צילום צנרת ביוב בבית דגן

בעלי מקצוע מומלצים!במחירים שאסור לפספס!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

 

צילום צנרת ביוב בבית דגןקו הצנרת של הביוב הוא אחד הדברים הכי חשובים בטיפול בסתימות ובעיות בצנרת. אם גם אתם זקוקים לצילום צנרת ביוב בבית דגן, הגעתם בדיוק למקום הנכון. במדריך הבא נסביר את כל מה שצריך וכדאי לדעת על צילום צנרת ביוב, מתי צריך את זה, איך זה עובד בפועל, כמה זה אמור לעלות ועוד. הצילום בעצם עוזר לנו להבין מה קורה שם בפנים בתוך הצינורות שלעתים נחשבים ישנים מאוד, לעתים יש בהם שורשים תקועים והיום, תודות לטכנולוגיה המתקדמת ניתן לאתר את הבעיה תוך זמן קצר יחסית ולקבוע איך לטפל בה.

 

תפקידה של מערכת הביוב

צנרת הביוב נחשבת מרכזי בכל מערכת הביוב.  אם נחשוב על זה לרגע נגלה כמה פעולות הקשורות במים אנו עושים ביום יום שלנו החל מצחצוח שיניים ומקלחת, דרך בישול ועד כביסה והדחת הכלים. המים עוברים במערכות שמפוקחות על ידי מכוני טיהור שפכים בכל רחבי ישראל. מתחתנו מונחים צינורות שהם חלק מתשתית ומערכת אדירה המקיפה את כל הערים לרבות בית דגן ועוד.  תהליכי הטיהור של מי השפכים מבוסס בעצם על טכנולוגיה מאוד מתקדמת בהשוואה למדינות מתפתחות אחרות מה שמאפשר למדינה שלנו לנצל את המים להשקיה בענף החקלאות. יש כאן מערכת שבעצם ממקסמת עד תום את נושא המים המטוהרים, בעיקר משום שכמות המשקעים כאן איננה מספיקה. למרות זאת, עדיין הרבה פעמים אנו סובלים מסתימות, ריח רע, נזילות והצפות כאשר חלקן קשורות לאותה מערכת צינרות של הביוב.

 

מתי נצטרך שירותי צילום צנרת ביוב בבית דגן ומה היתרונות של התהליך?

ניתן לחלק לשניים את העיר בית דגן. החלק הראשון הוא כל השכונות הותיקות של העיר והחלק השני הוא השכונות החדשות והצעירות שלה. בעוד בחלק הישן יותר, בעיות בצנרת יכולות לבוא לידי ביטוי כתוצאה מעייפות החומר, בשכונות החדשות רוב הבעיות נוצרות כתוצאה מליקויים בהנחת הצנרת, חיבורים לא טובים או שימוש לא נכון של הציבור באסלה ובכיורים. למעשה, צילום צנרת ביוב בבית דגן הוא שירות שמאפשר לנו לטפל בבעיות שנוצרות בביוב שלנו באופן מהיר וקל.

 

כל מה שצריך לעשות הוא לאתר חברה מקצועית המתמחה בצילום צנרת (לא מדובר בשירותי ביובית או איתור נזילות). מדובר במצלמה ובאמצעות הכנסת סיב האופטי אל תוך הביוב ניתן לקבל תצלום מדויק וברור של הביוב ברזולוציה גבוהה וכך בעצם נוכל לפתור את הבעיה מהיסוד שלה ולהוזיל משמעותית עלויות. שיטה זו מצוינת גם כאשר יש לנו נזילה לאורך קו הביוב ואין אנו יודעים את המיקום שלה, באמצעות הצילום אנו יכולים לקבוע את מיקומה על ידי החדרת של סיב אופטימי ולבצע צילום של הצנרת.

 

עוד סיבה פופולארית לביצוע צילום צנרת ביוב בבית דגן היא לפני שאנו מקבלים היתר בניה ואז עלינו להציג צילום של קווי הביוב בפני עיריית בית דגן בכדי לוודא שהכל תקין לפני שמתחילים לעבוד ולבנות.

מה הפתרונות במצבים של תקלות בצנרת הביוב?

לאחר שביצענו את הצילום בעזרת חברה או איש מקצוע מהתחום, בחלק מהמקרים נצטרך לבצע שטיפה של קו הביוב עוד לפני הצילום בכדי לקבל תמונות ברורות יותר. בנוסף, כאשר יש סתימה קשה, הצילום יעזור לנו לפתוח אותה בצורה יעילה יותר. עוד מצב פופולארי מאוד לביצוע הצילום הוא כאשר מדובר בפרויקט שסיימו לבנות אותו ואנשים מעוניינים לרכוש נכס. כך בעצם לפני שהם מקבלים החלטה הם מבקשים צילום צנרת , מבינים האם המערכת הביוב תקינה או לא וזה בהחלט שיקול בקבלת החלטה חשובה כזו. תוצאה טובה תסייע להם להבין שהסיכוי לכשלים אחרי האכלוס נמוכים מאוד. לעומת זאת, אם יש בעיה, הרבה פעמים מדובר בהנחה לא טובה של הצנרת הגורמת לבעיות של זרימה.

 

צילום צנרת ביוב בבית דגן לתחזוקה שוטפת של המערכת

כמו כל דבר אחר שאנחנו מתחזקים ומשפרים לאורך השנים, גם מערכת הביוב שלנו זקוקה לתחזוקה. זו הסיבה שבבנייני מגורים, עלינו לבצע טיפול יסודי אחת לתקופה כדי למנוע מצב של נזילות, סתימות ובעיות במערכת הביוב שיכולות להוביל לנזילות והצפות חוזרות. הצילום מומלץ בין 8-10 שנים כדי לוודא שהכל בסדר וכדי למנוע הופעה של כשלים.

 

צילום צנרת ביוב בבית דגן שלבים בתהליך

יש כמה שלבים עיקריים בתהליך של צילום צנרת ביוב בבית דגן. השלב הראשון הוא שלב התכנון. למה תכנון? משום שעלינו להכיר את מערכת הביוב לפני שאנחנו מצלמים אותה. כל נוכל לאבחן באופן הכי מדויק את הביע.ה יש לעשות שימושבשרטוטים של מערכת הביוב וכך להבין מאיפה הבעיה נוצרה. תכנון של הצילום עוזר לנו לחסוך זמן יקר. השלב השני הוא שלב צילום צנרת ביוב בבית דגן. הצילום עצמו מתבצע בעזרת מצלמות מתקדמות ורכיבים נוספים כמו מצלמת צינור ארוכה, מצלמה רובוטית המופעלת על ידי שלט רחוק,צילומי תקריב ועוד. אחרי שקיבלנו את כל התמונות וצילומי הוידיאו, הצוות יכול לנתח ולפענח את התוצאות וכך גם להתאים תכנית טיפול מתאימה.

 

צילום צנרת ביוב בבית דגן איך הצילום מתבצע?

  1. החדרץ הרובוט או את המצלמה לתוך מערכת קווי הביוב
  2. צפיה במסך בזמן אמת של מה שמתרחש בתוך הצנרת
  3. איתור הבעיה

צילום צנרת ביוב בבית דגן

למעשה, כל מצלמת ביוב משלבת אור מובנה וממוקמת בקצה של הכבל. האור מאפשר תאורה בתוך צנרת הביוב ואז בעל המקצוע מקבל בשידור חי ווידאו ישירות אל מוניטור ורואה בדיוק מה קורה בתוך הצנרת בחלקים הפנימיים שלה.

מה שקורה הוא שעם הזמן מצטבר לכלוך, מצטברים מכשולים, חסימות וסתימות מסוגים שונים. אותן סתימות נוצרות כתוצאה ממשומן, שורשים של עצים, בליטות, סדקים, חלודה, בעיות מבניות בצנרת ועוד. בעזרת הצילום ניתן בקלות יחסית לאתר בעיות כמו צינורות שבורים או סדוקים, חיבורים דולפים, צינורות נפוחים בגלל האדמה או הקרקע וכדומה. המצלמות שמצלמות את המערכת בעצם  מאוד מתוחכמות והן יודעות למדוד מרחקים, שיפועים, מתקרבות בזום, תהליכים שאי אפשר לעשות עם מצלמות רגילות. יש גם מצלמת רובוט מיוחדת לקווי ביוב גדולים ולמרחק רב. הרובוט מסוגל לנוע עד למרחק של 300 מטרים ומספק לנו מגוון נתונים תוך כדי תנועה כמו שיפועים, לחצים, מיקומים ועוד.

 

צילום קווי ביוב בבית דגן כמה זה עולה?

המחיר של צילום קווי ביוב בבית דגן משתנה ותלוי במורכבות הצילום. המחירים נעים בין 1,000-2,000 לצילום צנרת באורך של 30 מטרים.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחירון עבודות אינסטלציה

סוג השירות הערות טווח מחירים
מחיר עבור פתיחת סתימה פשוטה או מורכבת - סתימה בכיור, באמבטיה, במקלחון או בשירותים 250-700 ש“ח
מחיר עבור הסרת שורשים ממערכת הביוב שימוש במכשור מיוחד 480-2,000 ש“ח
מחיר החלפה של מערכת הניאגרה או תיקון שלה 280-700 ש“ח
מחיר לאיתור נזילות סמויות או גלויותשימוש במכשור מתקדם כמו מצלמה תרמית, שימוש בגז, שימוש בסאונד ועוד. לא כולל תיקון, רק איתור הנזילה עצמה. 700-2,500 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בשירותים280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה באמבטיה או במקלחון280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בכיור280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בצנרת 280-700 ש“ח
מחיר התקנה של סיפון העלות משתנה בהתאם למורכבות העבודה וסוג הסיפון 200-1,200 ש“ח
מחיר צילום מערכת הביוב לא כולל פתיחה של הצנרת 700-1,000 ש“ח
מחיר טיפול יסודי כתוצאה מרטיבות ברצפהשימוש במכשור ייחודי 280-1,000 ש“ח
מחיר טיפול ברטיבות בתקרה כתוצאה מחדירה של מים 280-700 ש“ח
מחיר טיפול ייבוש מים כתוצאה מהצפה בבית280-1,500 ש“ח
מחיר עבור שירותי ביובית 700-3000 ש“ח

שירותי אינסטלציה מורכבים

סוג השירות הערות טווח מחירים
מחיר פתיחת סתימה במרזב400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מרזב 800-1,500 ש“ח
מחיר החלפה או התקנה של דוד שמש 1000-2000 ש“ח
מחיר החלפה של ברז 200-400 ש“ח
המחיר החלפת כלים סניטריים 400-2,000 ש“ח

אז מה היה לנו בכתבה:

אינסטלטורים מומלצים
אינסטלטורים מומלצים

בחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 תוכלו למצוא קבלני אינסטלציה רשומים, אותם תוכלו להזמין לצורך ביצוע פרויקטי אינסטלציה נרחבים כדוגמת תכנון מערך צנרת, תכנון מערכת ביוב, תכנון משאבות ומערכות מים במבנים רבי קומות ובסיטואציות אחרות וכמובן לכל משימה מקצועית, שדורשת מעורבות של קבלן אינסטלציה מוסמך ומורשה.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!