אודות אינסטלטורים מומלצים 24/7

לבחור אינסטלטור כשהביוב סתום, כשהברז דולף או כשהבית מוצף, זאת לא משימה קשה אלא משימה בלתי אפשרית. בדיוק מהסיבה הזאת, החלטנו לבדוק עבורכם את שוק האינסטלטורים ולתת לכם המלצה שתלווה אתכם בכל עת ושתדעו, גם בשעת החירום המלחיצה ביותר, למי להתקשר. כמו שאנחנו תמיד עושים, גם הפעם בדקנו את שוק האינסטלטורים לפי שורה של פרמטרים מקצועיים וכלכליים והגענו להמלצה חד משמעית אחת – אינסטלטורים מומלצים 24/7.

בחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 תוכלו למצוא קבלני אינסטלציה רשומים, אותם תוכלו להזמין לצורך ביצוע פרויקטי אינסטלציה נרחבים כדוגמת תכנון מערך צנרת, תכנון מערכת ביוב, תכנון משאבות ומערכות מים במבנים רבי קומות ובסיטואציות אחרות וכמובן לכל משימה מקצועית, שדורשת מעורבות של קבלן אינסטלציה מוסמך ומורשה.

אבל החיבור עם כל כך הרבה אינסטלטורים מומלצים זה לא הדבר היחיד שהופך את חברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 לחברה הטובה ביותר בעינינו. עוד מעבר לכך, מדובר בחברה שבוחרת בקפידה רבה את האינסטלטורים עימם היא עובדת, בוחנת את ההכשרה המקצועית שלהם, את הרקורד המקצועי שלהם ואת הפרויקטים הקודמים שעשו. בחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 תוכלו למצוא אינסטלטורים לפתיחת סתימות ביוב ולצד זאת גם אינסטלטורים לאיתור נזילות, לתיקון נזילות ביוב וצנרת, לתכנון מערכי ביוב, להנחת תשתיות ביוב, להוספה של נקודות אינסטלציה, החלפת ברזים ועוד מגוון רחב של משימות אינסטלציה בכל הרמות המקצועיות.

בדיקה לגילוי רטיבות
מאתר נזילות

חברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 מקפידה גם על יצירת סטנדרט אחיד של רמה מקצועית וגם סטנדרט אחיד של רמת תמחור. בהזמנת שירות מהחברה תוכלו להיות בטוחים שיישלח אליכם אינסטלטור אמין ומקצועי, שמחויב למדיניות השירות של החברה ומחויב גם להתחייבות החברה למחירים תחרותיים ואטרקטיביים, גם אם לא הזולים ביותר בשוק. אתם הרי כבר יודעים שהמחירים הזולים ביותר הם אלה שיוציאו אתכם תמיד ביוקר ולא סביר שבהמלצות שאתם מקבלים מאיתנו תמצאו את אנשי המקצוע הזולים ביותר, אבל הם כולם תחרותיים, אטרקטיביים ובהחלט בצד הזול יותר של השוק.

חברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 היא חברה ותיקה ומנוסה, המאגדת בתוכה שורה ארוכה של אינסטלטורים בכל רחבי הארץ

אתם מתקשרים והחברה שולחת אליכם את האינסטלטור המתאים בתוך פחות משעה במקרה הרע ובתוך פחות מעשרים דקות במקרה הטיפוסי, הכל בהתאם למידת הדחיפות.

כמו בכל תחום, גם בתחום האינסטלציה אנו מקפידים להמליץ לכם על הטובים ביותר וכמו בכל תחום, גם בתחום הזה מצאנו אותו עבורכם – אינסטלטורים מומלצים 24/7 תעניק לכם שירות מהיר, בכל שעה מסביב לשעון, זמן שיא של תגובה לקריאת שירות, מענה מהיר למצבי חירום, מענה מקיף לפרויקטים נרחבים ותמיד תמיד רמה מקצועית גבוהה מאוד, אחריות מלאה על העבודה והחומרים ומתן מענה מותאם אישי לכל לקוח. בפעם הבאה שאתם זקוקים לאינסטלטור

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!