בעלי מקצוע מומלצים!במחירים שאסור לפספס!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753248

איטום קירות חיצוניים למניעת דליפות

איטום קירות חיצוניים למניעת דליפות

במהלך קניית בתים, בעלי בתים רבים תוהים אם מעטפת הבניין אטומה, ומעוניינים להבין את ההשפעה המשמעותית שתהיה לתהליך איטום קירות חיצוניים על הבית ועל עלויות חשבונות החשמל שלהם. כשם שהציבור הרחב אינו מבין את היתרונות של איטום בניינים, קבלן בניין וקבלני משנה בקיאים באופן בו צריך להתבצע תהליך איטום בניין.

החשיבות של איטום קירות חיצוניים

למעשה, מדובר באחד המרכיבים הכי חשובים בכל מבנה ובכל פרויקט נדלנ“י, בין אם מדובר בבניין שבונים אותו מאפס, בית קרקע שיהפוך להיות וילה מרהיבה, בית מלון או גורד שחקים. מערכת האיטום חשובה גם בהיבט התחזוקתי ואם לא בודקים אותה אחת לכמה שנים ועושים את כל מה שצריך בכדי שהיא תהיה מתוחזקת כהלכה, הדבר עלול להוביל לכך שמים יחדרו פנימה אל תוך המבנה.

המשמעות היא שאנשי מקצוע אלו מתמחים בתהליכי איטום קירות חיצוניים למניעת דליפות אוויר, שחלקן ברורות; וחלקן מעורפלות יותר. על מנת למצוא ולתקן את הדליפות הקטנות מאוד, סביר להניח שתצטרכו להזמין איש מקצוע, שיש לו את הידע לאיטום הדליפות מכל הסוגים. תהליך זה יסייע למנוע בהמשך רטיבויות ונזילות מסוגים שונים, יקל על האנשים שנמצאים בתוך המבנה, ישפר את איכות החיים ויחסוך להם המון זמן וכסף.

התאמת תהליך איטום קירות חיצוניים לאזור המגורים

בהחלטה על תהליך איטום קירות חיצוניים, הבדיקה הראשונה שקבלן בניין מבצע נוגעת לאזור המגורים ומזג האוויר האופייני באזור. באזורים שבהם החורפים סוערים, עדיף לאטום דליפות אוויר מבפנים. האוויר בתוך הבית לח יותר במהלך עונת החימום, ולכן הלחות נוטה לעבור מבפנים לחוץ, ועדיף שלא ייכנס אוויר לח לקירות שלכם.

עצירת תנועת אוויר על ידי יצירת מחסום אוויר פיזי על פני השטח הפנימיים של קירות ותקרות חיצוניים מונעת מהאוויר החם לחדור לגג ולחללי הקירות. באזור שמאופיין במזג אוויר חם ולח, שבו מתבצע שימוש במיזוג אוויר מרכזי, מחסום האוויר שימושי יותר על פני החלקים החיצוניים של הבניין.

חשיבות ייעוץ המומחים

גורמים אחרים, כגון משטחי חיבורי הבניין, משפיעים גם הם באופן משמעותי על המיקום ליצירת מחסום האוויר. על מנת לקבל ניתוח מלא של השיטה הטובה ביותר לאטום את הבית שלכם מפני חדירת אוויר, יש להתייעץ עם מדען בניין או קבלן ביצוע פרויקטים של בנייה למגורים.

איטום קירות חיצוניים למניעת דליפות משמעותיות

איטום קירות חיצוניים למניעת דליפות אוויר מתבצע בקלות אם דליפות האוויר מתבטאות בנזילות ישירות.

ניתן לבצע את תהליך האיטום מבעד לשכבת הבניין החיצונית. איטום סדקים בקירות החיצוניים צריכה בהחלט להיות בראש סדר העדיפויות שכן איטום כל הסדקים הנראים בקירות הפנימיים והחיצוניים של הבניין בהחלט יאט את דליפת האוויר, אבל יש לראות בסדקים אלה רק את השלב הראשון בתוכנית איטום קירות חיצוניים גדולה יותר.

 

למידע נוסף ביקרו באתר: https://twistp.co.il

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753248

אז מה היה לנו בכתבה:

אינסטלטורים מומלצים
אינסטלטורים מומלצים

בחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 תוכלו למצוא קבלני אינסטלציה רשומים, אותם תוכלו להזמין לצורך ביצוע פרויקטי אינסטלציה נרחבים כדוגמת תכנון מערך צנרת, תכנון מערכת ביוב, תכנון משאבות ומערכות מים במבנים רבי קומות ובסיטואציות אחרות וכמובן לכל משימה מקצועית, שדורשת מעורבות של קבלן אינסטלציה מוסמך ומורשה.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מצלמה תרמית לאיתור נזילות
Uncategorized

איתור נזילות – איך עושים את זה?

כל התחום הזה של עבודות אינסטלציה השתנה מאוד בשנים האחרונות. הקדמה והכלים החדשים שנכנסו לשוק, הפכו את כל הנושא הזה

בלוג

איתור רטיבות מים

גיליתם רטיבות בדירה? סימני לחות וקילוף צבע בתקרה? אתם לא לבד. מרבית הבתים בישראל נתקלים בתופעת הרטיבות. בשלב מסוים הרבה

Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ!