שירותי אינסטלציה ברהט

בעלי מקצוע מומלצים!במחירים שאסור לפספס!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

 

שירותי אינסטלציה הם עולם ומלואו, שנמתח הרבה מעבר לשירות השכיח והנפוץ ביותר – פתיחת סתימות. המפגש היחיד של רבים מאיתנו עם אינסטלטורים הוא דרך שירותי פתיחת סתימות שלהם אנו נזקקים מעת לעת, במיוחד אם אנחנו מתגוררים במבנה מיושן בעל צנרת רעועה. יחד עם זאת, עולם האינסטלציה הוא עולם רחב הרבה יותר, וכולל בתוכו את כל מה שקשור להובלת מים ושפכים ולכל אמצעי הקצה המאפשרים להשתמש בהם. אחד הדברים החשובים ביותר בחיפוש שירותי אינסטלציה ברהט או בכל מקום אחר לצורך העניין, הוא לוודא את מידת ההתמחות של איש המקצוע הנבחר במשימת האינסטלציה הספציפית שאותה אנחנו רוצים להשלים, ועל כך מדברים אתכם בשורות הבאות, המומחים של אינסטלטורים מומלצים 24/7.

 

עולם שלם של שירותים מקצועיים

שירותי אינסטלציה ברהט

עולם האינסטלציה הוא עולם נרחב מאוד, שכולל בתוכו מעגלי ידע רבים, אותם צריכים אנשי המקצוע בתחום לרכוש במסגרות רשמיות. מעגלי ידע אלה מבדילים בין אנשי מקצוע טכניים, שאותם אנו מכנים אינסטלטורים, ובין אנשי מקצוע תכנוניים והנדסיים אותם אנו מכנים קבלני אינסטלציה או מומחי אינסטלציה. ככלל, אינסטלטור הוא איש מקצוע שאותו אנו מזמינים לביצוע משימות אינסטלציה טכניות, בדרך כלל פשוטות אבל לא בהכרח, כמו למשל פתיחת סתימה בביוב, החלפת ברז, הוספת נקודת אינסטלציה וכדומה. מומחי אינסטלציה הם אנשי מקצוע שעוסקים בשירותים מורכבים ומקצועיים יותר כמו תכנון מערכי אינסטלציה, התקנה, תיקון ותחזוקה של מערכות אינסטלציה, משאבות, מגבירי לחץ וכדומה, איתור נזילות באמצעים טכנולוגיים, חידוש צנרת ללא חפירה, פרישת צנרת ותשתיות וכן הלאה.

כפי שניתן לראות, ישנו הבדל לא קטן בין רמת המורכבות שפוגש אינסטלטור בעבודתו ובין זו שפוגש מומחה אינסטלציה. מורכבות זו חייבת לקבל מענה באמצעות מידת ההתמחות של איש המקצוע סביב השירות שהוא מספק ואת זה אתם רוצים לזכור היטב כאשר אתם מחפשים אנשי מקצוע המספקים שירותי אינסטלציה ברהט. אינסטלטור ומומחה אינסטלציה או קבלן אינסטלציה, הם לא רק תארים, בטח לא שיווקיים, אלא תפקידים שונים ואפשר לומר גם מקצועות שונים. בכל מקרה, אם אתם זקוקים דווקא לשירותיו של קבלן אינסטלציה, למשל לצורך תכנון ופרישת תשתית צנרת לבית חדש או בית בשיפוץ, חשוב שתעבדו עם קבלן רשום בלבד, קבלן שרשום בפנקס הקבלנים של רשם הקבלנים במשרד השיכון.

 

מתי נכון להזמין אינסטלטור ומתי מומחה אינסטלציה ברהט?

ובכן, הצורה הפשוטה ביותר לקבל החלטה בעניין זה היא סביב רמת המורכבות של השירות אותה תוכלו לבחון על פי האינטואיציה. כך למשל, האם נראה לכם לסביר שאדם שמתעסק בפתיחת סתימות ביוב במשך רוב פעילותו המקצועית, יהיה האדם הנכון לצורך תכנון מערך ביוב או אפילו תיקון של מערכת משאבות לחץ גבוה בבניין רב קומות? השכל הישר אומר שלא. העניין הוא שלא תמיד קיים פער כזה בין רמת המורכבות של השירותים, מה שמקשה עלינו את ההחלטה סביב איש המקצוע הדרוש לנו. כך למשל, הוספת נקודת אינסטלציה, קרי הוספת ברז או חור ניקוז, יכולה להיראות לנו משימה מורכבת אבל בפועל בהחלט יכולה להתבצע על ידי אינסטלטור טכני. בסך הכל, אם יש לכם ספק, תמיד כדאי לפנות לגורם מקצועי שמציע סל שלם של שירותי אינסטלציה ברהט ויכול לנתב אליכם את איש המקצוע המתאים לפי המשימה הרלוונטית. לכל הפחות, אם אתם בכל זאת בוחרים לעבוד עם אינסטלטור, כדאי לבחון איתו את רמת ההתמחות שלו בתחום ולברר על רמת התמחות זו דרך מקורות אחרים.

 

איך נכון לבחור את איש המקצוע הדרוש לכם?

ובכן, בחירת אינסטלטור לא אמורה להיות משימה קשה במיוחד ואתם לא צריכים להשקיע מאמץ וזמן מוגזמים בבחירה, שגם כך אין לכם שליטה רבה עליה. אפשר בהחלט ואף רצוי, להיעזר בהמלצות מחברים, בני משפחה, שכנים ומכרים ואפשר לשוחח עם מספר אינסטלטורים, לחוש אותם באמצעות האינטואיציה הצרכנית שלכם ולבחור את האחד המתאים על בסיס שיקול משולב של מחיר לצד האמינות והמקצועיות שאתם קולטים ממנו. זה לא אומר שתבחרו את איש המקצוע הטוב ביותר בתחום של שירותי אינסטלציה ברהט וזאת גם לא באמת המטרה שאתם צריכים להשיג, אבל בהחלט תוכלו להגביר את הסיכויים לכך שתוכלו להשלים את המשימה בצורה טובה ובמחיר הוגן.

אחרי שאמרנו את זה, כשבוחרים איש מקצוע למשימות מורכבות יותר, כשמחפשים מומחה אינסטלציה, שהרמה המקצועית שלו היא קריטית להצלחת המשימה, את תהליך הבחירה אתם רוצים לבסס יותר על חוות דעת מקצועיות ופחות על המלצות מאנשים פרטיים. חוות דעת מקצועיות הן למעשה המלצות שאתם מקבלים מאנשי מקצוע העוסקים בתחומים משיקים לענף האינסטלציה ופוגשים מומחי אינסטלציה במסגרת עבודתם. אנשי מקצוע אלה מכירים מומחי אינסטלציה ברמה האישית והמקצועית גם יחד, כך שחוות דעת שלהם, ובתנאי שאתם סומכים עליהם, יכולה לתת לכם את הכיוון הטוב ביותר לגבי איש המקצוע המתאים לכם. כך למשל, אם יש לכם חבר או שכן שעובד עם מומחי אינסטלציה המספקים שירותי אינסטלציה ברהט, אתם רוצים לפנות אליו ולברר אצלו את העניין, גם אם הפעם האחרונה בה שוחחתם איתו הייתה לפני שבע שנים.

 

שירותי אינסטלציה ברהט – התמחות בתחום הספציפי – תנאי מפתח

אינסטלציה ברהט אחד מהדברים החשובים ביותר בכל תהליך של בחירת ספק שירותי אינסטלציה ברהט הוא בחירת איש מקצוע בעל ההתמחות המתאימה ביותר למשימה שאותה אתם רוצים לבצע. לשם דוגמא, הנה רשימה של שירותים שאולי אתם נזקקים לאחד מהם ודורשים התמחות מיוחדת: איתור נזילות באמצעות טכנולוגיות קוליות וטרמיות או באמצעות גז, תכנון ופרישה של מערך אינסטלציה בבנייה חדשה, חידוש צנרת ללא חפירה בקרקע, התקנת מערך משאבות ומגבירי לחץ במבנה רב קומות, עריכת בדיקת אינסטלציה וקבלת אישור מגורם מוסמך וכן הלאה. אלו הן דוגמאות של שירותי אינסטלציה הדורשים רמת מומחיות גבוהה ואת השירותים האלה אתם לא רוצים להזמין מהאינסטלטור הראשון שאתם נתקלים בו. עבור שירותים אלה אתם צריכים איש מקצוע המתמחה בהם, שאוחז בכל מעגלי הידע הנדרשים ושאוחז גם בציוד הנדרש לביצוע המשימה שעל הפרק.

כפי שאתם כבר יכולים לנחש, אין לכם באמת את היכולת לבדוק את תחומי ההתמחות של כל איש מקצוע בו אתם פוגשים ופה בדיוק נכנסת שוב ההנחיה לבחור אנשי מקצוע מומחים על בסיס חוות דעת מקצועיות שאתם מקבלים מאנשי מקצוע בתחומים משיקים. חוות דעת אלה מבוססות בהחלט על היכרות של הממליץ עם איש המקצוע עליו הוא ממליץ ואנשי מקצוע אלה בדרך כלל ידעו להמליץ לכם בדיוק על האדם המתאים למשימה הספציפית שאותה אתם רוצים להשלים.

 

שירותי אינסטלציה ברהט – אחריות על עבודה

בבחירת ספק שירותי אינסטלציה ברהט, אתם בהחלט אמורים לברר את סוגיית האחריות שאתם מקבלים על השירות ויחד עם זאת, עליכם להבין את מגבלות האחריות הזאת. אחריות ניתנת עבור מוצר או שירות בכדי לשקף את המחויבות של המוכר או נותן השירות למוצר או השירות שעבורו משלם לו הלקוח. יחד עם זאת, אחריות זו לא אמורה לשקף בלאי טבעי, שימוש לא נכון או תקלה שנוצרת מסיבות חיצוניות. במילים אחרות, אחריות היא כלי שמיועד לשמר את מחויבות נותן השירות לשירות שלו, כאשר כל יתר הנתונים הם מיטביים. מאחר ותנאים אלה יכולים להשתנות משירות לשירות ואפילו ממשימה למשימה, יכולה תקופת השירות להשתנות ממקרה למקרה. ישנם מקרים בהם נותן השירות יסכים לתת אחריות של שנה שלמה על אותו שירות שהוא נתן במבנה אחר, שם ניתנה אחריות לשלושה חודשים בלבד. מדוע? מכיוון שהמבנה הקודם הוא ישן יותר, רעוע יותר והמגבלות שהחיל הלקוח על המחיר, לא אפשרו לנותן השירות לבצע את העבודה הטובה ביותר ולהבטיח את שלמות התוצר. בהתאם לכך, אל תשללו נותן שירות אך ורק בגלל שהאחריות שהוא מתחייב עליה כלפיכם היא קצרת טווח יחסית. בררו איתו מדוע זה המצב ואם התשובה שתינתן לכם תספק אתכם, זה יכול גם להצביע על אמינות גבוהה וגישה מקצועית של נותן השירות.

חברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 מציעה מגוון רחב של שירותי אינסטלציה ברהט ובכל רחבי הארץ, באמצעות צוות גדול של מומחי אינסטלציה, קבלני אינסטלציה וכמובן אינסטלטורים. לצוות המקצוענים של אינסטלטורים מומלצים 24/7 התמחות בכל תחומי האינסטלציה, מה שמאפשר לחברה להציע שירותים מקצועיים בסטנדרטים גבוהים ובמחירים תחרותיים ביחס למחירי השוק. גם בעניין האחריות, תוכלו להיות בטוחים שבאינסטלטורים מומלצים 24/7 תוכלו ליהנות מאחריות גם על העבודה וגם על הרכיבים ושהאחריות הזאת תעמוד לרשותכם למשך פרק הזמן המקסימלי האפשרי בסוג השירות הספציפי שעבורו הזמנתם את השירות מלכתחילה.

 

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחירון עבודות אינסטלציה

סוג השירות הערות טווח מחירים
מחיר עבור פתיחת סתימה פשוטה או מורכבת - סתימה בכיור, באמבטיה, במקלחון או בשירותים 250-700 ש“ח
מחיר עבור הסרת שורשים ממערכת הביוב שימוש במכשור מיוחד 480-2,000 ש“ח
מחיר החלפה של מערכת הניאגרה או תיקון שלה 280-700 ש“ח
מחיר לאיתור נזילות סמויות או גלויותשימוש במכשור מתקדם כמו מצלמה תרמית, שימוש בגז, שימוש בסאונד ועוד. לא כולל תיקון, רק איתור הנזילה עצמה. 700-2,500 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בשירותים280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה באמבטיה או במקלחון280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בכיור280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בצנרת 280-700 ש“ח
מחיר התקנה של סיפון העלות משתנה בהתאם למורכבות העבודה וסוג הסיפון 200-1,200 ש“ח
מחיר צילום מערכת הביוב לא כולל פתיחה של הצנרת 700-1,000 ש“ח
מחיר טיפול יסודי כתוצאה מרטיבות ברצפהשימוש במכשור ייחודי 280-1,000 ש“ח
מחיר טיפול ברטיבות בתקרה כתוצאה מחדירה של מים 280-700 ש“ח
מחיר טיפול ייבוש מים כתוצאה מהצפה בבית280-1,500 ש“ח
מחיר עבור שירותי ביובית 700-3000 ש“ח

שירותי אינסטלציה מורכבים

סוג השירות הערות טווח מחירים
מחיר פתיחת סתימה במרזב400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מרזב 800-1,500 ש“ח
מחיר החלפה או התקנה של דוד שמש 1000-2000 ש“ח
מחיר החלפה של ברז 200-400 ש“ח
המחיר החלפת כלים סניטריים 400-2,000 ש“ח

אז מה היה לנו בכתבה:

אינסטלטורים מומלצים
אינסטלטורים מומלצים

בחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 תוכלו למצוא קבלני אינסטלציה רשומים, אותם תוכלו להזמין לצורך ביצוע פרויקטי אינסטלציה נרחבים כדוגמת תכנון מערך צנרת, תכנון מערכת ביוב, תכנון משאבות ומערכות מים במבנים רבי קומות ובסיטואציות אחרות וכמובן לכל משימה מקצועית, שדורשת מעורבות של קבלן אינסטלציה מוסמך ומורשה.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!