספקים אינסטלטורים הוא שירות בדיקה לצורך אישור רגולטורי. נניח שבניתם בית חדש ואתם ממתינים לטופס 4 לקראת אכלוס הנכס. אלא שבכדי לקבל את הטופס הזה, עליכם להציג שורה של אישורים מאנשי מקצוע, המאשרים את תקינות המערכות במבנה החדש. אחת המערכות הללו, שאותה תצטרכו לאשר היא מערכת האינסטלציה והאישור צריך לאשר כי המערכת נבנתה על פי תכנית הבנייה, לא חרגה מהיתר הבנייה, בטוחה לשימוש אדם ואינה מסוכנת לבריאות או לסביבה. העניין הוא שאת האישורים האלה לא יכול לתת לכם כל אינסטלטור בחריש. אישורים אלה מוכרים על ידי הרשויות, אך ורק אם איש המקצוע שביצע את הבדיקות ונתן את האישור, הוסמך למטרה זו ופועל ברישיון. על כן, ספציפית לנושא זה, הקפידו תמיד לוודא כי איש המקצוע שנותן לכם את האישורים הנדרשים לכם, אכן מוסמך לכך. למעשה, על הכלל הזה אתם רוצים להקפיד בכל שירות שעבורו אתם שוכרים אינסטלטור בחריש ובסך הכל להקפיד שאתם עובדים אך ורק עם אנשי מקצוע מוסמכים ומורשים בלבד.

חברות אינסטלציה בחריש

אז איך תבחרו את האינסטלטור המתאים לכם?

בואו נגיד את האמת: כשיש לכם סתימה בביוב, זה ממש לא הזמן להתחיל לקחת הצעות מחיר, לעשות השוואות מחירים ולבחון את הרמה המקצועית של כל אינסטלטור. פשוט מתקשרים לאינסטלטור שפועל באזור, שואלים את המחיר ואם זה נשמע סביר, מזמינים. התנהלות זו היא הכרחית במצבי חירום ואפילו סביב שירותים שהעלות שלהם לא אמורה להיות גבוהה מדי וההשלכות שלהם לא אמורות להיות משמעותיות. יחד עם זאת, אם אתם מחפשים אינסטלטור בחריש לצורך תכנון מערכת אינסטלציה, כדי לפתור בעיות זרם במבנים גבוהים או כדי להקים מערך משאבות לחץ במפעל או בבניין המשותף, אתם בהחלט רוצים להקדיש קצת זמן וקצת מאמץ כדי למצוא את האינסטלטור המתאים.

הדרך הטובה ביותר למצוא אינסטלטור מקצועי היא להיעזר בחוות דעת מקצועיות והמלצות אישיות. המלצות אישיות כדאי לקבל אך ורק מאנשים שעבדו עם האינסטלטור עליו הם ממליצים, ולא סתם מכירים אותו. חוות דעת מקצועיות תוכלו לקבל מכל מי שעוסק במקצועות משיקים ומכיר אינסטלטורים באזור. כמובן שבשני המקרים, אתם חייבים לסמוך על האיש ממנו אתם מקבלים את ההמלצה או חוות הדעת המקצועית, אחרת אין להן כל טעם.

שלב נוסף שאתם רוצים להקפיד עליו בבחירת אינסטלטור בחריש

הוא השלב של הצעות המחיר. הצעות המחיר נועדו לתת לכם לא רק את המחיר שאותו תצטרכו לשלם עבור השירות, אלא גם ובעיקר תמונה לגבי מידת הרצינות של האינסטלטור ועל רמת השירות שהוא מציע לכם. ככלל, ככל שההצעה שאתם מקבלים היא יותר מפורטת ויותר סגורה, כך מדובר באיש מקצוע שיודע לתת שירות טוב יותר. ישנם אינסטלטורים שכלל לא יתאמצו לתת לכם הצעת מחיר ופשוט יזרקו לכם מחיר בטלפון או אפילו במייל. הם לא יפרטו מה זה כולל, הם לא יפרטו מהן הפעולות שיש לבצע ובהתאם לכך אתם יכולים גם לצפות שהמחיר הזה פתאום יקפוץ מעלה תוך כדי תנועה, אחרי שכבר תסגרו איתם. מכל זה אתם רוצים להימנע ולשם כך אתם זקוקים להצעת מחיר מפורטת, סגורה ומחייבת, שאותה תוכלו לקבל בדרך כלל אך ורק מאינסטלטורים מקצועיים, רציניים ומסורים למקצוע וללקוח. ברגע שמצאתם אינסטלטור שמשדר לכם אכפתיות, שקיפות מקסימלית וכמובן מחיר סביר ותחרותי, גם אם לא הזול ביותר, אתם בהחלט רוצים לסגור איתו ולגשת למשימה.

אינסטלטורים מומלצים 24/7

מציעה לכם שירותי אינסטלציה מקצועיים בכל רחבי הארץ, בזמינות מיידית ומסביב לשעון עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. למעשה, שני הפרמטרים הללו הם פרמטרים קריטיים שיכולים להצביע על רמת השירות שתקבלו ועל היכולת של ספק השירות להבין את נקודת המבט שלכם מתוך ידיעה ברור, ששירותי אינסטלציה נדרשים פעמים רבות בשעות לא שעות ובימים לא ימים. אינסטלטורים מומלצים 24/7 מבצעים את כל סוגי שירותי האינסטלציה, החל מפתיחת סתימות ביוב ועד תכנון מערכות אינסטלציה, התקנה ובדיקה, וכן מציעים שירותי אישורים רגולטוריים לרשויות עם הסמכה ורישוי מלאים. והמחיר? באינסטלטורים מומלצים 24/7 תוכלו למצוא אינסטלטור בחריש במחיר תחרותי ואטרקטיבי ביחס למחיר השוק, גם אם לא הזול ביותר, אבל לבטח הטוב ביותר.

שתפו פוסט זה
אז מה היה לנו בכתבה:
אינסטלטורים מומלצים
אינסטלטורים מומלצים

בחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 תוכלו למצוא קבלני אינסטלציה רשומים, אותם תוכלו להזמין לצורך ביצוע פרויקטי אינסטלציה נרחבים כדוגמת תכנון מערך צנרת, תכנון מערכת ביוב, תכנון משאבות ומערכות מים במבנים רבי קומות ובסיטואציות אחרות וכמובן לכל משימה מקצועית, שדורשת מעורבות של קבלן אינסטלציה מוסמך ומורשה.

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!