בעלי מקצוע מומלצים!במחירים שאסור לפספס!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753248

אינסטלטור בת ים לכל עבודה

כל בית, בניין ומבנה מכיל מערכת אינסטלציה אשר עובדת לאורך כל היממה. המערכת מחולקת למרכיבים שונים, היא מזרימה את המים אל הברזים ומפנה את המים למערכת השפכים. כל עוד המים זורמים באופן תקין, החיים שלנו נינוחים. ברגע שישנה בעיה, עלינו להזמין בעל מקצוע ולעתים יש לעשות זאת באופן דחוף.

פעולות שדורשות טיפול דחוף לעומת אלו שאינן דחופות

כלל חשוב שיש לזכור הוא שברגע שישנה תקלה במערכת יש צורך לטפל בה. התעלמות מנזילה, ממים שנחלשים והתפשרות על טמפרטורת המים במקלחת, לא תעזור. ברגע שיש לנו בעיה היא דורשת טיפול והיא לא תיעלם מעצמה. עם זאת, אנחנו יכולים להבדיל בין עבודות דחופות, שצריכות לקבל טיפול מידי, לבין אלו שיכולות לחכות ליום שלמחרת או אפילו מספר ימים.

עבודות דחופות

אחת מהעבודות הדחופות אשר דורשות טיפול מידי היא פיצוץ של הצנרת. הפיצוץ יכול להיות בתוך המבנה או מחוצה לו. בשני המקרים יש צורך לסגור בהקדם את הברז הראשי אשר מוביל מים אל המקום ולאחר מכן להזמין אינסטלטור בת ים. בעל המקצוע יוכל להגיע גם באמצע הלילה או בשבת במקרה ומדובר בפיצוץ כיוון שהנזק באי הגעתו עלול להיות גבוה.

גם סתימה של האסלה או של הכיור יכולה להיכלל בתוך העבודות הדחופות ובמיוחד אם אין לנו חלופה. אנחנו לא יכולים לחיות במבנה שהשירותים לא עובדים או כשהמים בכיור עולים ועלולים לנזול אל הרצפה. הדרך הטובה ביותר לטפל בכך היא להזמין את האינסטלטור להגיע בדחיפות.

עבודות שאינן דחופות

עבודות כמו איתור נזילות, החלפה של כלים סניטריים, איזון לחץ המים ואפילו דוד שאינו מחמם יותר, יכולות לחכות ליום שלמחרת. אין זה אומר שנמתין איתן לאורך ימים או חודש, אלא שנוכל ליצור קשר עם האינסטלטור ולבקש ממנו להגיע בשעה שנוחה לנו ולו. למעשה, אפילו סתימה קלה במערכת יכולה לחכות ליום שלמחרת, אך גם היא יכולה להחמיר ואנחנו רוצים להימנע מהזמנת אינסטלטור שיגיע באופן בהול.

מבחינתנו, ברגע שאנחנו מגלים תקלה במערכת, הטוב ביותר שנוכל לעשות הוא ליצור קשר עם בעל המקצוע ולבקש ממנו להגיע. גם אם העבודה לא דחופה היא צריכה להתבצע ועדיף שלא נחכה לרגע האחרון כדי ליצור קשר.

משיפוץ ועד תיקון

את האינסטלטור נצטרך עבור שלל עבודות, משיפוץ ועד לביצוע תיקונים של המערכת. השיפוץ בבית יכול להיות קטן או גדול, ברגע שאנחנו מחליטים לבצע שינוי בבית מומלץ לערב גם את האינסטלטור ולנצל את השינויים כדי לבדוק את המערכת, גם אם לא תכננו להזמינו מראש. במקרה והשיפוץ כולל החלפת כלים סניטריים או כולל את החדרים הרטובים, ברור שיהיה לו חלק בעבודה הכוללת.

במקרה שאנחנו צריכים לתקן את המערכת עלינו למצוא אינסטלטור בת ים שיוכל לבצע את העבודה ביעילות, במהירות ועם הכלים המתאימים. עבודות "פשוטות" כמו פתיחת סתימות ידרשו לרוב אמצעים שיש לכל בעל מקצוע, אך עבודות של איתור הבעיה ידרשו מומחיות גדולה יותר. עלינו לוודא מראש כי לבעל המקצוע יש את הכלים המתאימים לעבודה ושאינו מנסה לנחש את המקור של הבעיה.

הזמנת אינסטלטור בת ים

הדרך הפשוטה והנוחה ביותר להזמין אלינו את בעל המקצוע היא ליצור קשר עם מרכז האינסטלציה הישראלי. תחת קורת גג אחת מחכים לנו אנשי מקצוע מתאימים, בעלי הכשרה ועם כלים מתקדמים. בין אם אנחנו רוצים עזרה בפתיחת סתימה ובין אם אנחנו צריכים לאתר את מיקום הנזילה, זו הכתובת הנכונה עבורנו.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753248

אז מה היה לנו בכתבה:

אינסטלטורים מומלצים
אינסטלטורים מומלצים

בחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 תוכלו למצוא קבלני אינסטלציה רשומים, אותם תוכלו להזמין לצורך ביצוע פרויקטי אינסטלציה נרחבים כדוגמת תכנון מערך צנרת, תכנון מערכת ביוב, תכנון משאבות ומערכות מים במבנים רבי קומות ובסיטואציות אחרות וכמובן לכל משימה מקצועית, שדורשת מעורבות של קבלן אינסטלציה מוסמך ומורשה.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

היתר בניה לתוספות בניה

    לכל בניין או בית בישראל יש זכויות בנייה ספציפיות המפרטות את היקפי הבנייה הפוטנציאלית האפשרית בו והן נקבעות

חברת ניהול

  משימת הניהול של בניין משותף היא משימה לא פשוטה, לבטח כאשר מדובר בבניין רב קומות עם עשרות דירות, עשרות

Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ!