אינסטלציה בעומר

בעלי מקצוע מומלצים!במחירים שאסור לפספס!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

 

עבור רבים, אינסטלטור הוא אותו איש מקצוע שמזמינים כשהביוב נסתם, אלא שעולם האינסטלציה הוא עולם רחב הרבה יותר ומקצועי הרבה יותר, כך שכאשר אתם מחפשים מומחה אינסטלציה בעומר, חשוב מאוד שתהיו ממוקדים סביב השירות לו אתם זקוקים ותחפשו את המומחים לאותו שירות. מהם השירותים שתוכלו להזמין מאינסטלטור? האם אינסטלטור הוא תמיד איש המקצוע הנכון לביצוע עבודות אינסטלציה או שישנם אנשי מקצוע נוספים שיכולים להתאים יותר למשימות אינסטלציה שונות? איך נכון לבחור את איש האינסטלציה המתאים לכם ביותר? על שאלות אלו ועוד עונים לכם בשורות הבאות המומחים של אינסטלטורים מומלצים 24/7.

אינסטלציה בעומר

שירותי אינסטלציה בסיסיים

אינסטלטור הוא מקצוע, אבל הוא גם כינוי. במרבית המקרים, כאשר אנו זקוקים לאינסטלטור, זה בגלל שיש לנו בעיה במערכת הביוב או שאנחנו מעוניינים להחליף ברז בבית. ואכן, ישנם לא מעט אנשי אינסטלציה שבוחרים למקד את הקריירה שלהם בדיוק סביב שירותים בסיסיים אלה. השירותים הללו אמנם לא נחשבים לשירותים מקצועיים במיוחד והם לא דורשים ידע מקצועי נרחב או השכלה מקצועית רשמית, אבל הם מייצרים פרנסה מצוינת וזאת סיבה מספיק טובה לפתח סביבם קריירה של ממש מא' ועד ת'. יחד עם זאת, עולם האינסטלציה כולל בתוכו עוד שורה ארוכה של שירותים ולמעשה כל מה שקשור בהובלת מים, הלוך וחזור מהמבנה או מכל מרחב שהוא, הוא חלק מהעולם הרחב שנקרא אינסטלציה. מה שחשוב להבין הוא שכאשר אתם נזקקים לשירותי אינסטלציה בעומר, חשוב שתבחרו את איש המקצוע המתאים, שאוחז ביכולות הנדרשות למילוי המשימה הספציפית, ולא תסתמכו על עצם הגדרתו של איש מקצוע כאינסטלטור.

שירותי אינסטלציה מקצועיים

אחרי שדיברנו על השירותים הבסיסיים בענף האינסטלציה, כעת נתמקד דווקא בשירותים היותר מקצועיים ואלו כוללים: איתור נזילות, צילום קווי ביוב, התקנה, תיקון ותחזוקה של משאבות, מגבירי לחץ, תכנון מערכות ומערכי אינסטלציה, הוספה והזזה של נקודות אינסטלציה וכן הלאה. שירותים אלה נחשבים למקצועיים יותר פשוט מאוד מכיוון שהם מחייבים מעגלי ידע נרחבים יותר בתחום האינסטלציה ובהתנהגות מים בכלל, ציוד מקצועי ומורכב יותר, ניסיון רב יותר והיכרות עם טכניקות מקצועיות מורכבות יותר. העניין הוא שכל אחד מהשירותים הללו דורש התמחות מיוחדת וציוד מתאים. כך למשל, אם אתם זקוקים לשירות איתור נזילות, מומחה אינסטלציה בעומר שמתמחה בהקמת מערכי אינסטלציה או בפרישה, תיקון ותחזוקה של משאבות לחץ, לא יוכל לסייע לכם. מה שאתם צריכים הוא מומחה לאיתור נזילות, שיגיע אליכם עם טכנולוגיות מתאימות כמו גילוי נזילות באמצעות גלי רדיו או מצלמה טרמית, ויוכל לאתר את הנזילה בתוך דקות, מה שלא יכול לעשות אינסטלטור אחר מבלי לשבור חצי מקירות הבית.

חברת אינסטלציה בעומר

הבנה זו היא הבנה חשובה ביותר כאשר אתם נכנסים אל תוך התהליך של מציאת נותן שירות שידע לספק לכם את הערך הגבוה ביותר במחיר ההוגן ביותר. ובמה הדברים אמורים? ובכן, דמיינו לעצמכם שאתם רוצים לחדש מערך של משאבות לחץ במבנה רב קומות. אתם פונים לחברים ובני משפחה ומקבלים המלצות על אינסטלטור מומחה. אלא שהמלצות אלה ניתנות לכם מכיוון שכל אותם ממליצים נעזרו באותו אינסטלטור בהזדמנויות שונות של פתיחת סתימות ביוב, כשבפועל אין לאינסטלטור הזה כל ידע מקצועי בתחום המשאבות ולבטח לא במשאבות לחץ להובלת מים לגובה רב. מן הסתם, מכיוון שאותו אינסטלטור מומלץ לא עוסק בתחום זה של אינסטלציה, הוא גם יציע לכם מחיר נמוך הרבה יותר מכל מומחה אינסטלציה בעומרשמציע התמחות בתחום הספציפי, פשוט כדי שיוכל לבצע את המשימה ואולי לפתח את העסק שלו לתחום חדש, על חשבונכם.

למצב הזה כאמור, אתם ממש לא רוצים להגיע. מה שאתם כן רוצים לעשות הוא לבדוק את תחומי ההתמחות של האינסטלטור מולו אתם עובדים ולוודא שהוא אוחז בכל היכולות וההתמחויות הנדרשות בכדי לספק לכם את השירות ודווקא מכיוון שמדובר בשירות מקצועי ולא בשירות סטנדרטי.

 

איך תבחרו את איש האינסטלציה המתאים לכם?

ובכן, הדבר הראשון שאתם צריכים לבדוק לפני שאתם בוחרים כל איש מקצוע שמספק שירותי אינסטלציה בעומרהוא, שאותו איש מקצוע מתמחה ספציפית בתחום בו אתם זקוקים לשירות. כבר תיארנו קודם לכן את חשיבותה של ההתמחות הזאת ואת זה שאנשי מקצוע שונים בתוך עולם האינסטלציה יכולים להחזיק בהתמחויות שונות לחלוטין, שמאפשרות להם להציע שירות מצוין בתחום אחד אבל שירות גרוע מאוד בתחום אחר. על כן, מה שחשוב הוא שאת כל הבדיקות הצרכניות שלכם בהמשך הדרך, אתם מבצעים סביב אנשי מקצוע שמתאים לכם ברמה המקצועית.

בתחום האינסטלציה המקצועית חשוב מאוד שתעזרו כמה שפחות בהמלצות פרטיות וכמה שיותר בחוות דעת מקצועיות. חוות דעת מקצועיות יכולות להינתן לכם על ידי אנשי מקצוע העוסקים בתחומים משיקים לעולם האינסטלציה ונמצאים באינטראקציה מתמדת עם אנשי אינסטלציה בעומר. כך למשל, קבלני בניין, מהנדסים, אדריכלים, מעצבי פנים, סוחרים בתחום האינסטלציה וכדומה. אנשים אלה פוגשים בכל יום המון אנשי אינסטלציה ויודעים לברור מתוכם את הטובים ביותר על סמך היכרות אישית ומקצועית שצברו לאורך זמן. אם תוכלו להשיג חוות דעת מקצועית אחת כזאת זה יהיה נהדר, ואם תוכלו לקבל מספר חוות דעת כאלה, זה יאפשר לכם לא רק לבחור את האיש הנכון, אלא גם למצוא את האיש שיספק לכם את השירות במחיר הנכון.

נושא הצעות המחיר גם הוא נושא חשוב מאוד

בתהליך הבחירה של איש אינסטלציה בעומר ועל אף שנושא זה רלוונטי בעיקר לשירותי אינסטלציה מקצועיים, הוא יכול להיות נכון גם לגבי השירותים היותר בסיסיים. כאשר אתם פונים לאיש מקצוע ומבקשים הצעת מחיר, אתם רוצים לוודא שאתם מספקים לכל איש מקצוע את אותם פרטים בדיוק, שעל בסיסם תינתן לכם ההצעה. כמו כן, אתם רוצים לוודא שההצעה שאתם מקבלים היא הצעה מפורטת דיה, כוללת בתוכה את כל ההיבטים הנדרשים להשלמת השירות ושנותן ההצעה מתחייב לסופיות שלה. אתם לא רוצים לקבל הצעה לאקונית שבדרך כלל תימסר לכם גם עם תג מחיר נמוך. הצעה זו היא פתח לשלל תוספות שאיש המקצוע ישית עליכם לאחר שכבר תשכרו את שירותיו ותהיו לכאורה כבולים איתו ומזה אתם רוצים להימנע. התמקדו בהצעות המפורטות, ההצעות שמפרטות את כל שלבי השירות ואת כל מרכיביו, שמסבירות את העלות של מרכיבי ההצעה השונים ושגם כוללות בתוכן את כל תנאי השירות המסופקים לכם. זה לכשעצמו יכול להעיד מאוד על הרמה המקצועית של נותן ההצעה.

עלויות ומחירי אינסטלציה בעומר

לבסוף, עניין המחיר ובעניין הזה אין תשובות קלות. מן הסתם, השאיפה היא לבחור את ההצעה הזולה ביותר, אלא שלא תמיד ההצעה הזאת תוכל לספק לכם את הערך הנדרש לכם ולא מדובר בעניין של מה בכך. איש מקצוע שמציע לכם מחיר זול יותר בגלל שהוא משתמש ברכיבים זולים יותר, בחומרים פשוטים יותר ועושה עבודה שרירותית יותר, יכול אולי לקבל מכם תשומת לב שלא מגיעה לו. עבודה שמבוססת על שיקולי מחיר בלבד היא עבודה שלא עתידה להחזיק מעמד לאורך זמן רב והתוצאות יכולות לבוא לידי ביטוי בהוצאות כספיות רבות נוספות שיהיה עליכם להוציא על מנת לתקן ולשפר את העבודה שכבר בוצעה עבורכם. זהו למעשה המקרה הקלאסי של לצאת בזול ולשלם ביוקר. על כן, מה שחשוב הוא שתבחרו בהצעה שמציעה לכם מחיר שנמצא בטווח הסביר, טווח שאותו תוכלו לזהות על פי כלל ההצעות שתקבלו או בהתייעצות עם איש מקצוע בתחום משיק. כל עוד המחיר המוצע לכם הוא תוך הטווח הזה, בהחלט יש מקום להתפשר ולא להתקבע על ההצעה הזולה ביותר. מצד שני, אתם גם רוצים להימנע ממחיר גבוה מדי שחורג מהטווח מלמעלה. הצעות אלה נראות לנו כמו הצעות של אנשי מקצוע טובים, שלאור המקצועיות שלהם גם גובים מחיר גבוה, אלא שפעמים רבות מדובר באיש מקצוע שמחפש לעשות כסף כמה שיותר קל ומזה אתם רוצים להימנע.

חברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 היא חברה בה תוכלו להיות בטוחים בדבר אחד: הסטנדרטים המנחים בעבודה איתכם הם סטנדרטים גבוהים גם מבחינה מקצועית וגם מבחינת השירות שאתם מקבלים. ההצעות של החברה הן מפורטות מאוד, אנשי המקצוע שלה הם כולם מוסמכים, מורשים ומציעים סל שלם של התמחויות בעולם האינסטלציה ובסך הכל, תוכלו להזמין מהחברה כל שירות אינסטלציה בעומר, להיות בטוחים שאתם מקבלים שירות מקצועי ואמין ושגם המחיר שתשלמו, גם אם הוא לא הנמוך ביותר, הרי שהוא בהחלט מספק לכם את הערך הגבוה ביותר.

שירותי אינסטלציה בעומר

שירותי אינסטלציה הם עולם ומלואו, שנמתח הרבה מעבר לשירות השכיח והנפוץ ביותר – פתיחת סתימות. המפגש היחיד של רבים מאיתנו עם אינסטלטורים הוא דרך שירותי פתיחת סתימות שלהם אנו נזקקים מעת לעת, במיוחד אם אנחנו מתגוררים במבנה מיושן בעל צנרת רעועה. יחד עם זאת, עולם האינסטלציה הוא עולם רחב הרבה יותר, וכולל בתוכו את כל מה שקשור להובלת מים ושפכים ולכל אמצעי הקצה המאפשרים להשתמש בהם. אחד הדברים החשובים ביותר בחיפוש שירותי אינסטלציה בעומר או בכל מקום אחר לצורך העניין, הוא לוודא את מידת ההתמחות של איש המקצוע הנבחר במשימת האינסטלציה הספציפית שאותה אנחנו רוצים להשלים, ועל כך מדברים אתכם בשורות הבאות, המומחים של אינסטלטורים מומלצים 24/7.

עולם שלם של שירותים מקצועיים

שירותי אינסטלציה בעומר

עולם האינסטלציה הוא עולם נרחב מאוד, שכולל בתוכו מעגלי ידע רבים, אותם צריכים אנשי המקצוע בתחום לרכוש במסגרות רשמיות. מעגלי ידע אלה מבדילים בין אנשי מקצוע טכניים, שאותם אנו מכנים אינסטלטורים, ובין אנשי מקצוע תכנוניים והנדסיים אותם אנו מכנים קבלני אינסטלציה או מומחי אינסטלציה. ככלל, אינסטלטור הוא איש מקצוע שאותו אנו מזמינים לביצוע משימות אינסטלציה טכניות, בדרך כלל פשוטות אבל לא בהכרח, כמו למשל פתיחת סתימה בביוב, החלפת ברז, הוספת נקודת אינסטלציה וכדומה. מומחי אינסטלציה הם אנשי מקצוע שעוסקים בשירותים מורכבים ומקצועיים יותר כמו תכנון מערכי אינסטלציה, התקנה, תיקון ותחזוקה של מערכות אינסטלציה, משאבות, מגבירי לחץ וכדומה, איתור נזילות באמצעים טכנולוגיים, חידוש צנרת ללא חפירה, פרישת צנרת ותשתיות וכן הלאה.

כפי שניתן לראות, ישנו הבדל לא קטן בין רמת המורכבות שפוגש אינסטלטור בעבודתו ובין זו שפוגש מומחה אינסטלציה. מורכבות זו חייבת לקבל מענה באמצעות מידת ההתמחות של איש המקצוע סביב השירות שהוא מספק ואת זה אתם רוצים לזכור היטב כאשר אתם מחפשים אנשי מקצוע המספקים שירותי אינסטלציה בעומר. אינסטלטור ומומחה אינסטלציה או קבלן אינסטלציה, הם לא רק תארים, בטח לא שיווקיים, אלא תפקידים שונים ואפשר לומר גם מקצועות שונים. בכל מקרה, אם אתם זקוקים דווקא לשירותיו של קבלן אינסטלציה, למשל לצורך תכנון ופרישת תשתית צנרת לבית חדש או בית בשיפוץ, חשוב שתעבדו עם קבלן רשום בלבד, קבלן שרשום בפנקס הקבלנים של רשם הקבלנים במשרד השיכון.

מתי נכון להזמין אינסטלטור ומתי מומחה אינסטלציה בעומר?

ובכן, הצורה הפשוטה ביותר לקבל החלטה בעניין זה היא סביב רמת המורכבות של השירות אותה תוכלו לבחון על פי האינטואיציה. כך למשל, האם נראה לכם לסביר שאדם שמתעסק בפתיחת סתימות ביוב במשך רוב פעילותו המקצועית, יהיה האדם הנכון לצורך תכנון מערך ביוב או אפילו תיקון של מערכת משאבות לחץ גבוה בבניין רב קומות? השכל הישר אומר שלא. העניין הוא שלא תמיד קיים פער כזה בין רמת המורכבות של השירותים, מה שמקשה עלינו את ההחלטה סביב איש המקצוע הדרוש לנו. כך למשל, הוספת נקודת אינסטלציה, קרי הוספת ברז או חור ניקוז, יכולה להיראות לנו משימה מורכבת אבל בפועל בהחלט יכולה להתבצע על ידי אינסטלטור טכני. בסך הכל, אם יש לכם ספק, תמיד כדאי לפנות לגורם מקצועי שמציע סל שלם של שירותי אינסטלציה בעומר ויכול לנתב אליכם את איש המקצוע המתאים לפי המשימה הרלוונטית. לכל הפחות, אם אתם בכל זאת בוחרים לעבוד עם אינסטלטור, כדאי לבחון איתו את רמת ההתמחות שלו בתחום ולברר על רמת התמחות זו דרך מקורות אחרים.

איך נכון לבחור את איש המקצוע הדרוש לכם?

ובכן, בחירת אינסטלטור לא אמורה להיות משימה קשה במיוחד ואתם לא צריכים להשקיע מאמץ וזמן מוגזמים בבחירה, שגם כך אין לכם שליטה רבה עליה. אפשר בהחלט ואף רצוי, להיעזר בהמלצות מחברים, בני משפחה, שכנים ומכרים ואפשר לשוחח עם מספר אינסטלטורים, לחוש אותם באמצעות האינטואיציה הצרכנית שלכם ולבחור את האחד המתאים על בסיס שיקול משולב של מחיר לצד האמינות והמקצועיות שאתם קולטים ממנו. זה לא אומר שתבחרו את איש המקצוע הטוב ביותר בתחום של שירותי אינסטלציה בעומר וזאת גם לא באמת המטרה שאתם צריכים להשיג, אבל בהחלט תוכלו להגביר את הסיכויים לכך שתוכלו להשלים את המשימה בצורה טובה ובמחיר הוגן.

אחרי שאמרנו את זה, כשבוחרים איש מקצוע למשימות מורכבות יותר, כשמחפשים מומחה אינסטלציה, שהרמה המקצועית שלו היא קריטית להצלחת המשימה, את תהליך הבחירה אתם רוצים לבסס יותר על חוות דעת מקצועיות ופחות על המלצות מאנשים פרטיים. חוות דעת מקצועיות הן למעשה המלצות שאתם מקבלים מאנשי מקצוע העוסקים בתחומים משיקים לענף האינסטלציה ופוגשים מומחי אינסטלציה במסגרת עבודתם. אנשי מקצוע אלה מכירים מומחי אינסטלציה ברמה האישית והמקצועית גם יחד, כך שחוות דעת שלהם, ובתנאי שאתם סומכים עליהם, יכולה לתת לכם את הכיוון הטוב ביותר לגבי איש המקצוע המתאים לכם. כך למשל, אם יש לכם חבר או שכן שעובד עם מומחי אינסטלציה המספקים שירותי אינסטלציה בעומר, אתם רוצים לפנות אליו ולברר אצלו את העניין, גם אם הפעם האחרונה בה שוחחתם איתו הייתה לפני שבע שנים.

שירותי אינסטלציה בעומר – התמחות בתחום הספציפי – תנאי מפתח

אינסטלציה בעומר אחד מהדברים החשובים ביותר בכל תהליך של בחירת ספק שירותי אינסטלציה בעומר הוא בחירת איש מקצוע בעל ההתמחות המתאימה ביותר למשימה שאותה אתם רוצים לבצע. לשם דוגמא, הנה רשימה של שירותים שאולי אתם נזקקים לאחד מהם ודורשים התמחות מיוחדת: איתור נזילות באמצעות טכנולוגיות קוליות וטרמיות או באמצעות גז, תכנון ופרישה של מערך אינסטלציה בבנייה חדשה, חידוש צנרת ללא חפירה בקרקע, התקנת מערך משאבות ומגבירי לחץ במבנה רב קומות, עריכת בדיקת אינסטלציה וקבלת אישור מגורם מוסמך וכן הלאה. אלו הן דוגמאות של שירותי אינסטלציה הדורשים רמת מומחיות גבוהה ואת השירותים האלה אתם לא רוצים להזמין מהאינסטלטור הראשון שאתם נתקלים בו. עבור שירותים אלה אתם צריכים איש מקצוע המתמחה בהם, שאוחז בכל מעגלי הידע הנדרשים ושאוחז גם בציוד הנדרש לביצוע המשימה שעל הפרק.

כפי שאתם כבר יכולים לנחש, אין לכם באמת את היכולת לבדוק את תחומי ההתמחות של כל איש מקצוע בו אתם פוגשים ופה בדיוק נכנסת שוב ההנחיה לבחור אנשי מקצוע מומחים על בסיס חוות דעת מקצועיות שאתם מקבלים מאנשי מקצוע בתחומים משיקים. חוות דעת אלה מבוססות בהחלט על היכרות של הממליץ עם איש המקצוע עליו הוא ממליץ ואנשי מקצוע אלה בדרך כלל ידעו להמליץ לכם בדיוק על האדם המתאים למשימה הספציפית שאותה אתם רוצים להשלים.

שירותי אינסטלציה בעומר – אחריות על עבודה

בבחירת ספק שירותי אינסטלציה בעומר, אתם בהחלט אמורים לברר את סוגיית האחריות שאתם מקבלים על השירות ויחד עם זאת, עליכם להבין את מגבלות האחריות הזאת. אחריות ניתנת עבור מוצר או שירות בכדי לשקף את המחויבות של המוכר או נותן השירות למוצר או השירות שעבורו משלם לו הלקוח. יחד עם זאת, אחריות זו לא אמורה לשקף בלאי טבעי, שימוש לא נכון או תקלה שנוצרת מסיבות חיצוניות. במילים אחרות, אחריות היא כלי שמיועד לשמר את מחויבות נותן השירות לשירות שלו, כאשר כל יתר הנתונים הם מיטביים. מאחר ותנאים אלה יכולים להשתנות משירות לשירות ואפילו ממשימה למשימה, יכולה תקופת השירות להשתנות ממקרה למקרה. ישנם מקרים בהם נותן השירות יסכים לתת אחריות של שנה שלמה על אותו שירות שהוא נתן במבנה אחר, שם ניתנה אחריות לשלושה חודשים בלבד. מדוע? מכיוון שהמבנה הקודם הוא ישן יותר, רעוע יותר והמגבלות שהחיל הלקוח על המחיר, לא אפשרו לנותן השירות לבצע את העבודה הטובה ביותר ולהבטיח את שלמות התוצר. בהתאם לכך, אל תשללו נותן שירות אך ורק בגלל שהאחריות שהוא מתחייב עליה כלפיכם היא קצרת טווח יחסית. בררו איתו מדוע זה המצב ואם התשובה שתינתן לכם תספק אתכם, זה יכול גם להצביע על אמינות גבוהה וגישה מקצועית של נותן השירות.

חברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 מציעה מגוון רחב של שירותי אינסטלציה בעומר ובכל רחבי הארץ, באמצעות צוות גדול של מומחי אינסטלציה, קבלני אינסטלציה וכמובן אינסטלטורים. לצוות המקצוענים של אינסטלטורים מומלצים 24/7 התמחות בכל תחומי האינסטלציה, מה שמאפשר לחברה להציע שירותים מקצועיים בסטנדרטים גבוהים ובמחירים תחרותיים ביחס למחירי השוק. גם בעניין האחריות, תוכלו להיות בטוחים שבאינסטלטורים מומלצים 24/7 תוכלו ליהנות מאחריות גם על העבודה וגם על הרכיבים ושהאחריות הזאת תעמוד לרשותכם למשך פרק הזמן המקסימלי האפשרי בסוג השירות הספציפי שעבורו הזמנתם את השירות מלכתחילה.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחירון עבודות אינסטלציה

סוג השירות הערות טווח מחירים
מחיר עבור פתיחת סתימה פשוטה או מורכבת - סתימה בכיור, באמבטיה, במקלחון או בשירותים 250-700 ש“ח
מחיר עבור הסרת שורשים ממערכת הביוב שימוש במכשור מיוחד 480-2,000 ש“ח
מחיר החלפה של מערכת הניאגרה או תיקון שלה 280-700 ש“ח
מחיר לאיתור נזילות סמויות או גלויותשימוש במכשור מתקדם כמו מצלמה תרמית, שימוש בגז, שימוש בסאונד ועוד. לא כולל תיקון, רק איתור הנזילה עצמה. 700-2,500 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בשירותים280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה באמבטיה או במקלחון280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בכיור280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בצנרת 280-700 ש“ח
מחיר התקנה של סיפון העלות משתנה בהתאם למורכבות העבודה וסוג הסיפון 200-1,200 ש“ח
מחיר צילום מערכת הביוב לא כולל פתיחה של הצנרת 700-1,000 ש“ח
מחיר טיפול יסודי כתוצאה מרטיבות ברצפהשימוש במכשור ייחודי 280-1,000 ש“ח
מחיר טיפול ברטיבות בתקרה כתוצאה מחדירה של מים 280-700 ש“ח
מחיר טיפול ייבוש מים כתוצאה מהצפה בבית280-1,500 ש“ח
מחיר עבור שירותי ביובית 700-3000 ש“ח

שירותי אינסטלציה מורכבים

סוג השירות הערות טווח מחירים
מחיר פתיחת סתימה במרזב400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מרזב 800-1,500 ש“ח
מחיר החלפה או התקנה של דוד שמש 1000-2000 ש“ח
מחיר החלפה של ברז 200-400 ש“ח
המחיר החלפת כלים סניטריים 400-2,000 ש“ח

אז מה היה לנו בכתבה:

אינסטלטורים מומלצים
אינסטלטורים מומלצים

בחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 תוכלו למצוא קבלני אינסטלציה רשומים, אותם תוכלו להזמין לצורך ביצוע פרויקטי אינסטלציה נרחבים כדוגמת תכנון מערך צנרת, תכנון מערכת ביוב, תכנון משאבות ומערכות מים במבנים רבי קומות ובסיטואציות אחרות וכמובן לכל משימה מקצועית, שדורשת מעורבות של קבלן אינסטלציה מוסמך ומורשה.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!