בעלי מקצוע מומלצים!במחירים שאסור לפספס!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753248

התקנת מצלמות

 

להתקין מצלמות בבית או בעסק, כל אחד יכול. לא צריך לשם כך יותר ממקדחה, דיבלים וכמה ברגים. את החיבורים החשמליים אפשר ללמוד מחוברת ההדרכה המסופקת עם המצלמות ועדיין, אם אתם צריכים להתקין מצלמות בבית או בבית העסק, הדבר האחרון שאתם רוצים לעשות הוא להתקין אותן בעצמכם. התהליך של התקנת מצלמות הוא תהליך מקצועי יותר ממה שרובנו נוטים להעריך וחשוב מאוד שיבוצע על ידי מתקין מקצועי ועל בסיס תכנית מסודרת שגובשה מראש ועל כך נדבר ממש כאן בשורות הבאות.

 

התקנת מצלמות – בהתאם למטרה

כאשר אנו מבקשים להתקין מצלמות בבית העסק למשל, אנחנו עושים זאת מסיבה מסוימת. אנחנו רוצים אולי לפקח על העובדים ועל הלקוחות, אולי לספק רמת אבטחה גבוהה יותר לעסק ואולי מסיבות אחרות. מטרה זו יכולה להגדיר את האופן בו נתקין את המצלמות והיא גם מחייבת אותנו לסטנדרטים מאוד קפדניים. כך למשל, התקנת המצלמות ברחבי העסק צריכה להיות כזאת, שתעניק לכם שדה צפייה כמה שיותר רחב ויכולת התמקדות וזום בכל אירוע. בהתקנה כזאת, אנחנו לא רוצים שייווצרו שטחים מתים אותם אנחנו לא רואים ואנחנו גם לא רוצים לחוות מצבים בהם אירוע שהתרחש אינו מצולם בצורה שיכולה להועיל לנו בגלל שהוא אירע בשעות החשיכה, או בנקודה מרוחקת מדי מהמצלמה.

https://titmateg.co.il/    בית חכם אזעקות ומצלמות אבטחה

תכנון יסודי של פרישת המצלמות

כל תהליך של התקנת מצלמות מחייב לעבור תחילה תהליך של תכנון פרישת המצלמות ובחירת סוגי המצלמות לכל אזור. באזורים מסוימים נרצה להתקין מצלמות בעלות יכולות ראיית לילה. באזורים אחרים נרצה להתקין מצלמות בעלות שדה ראייה של 360 מעלות ובאזורים אחרים נרצה להתקין מצלמות שיודעות להתמקד בנקודה ספציפית עם יכולות זום גבוהות (למשל פיקוח על קופאים בעסק). מתקין מקצועי הוא איש מקצוע שיודע לקחת בחשבון את כל ההיבטים הפונקציונליים של התקנת מצלמות ולבנות על פיהם את תכנית פרישת המצלמות, כדי להבטיח מענה ויזואלי שלם ומושלם בכל אירוע ובכל מצב.

 

חיבורים ותקשורת

נושא חשוב נוסף בתהליך של התקנת מצלמות, שגם בשמו חשוב שההתקנה תתבצע על ידי מתקין מקצועי בלבד, הוא נושא החיבורים והתקשורת. כך למשל, בהתקנה של מצלמות אבטחה, חשוב מאוד שלא ניתן יהיה לגדוע את קו התקשורת של המצלמה ולכן המצלמה צריכה להיות מחוברת גם בצורה קווית וגם בצורה אלחוטית. היא גם צריכה להתחבר אל מערכת האזעקה ואולי גם לשמש כאמצעי התראה (חיישן תנועה), שיוסיף רגישות נוספת למערכת כולה. בשורה התחתונה, התקנה של מצלמות היא לחלוטין לא רק הרכבה של המצלמות על הקיר. התקנה זו דורשת ידע מקצועי, יכולת תכנון על פי פרמטרים מקצועיים שיורדים לפרטים הקטנים והיא מחייבת ביצוע מקצועי, שיבטיח שכל היתרונות שיודעות המצלמות להציע, אכן יבואו לידי ביטוי גם ובעיקר בשעות חירום בהן אנו הכי נזקקים לתוצרי המצלמה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753248

אז מה היה לנו בכתבה:

אינסטלטורים מומלצים
אינסטלטורים מומלצים

בחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 תוכלו למצוא קבלני אינסטלציה רשומים, אותם תוכלו להזמין לצורך ביצוע פרויקטי אינסטלציה נרחבים כדוגמת תכנון מערך צנרת, תכנון מערכת ביוב, תכנון משאבות ומערכות מים במבנים רבי קומות ובסיטואציות אחרות וכמובן לכל משימה מקצועית, שדורשת מעורבות של קבלן אינסטלציה מוסמך ומורשה.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

היתר בניה לתוספות בניה

    לכל בניין או בית בישראל יש זכויות בנייה ספציפיות המפרטות את היקפי הבנייה הפוטנציאלית האפשרית בו והן נקבעות

חברת ניהול

  משימת הניהול של בניין משותף היא משימה לא פשוטה, לבטח כאשר מדובר בבניין רב קומות עם עשרות דירות, עשרות

Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ!