אינסטלטור בפתח תקווה 24 שעות

בעלי מקצוע מומלצים!במחירים שאסור לפספס!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

ברגע בו המים מתחילים לנזול מהקירות, מהרצפה או כשהמים באסלה לא יורדים ומוציאים אותה מכדי שימוש, אנחנו צריכים בעל מקצוע בדחיפות. מערכת האינסטלציה שלנו היא אחת מהמערכות המרכזיות בבית. היא משמשת את כולנו לאורך כל היום. ברגע שהיא יוצאת מכדי שימוש, אין זה משנה מה השעה או באיזה יום, נצטרך להזמין אינסטלטור שיגיע באופן דחוף.

בעל המקצוע שעומד לרשותנו

האינסטלטורים מודעים לכך שהמערכת לא מחכה לשעה נוחה כדי להיפגע. לכן רבים מהם זמינים לרשותנו גם בשעות שאינן שעות העבודה השגרתיות. מבחינתנו, אין כל סיבה להרגיש אי נעימות ליצור קשר ולקרוא לעזרה בכל שעה. חשוב לדעת מתי להזמין את האינסטלטור וכמו כן להכיר בכך שיכול להיות שהתעריף באמצע הלילה או בסוף השבוע יהיה יקר יותר מזה של אמצע השבוע ובשעות העבודה הסטנדרטיות.

 

מתי נזמין אינסטלטור בפתח תקווה 24 שעות

אינסטלטור בפתח תקווה 24 שעות הוא בעל מקצוע אשר יכול לבצע שלל עבודות ויכול להגיע גם באופן בהול. הוא יכול להגיע אלינו גם ביום שבת, חג או באמצע הלילה. במקרה של פיצוץ בצנרת או כאשר ישנה סתימה אשר מונעת מאיתנו ללכת לשירותים או לשתות מים, הוא יוכל לעזור לנו באופן מידי.

בשיחה הראשונה עם האינסטלטור הוא יוכל להבין את מהות הבעיה ולעזור לנו לקבוע עד כמה היא דחופה. כמו כן, אם לא עשינו דבר, יכול להיות שהוא ייתן לנו הוראות כיצד עלינו לנהוג עד להגעתו. לאחר השיחה בעל המקצוע יצא אלינו ולרוב יגיע תוך שעה או פחות. בזמן זה יהיה עלינו להיעזר בסבלנות ובכל מקרה להימנע מאלתורים ונגיעה לא מקצועית במערכת.

עשוי לעניין אתכם: מתי נזמין אינסטלטור 24 שעות ומאיפה?, החלפת צנרת ללא שבירת מרצפות.

תעריף אינסטלטור 24 שעות

כאשר אנחנו מזמינים אלינו בעל מקצוע בשעות הלילה או בסוף השבוע וחג, אנחנו מביאים בחשבון שיתכן שהתעריף יהיה גבוה יותר מזה שבשעות הסטנדרטיות. עם זאת, התעריף לא יכול להיות מוגזם ואנחנו יכולים לקבל הצעת מחיר, גם במקרה דחוף, בטלפון.

בשיחה עם אינסטלטור בפתח תקווה 24 שעות נוכל לשאול אותו מהו תעריף ההגעה, כלומר כמה יעלה לנו הביקור ונוכל לקבל הערכה כללית לגבי הטיפול עצמו. את המחיר הסופי נוכל לדעת רק במקום וזאת כיוון שבעל המקצוע חייב להבין בדיוק מול מה הוא עומד כדי להבין כמה הבעיה מורכבת. כדי להקל עלינו יתכן והעבודה תחולק לשניים, באופן דחוף יינתן פתרון מידי לתקלה ואם יש צורך בסידור ובעבודה מורכבת, הוא יוכל להגיע בשעות העבודה הסטנדרטיות.

אינסטלטור בפתח תקווה 24 שעות

עבודות שיכולות להמתין לטיפול

ישנן עבודות רבות שיכולות להמתין עם הטיפול לשעה נוחה של היום, אך בכל מקרה לא מומלץ לדחות אותן. אם מצאנו שהקיר רטוב, יש להזמין אינסטלטור שיגיע עם מכשור איתור נזילות מתקדם בהקדם, אך לא בדחיפות. אם הברז נוזל או שהכלים הסניטריים לא מחוברים כראוי, חשוב להזמין את בעל המקצוע לפני שייגרם נזק גדול יותר אך גם אם הוא יגיע ביום למחרת הופעת התקלה הוא יוכל לטפל בה כראוי. אנו יכולים להתייעץ בטלפון ולקבוע יחדיו אם העבודה דחופה או לא.

ראו גם: הזמנת אינסטלטור בשבת.

לפנות לבעל המקצוע המתאים

גם כאשר אנחנו צריכים אינסטלטור באמצע הלילה או בסוף השבוע, אנחנו רוצים למצוא בעל מקצוע הוגן. אנחנו רוצים להכניס לביתנו את איש המקצוע שיוכל לפתור את הבעיה ביעילות, במהירות האפשרית ולדעת כמה הביקור שלו יעלה.

מרכז האינסטלציה הישראלי מעמיד לרשותנו את אנשי המקצוע המתאימים בתחום, בכל יום ובכל שעה. המרכז דואג לכך שיגיע אלינו רק איש מקצוע בעל רישיון מתאים וניסיון וחשוב לא פחות, בעל מקצוע הוגן. אנחנו יכולים לפנות למרכז ולדעת שהפתרון לבעיה שלנו בדרך.

אינסטלטור בפתח תקווה 24 שעות

אינסטלטור בפתח תקווה 24 שעות

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחירון עבודות אינסטלציה

סוג השירות הערות טווח מחירים
מחיר עבור פתיחת סתימה פשוטה או מורכבת - סתימה בכיור, באמבטיה, במקלחון או בשירותים 250-700 ש“ח
מחיר עבור הסרת שורשים ממערכת הביוב שימוש במכשור מיוחד 480-2,000 ש“ח
מחיר החלפה של מערכת הניאגרה או תיקון שלה 280-700 ש“ח
מחיר לאיתור נזילות סמויות או גלויותשימוש במכשור מתקדם כמו מצלמה תרמית, שימוש בגז, שימוש בסאונד ועוד. לא כולל תיקון, רק איתור הנזילה עצמה. 700-2,500 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בשירותים280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה באמבטיה או במקלחון280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בכיור280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בצנרת 280-700 ש“ח
מחיר התקנה של סיפון העלות משתנה בהתאם למורכבות העבודה וסוג הסיפון 200-1,200 ש“ח
מחיר צילום מערכת הביוב לא כולל פתיחה של הצנרת 700-1,000 ש“ח
מחיר טיפול יסודי כתוצאה מרטיבות ברצפהשימוש במכשור ייחודי 280-1,000 ש“ח
מחיר טיפול ברטיבות בתקרה כתוצאה מחדירה של מים 280-700 ש“ח
מחיר טיפול ייבוש מים כתוצאה מהצפה בבית280-1,500 ש“ח
מחיר עבור שירותי ביובית 700-3000 ש“ח

שירותי אינסטלציה מורכבים

סוג השירות הערות טווח מחירים
מחיר פתיחת סתימה במרזב400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מרזב 800-1,500 ש“ח
מחיר החלפה או התקנה של דוד שמש 1000-2000 ש“ח
מחיר החלפה של ברז 200-400 ש“ח
המחיר החלפת כלים סניטריים 400-2,000 ש“ח

אז מה היה לנו בכתבה:

אינסטלטורים מומלצים
אינסטלטורים מומלצים

בחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 תוכלו למצוא קבלני אינסטלציה רשומים, אותם תוכלו להזמין לצורך ביצוע פרויקטי אינסטלציה נרחבים כדוגמת תכנון מערך צנרת, תכנון מערכת ביוב, תכנון משאבות ומערכות מים במבנים רבי קומות ובסיטואציות אחרות וכמובן לכל משימה מקצועית, שדורשת מעורבות של קבלן אינסטלציה מוסמך ומורשה.

אינסטלטור בפתח תקווה 24 שעות

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שמאי מומחה ומומלץ

הערכת שמאות מקרקעין היא תהליך של הערכת שווי של נכס. השמאי ייקח בחשבון גורמים כמו מצב, מיקום ומגמות שוק כדי

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!