אינסטלטור תל אביב 24 שעות

בעלי מקצוע מומלצים!במחירים שאסור לפספס!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

הזמנה של אינסטלטור תתבצע לצרכים שונים. לעתים הבעיה תהיה דחופה ואז נחפש אחר אינסטלטור תל אביב 24 שעות ולעתים נוכל להמתין עם הטיפול לשעות העבודה הסטנדרטיות. בכל מקרה, איש המקצוע שנרצה להכניס למבנה שלנו צריך להחזיק ברישיון מתאים לעסוק בתחום, בכלים מתקדמים ולהגיע בזמן שנקבע איתו.

מבחינתנו, הזמנת בעל מקצוע יכולה להיות לא נוחה ובעיקר כשאנחנו לא מכירים את מי שמגיע אלינו. כדי להעלות את הביטחון שלנו כדאי להשקיע מעט זמן בשיחה המקדימה, לשאול אותו שאלות הנוגעות לניסיון שלו ולפני שאנחנו מזמינים את האינסטלטור לברר מהי עלות הביקור שלו.

אילו עבודות דורשות אינסטלטור תל אביב 24 שעות

ישנן עבודות אשר דורשות את ההגעה המיידית של בעל המקצוע. אחת מהן היא פיצוץ בצנרת. מצב זה אף פעם אינו נעים ויכול לקרות בכל שעה של היום. הפיצוץ יכול להיות תוצאה של התיישנות המערכת שבאה לידי ביטוי בפתאומיות והיא יכולה להיות תוצאה של כפור ומסיבות אחרות. במצב זה עלינו לסגור את הברז הראשי ולאחר מכן לחפש אחר אינסטלטור תל אביב 24 שעות.

מפגע נוסף שדורש לא פעם הגעה דחופה של בעל המקצוע יהיה פתיחת סתימות. במידה והסתימה היא בשירותים ואנו לא יכולים להשתמש בהם יותר עלינו לקרוא לאינסטלטור ואין זה משנה באיזה יום מדובר או באיזו שעה של היום.

עם אילו עבודות אפשר להמתין לשעות העבודה הסטנדרטיות

ישנן עבודות שלא דורשות הגעה דחופה של בעל המקצוע. עלינו להכיר את העבודות הללו כדי למנוע תעריף גבוה עבור טיפול שיכול להתבצע בשעות העבודה הסטנדרטיות. עם זאת, במידה ויש לנו ספק לגבי דחיפות העבודה, יצירת קשר עם האינסטלטור והתייעצות תהיה הפעולה הטובה ביותר שנוכל לעשות.

זיהוי נזילות

נקודה זו רגישה. מצד אחד ברגע שגילינו שישנה נזילה בבית, חשוב להזמין בעל מקצוע בהקדם. אנחנו לא רוצים שהמים ימשיכו לנזול, יגדילו את חשבון המים ויפגעו בקירות או ברהיטים שלנו. מצד שני, אם לא מדובר בפיצוץ, אפשר לבצע את האיתור גם בשעות עבודה סטנדרטיות.

תיקונים שאינם דחופים

ישנם שלל תיקונים שצריכים להתבצע, אך גם אם הם לא יתבצעו מיד לא יהיה נזק חמור. בעיות של דליפה קלה מהברז, מים שאינם יורדים במהירות למטה (סתימה קלה) ודומיהם, צריכים להתבצע על ידי בעל מקצוע המומחה בתחום, אך ניתן להזמינו ליום שלמחרת ולשעה אשר תהיה נוחה עבור שני הצדדים.

החלפת כלים סניטריים

החפה של כלים סניטריים יכולה להתבצע בשל תקלה ובעיה או כחלק משינוי הנראות של החלל. עלינו לבחור את הכלים החדשים בטרם הגעתו של בעל המקצוע או אם אנחנו לא יודעים אילו כלים יתאימו לנו, עלינו להתייעץ איתו. בכל מקרה עבודה זו יכולה להתבצע גם בשעות העבודה הסטנדרטיות.

הכנת קווי מים

ישנם שלל מכשירים אשר דורשים הכנה מוקדמת של מערכת המים ובניהם: המדיח, מקרר עם בר ובר המים. לפני הזמנת המכשיר עצמו מומלץ להזמין אינסטלטור, אך הוא יוכל לבצע את העבודה גם בשעות העבודה הסטנדרטיות.

להזמין אלינו אינסטלטור בכל שעה

בין אם אנחנו זקוקים לאינסטלטור שיגיע אלינו באמצע הלילה ובין אם אנחנו זקוקים לעבודה שיכולה להתבצע בשעות הסטנדרטיות, נרצה לדעת כי אנחנו מזמינים את בעל המקצוע הנכון לנו. לשם כך עלינו לפנות אל מרכז האינסטלציה הישראלי. כאן מחכים לנו אנשי המקצוע המומחים בתחום. בעלי ניסיון, רקע מתאים ותודעת שירות גבוהה. במקרה ואנחנו מחפשים אינסטלטור, זו הכתובת הנכונה עבורנו.

שרברב ב{HEBROW}

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחירון עבודות אינסטלציה

סוג השירות הערות טווח מחירים
מחיר עבור פתיחת סתימה פשוטה או מורכבת - סתימה בכיור, באמבטיה, במקלחון או בשירותים 250-700 ש“ח
מחיר עבור הסרת שורשים ממערכת הביוב שימוש במכשור מיוחד 480-2,000 ש“ח
מחיר החלפה של מערכת הניאגרה או תיקון שלה 280-700 ש“ח
מחיר לאיתור נזילות סמויות או גלויותשימוש במכשור מתקדם כמו מצלמה תרמית, שימוש בגז, שימוש בסאונד ועוד. לא כולל תיקון, רק איתור הנזילה עצמה. 700-2,500 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בשירותים280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה באמבטיה או במקלחון280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בכיור280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בצנרת 280-700 ש“ח
מחיר התקנה של סיפון העלות משתנה בהתאם למורכבות העבודה וסוג הסיפון 200-1,200 ש“ח
מחיר צילום מערכת הביוב לא כולל פתיחה של הצנרת 700-1,000 ש“ח
מחיר טיפול יסודי כתוצאה מרטיבות ברצפהשימוש במכשור ייחודי 280-1,000 ש“ח
מחיר טיפול ברטיבות בתקרה כתוצאה מחדירה של מים 280-700 ש“ח
מחיר טיפול ייבוש מים כתוצאה מהצפה בבית280-1,500 ש“ח
מחיר עבור שירותי ביובית 700-3000 ש“ח

שירותי אינסטלציה מורכבים

סוג השירות הערות טווח מחירים
מחיר פתיחת סתימה במרזב400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מרזב 800-1,500 ש“ח
מחיר החלפה או התקנה של דוד שמש 1000-2000 ש“ח
מחיר החלפה של ברז 200-400 ש“ח
המחיר החלפת כלים סניטריים 400-2,000 ש“ח

אז מה היה לנו בכתבה:

אינסטלטורים מומלצים
אינסטלטורים מומלצים

בחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 תוכלו למצוא קבלני אינסטלציה רשומים, אותם תוכלו להזמין לצורך ביצוע פרויקטי אינסטלציה נרחבים כדוגמת תכנון מערך צנרת, תכנון מערכת ביוב, תכנון משאבות ומערכות מים במבנים רבי קומות ובסיטואציות אחרות וכמובן לכל משימה מקצועית, שדורשת מעורבות של קבלן אינסטלציה מוסמך ומורשה.

שרברב ב{HEBROW}

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!