חברת ניהול

בעלי מקצוע מומלצים!במחירים שאסור לפספס!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753248

 

משימת הניהול של בניין משותף היא משימה לא פשוטה, לבטח כאשר מדובר בבניין רב קומות עם עשרות דירות, עשרות דיירים, עשרות עמדות ועשרות העדפות שונות. כל זאת, עוד לפני שדיברנו על המשימות התפעוליות השוטפות הנדרשות לצורך תחזוקת הבניין. מן הסתם, ככל שהבניין קטן יותר, ככל שמספר הדיירים בו הוא קטן יותר וככל שמורכבות התחזוקה והתפעול שלו היא נמוכה יותר, כך הופכת המשימה לפשוטה יותר, אבל בכל מקרה אחר, חברת ניהול יכולה להיות הפתרון היחיד שיאפשר לכם לנהל את הבניין בצורה היעילה ביותר לטובת כלל הדיירים.

 

מהי חברת ניהול?

ובכן, בישראל ובעולם כולו, פועלות חברות מקצועיות שכל תפקידן הוא לנהל נכסים. ניהול נכסים יכול להתבצע בצורות שונות בהתאם לסוג הנכס, המשימות המרכזיות שאותן רוצה הלקוח לנהל באמצעות גורם מקצועי והמשימות המרכזיות שיש לבצע בנכס באופן שוטף ועל פי הצורך. בכל מקרה, מדובר בחברה שהיכולות שלה הן סביב ניהול של נכסים. במקרה של ניהול בניין משותף זה אומר ניהול כל הנושא של גביית דמי ועד, תשלום חשבונות שוטפים, ניקיון שוטף של הבניין, תחזוקת חשמל, מתגים וכדומה, ביצוע תיקונים קטנים, תחזוקת גינה וכדומה. מעבר לכך, חברת ניהול יודעת לבצע משימות ניהול נוספות ובהן גם איטום גג, תחזוקת מערכות מיזוג אוויר, הסקה ולחץ מים ואפילו גיבוש עובדים סביב מטרה משותפת כמו התקנת לוחות סולריים על גג המבנה, שיפוץ היקפי לרכוש המשותף בבניין וכן הלאה.

 

למה לעבוד עם חברת ניהול?

כפי שאמרנו קודם לכן, ככל שיש יותר דיירים בבניין, כך יש יותר עמדות, יותר דעות ויותר העדפות. בתנאים אלה קשה מאוד להגיע להסכמות וקשה להניע דברים קדימה. ייתכן שאת ההתנהלות השוטפת בבניין תוכלו לנהל בעצמכם והבניין בסך הכל יהיה נקי, אבל מעבר לכך יהיה קושי רב להוציא אל הפועל מהלכים שחשוב מאוד לבצע אותם ושיכולים לתרום מאוד לכלל הדיירים, אך לא ניתן להוציא אותם אל הפועל מכיוון שאף אחד לא מצליח לגבש את כלל הדיירים סביבם. מעבר לכך, גם כל הנושא של ניהול הוועד נתפס במקרים רבים כמטלה שלאף דייר אין רצון או חשק לקחת עליה אחריות וגם במקרים האלה, יכולה מעורבות של חברת ניהול לפתור את הבעיה ולהוביל לשיפור גם בהתנהלות השוטפת של ניקיון, תחזוקת גינה, תשלום חשבונות וכדומה.

מבחינת עלות השירות, בכל מה שקשור לצריכת שירותים של בניינים משותפים תמיד צריך לזכור שהעלות נחלקת בין כמות גדולה של דיירים, מה שאומר שהנטל על כל דייר בודד הוא מינורי ושולי בדרך כלל. בתוספת עשרות בודדות של שקלים לחודש ולעיתים גם של שקלים בודדים לחודש, יכול הבניין לשכור שירותי ניהול מקצועיים ולהבטיח סביב מגורים טובה יותר ותחזוקה ברמה גבוהה יותר של הבניין גם לטובת איכות החיים וגם לטובת ערך הנכסים.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753248

אז מה היה לנו בכתבה:

אינסטלטורים מומלצים
אינסטלטורים מומלצים

בחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 תוכלו למצוא קבלני אינסטלציה רשומים, אותם תוכלו להזמין לצורך ביצוע פרויקטי אינסטלציה נרחבים כדוגמת תכנון מערך צנרת, תכנון מערכת ביוב, תכנון משאבות ומערכות מים במבנים רבי קומות ובסיטואציות אחרות וכמובן לכל משימה מקצועית, שדורשת מעורבות של קבלן אינסטלציה מוסמך ומורשה.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

הפקת חשמל באמצעות גנרטור

הפקת חשמל באמצעות גנרטור אינה דבר חדש. גנרטורים שימשו בימי התרבויות המוקדמות כדרך לספק חשמל לבתים ועסקים. אבל עם התקדמות

מצלמה תרמית לאיתור נזילות
Uncategorized

איתור נזילות – איך עושים את זה?

כל התחום הזה של עבודות אינסטלציה השתנה מאוד בשנים האחרונות. הקדמה והכלים החדשים שנכנסו לשוק, הפכו את כל הנושא הזה

Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ!