חברת ניהול

בעלי מקצוע מומלצים!במחירים שאסור לפספס!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

 

משימת הניהול של בניין משותף היא משימה לא פשוטה, לבטח כאשר מדובר בבניין רב קומות עם עשרות דירות, עשרות דיירים, עשרות עמדות ועשרות העדפות שונות. כל זאת, עוד לפני שדיברנו על המשימות התפעוליות השוטפות הנדרשות לצורך תחזוקת הבניין. מן הסתם, ככל שהבניין קטן יותר, ככל שמספר הדיירים בו הוא קטן יותר וככל שמורכבות התחזוקה והתפעול שלו היא נמוכה יותר, כך הופכת המשימה לפשוטה יותר, אבל בכל מקרה אחר, חברת ניהול יכולה להיות הפתרון היחיד שיאפשר לכם לנהל את הבניין בצורה היעילה ביותר לטובת כלל הדיירים.

 

מהי חברת ניהול?

ובכן, בישראל ובעולם כולו, פועלות חברות מקצועיות שכל תפקידן הוא לנהל נכסים. ניהול נכסים יכול להתבצע בצורות שונות בהתאם לסוג הנכס, המשימות המרכזיות שאותן רוצה הלקוח לנהל באמצעות גורם מקצועי והמשימות המרכזיות שיש לבצע בנכס באופן שוטף ועל פי הצורך. בכל מקרה, מדובר בחברה שהיכולות שלה הן סביב ניהול של נכסים. במקרה של ניהול בניין משותף זה אומר ניהול כל הנושא של גביית דמי ועד, תשלום חשבונות שוטפים, ניקיון שוטף של הבניין, תחזוקת חשמל, מתגים וכדומה, ביצוע תיקונים קטנים, תחזוקת גינה וכדומה. מעבר לכך, חברת ניהול יודעת לבצע משימות ניהול נוספות ובהן גם איטום גג, תחזוקת מערכות מיזוג אוויר, הסקה ולחץ מים ואפילו גיבוש עובדים סביב מטרה משותפת כמו התקנת לוחות סולריים על גג המבנה, שיפוץ היקפי לרכוש המשותף בבניין וכן הלאה.

 

למה לעבוד עם חברת ניהול?

כפי שאמרנו קודם לכן, ככל שיש יותר דיירים בבניין, כך יש יותר עמדות, יותר דעות ויותר העדפות. בתנאים אלה קשה מאוד להגיע להסכמות וקשה להניע דברים קדימה. ייתכן שאת ההתנהלות השוטפת בבניין תוכלו לנהל בעצמכם והבניין בסך הכל יהיה נקי, אבל מעבר לכך יהיה קושי רב להוציא אל הפועל מהלכים שחשוב מאוד לבצע אותם ושיכולים לתרום מאוד לכלל הדיירים, אך לא ניתן להוציא אותם אל הפועל מכיוון שאף אחד לא מצליח לגבש את כלל הדיירים סביבם. מעבר לכך, גם כל הנושא של ניהול הוועד נתפס במקרים רבים כמטלה שלאף דייר אין רצון או חשק לקחת עליה אחריות וגם במקרים האלה, יכולה מעורבות של חברת ניהול לפתור את הבעיה ולהוביל לשיפור גם בהתנהלות השוטפת של ניקיון, תחזוקת גינה, תשלום חשבונות וכדומה.

מבחינת עלות השירות, בכל מה שקשור לצריכת שירותים של בניינים משותפים תמיד צריך לזכור שהעלות נחלקת בין כמות גדולה של דיירים, מה שאומר שהנטל על כל דייר בודד הוא מינורי ושולי בדרך כלל. בתוספת עשרות בודדות של שקלים לחודש ולעיתים גם של שקלים בודדים לחודש, יכול הבניין לשכור שירותי ניהול מקצועיים ולהבטיח סביב מגורים טובה יותר ותחזוקה ברמה גבוהה יותר של הבניין גם לטובת איכות החיים וגם לטובת ערך הנכסים.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחירון עבודות אינסטלציה

סוג השירות הערות טווח מחירים
מחיר עבור פתיחת סתימה פשוטה או מורכבת - סתימה בכיור, באמבטיה, במקלחון או בשירותים 250-700 ש“ח
מחיר עבור הסרת שורשים ממערכת הביוב שימוש במכשור מיוחד 480-2,000 ש“ח
מחיר החלפה של מערכת הניאגרה או תיקון שלה 280-700 ש“ח
מחיר לאיתור נזילות סמויות או גלויותשימוש במכשור מתקדם כמו מצלמה תרמית, שימוש בגז, שימוש בסאונד ועוד. לא כולל תיקון, רק איתור הנזילה עצמה. 700-2,500 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בשירותים280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה באמבטיה או במקלחון280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בכיור280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בצנרת 280-700 ש“ח
מחיר התקנה של סיפון העלות משתנה בהתאם למורכבות העבודה וסוג הסיפון 200-1,200 ש“ח
מחיר צילום מערכת הביוב לא כולל פתיחה של הצנרת 700-1,000 ש“ח
מחיר טיפול יסודי כתוצאה מרטיבות ברצפהשימוש במכשור ייחודי 280-1,000 ש“ח
מחיר טיפול ברטיבות בתקרה כתוצאה מחדירה של מים 280-700 ש“ח
מחיר טיפול ייבוש מים כתוצאה מהצפה בבית280-1,500 ש“ח
מחיר עבור שירותי ביובית 700-3000 ש“ח

שירותי אינסטלציה מורכבים

סוג השירות הערות טווח מחירים
מחיר פתיחת סתימה במרזב400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מרזב 800-1,500 ש“ח
מחיר החלפה או התקנה של דוד שמש 1000-2000 ש“ח
מחיר החלפה של ברז 200-400 ש“ח
המחיר החלפת כלים סניטריים 400-2,000 ש“ח

אז מה היה לנו בכתבה:

אינסטלטורים מומלצים
אינסטלטורים מומלצים

בחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 תוכלו למצוא קבלני אינסטלציה רשומים, אותם תוכלו להזמין לצורך ביצוע פרויקטי אינסטלציה נרחבים כדוגמת תכנון מערך צנרת, תכנון מערכת ביוב, תכנון משאבות ומערכות מים במבנים רבי קומות ובסיטואציות אחרות וכמובן לכל משימה מקצועית, שדורשת מעורבות של קבלן אינסטלציה מוסמך ומורשה.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שמאי מומחה ומומלץ

הערכת שמאות מקרקעין היא תהליך של הערכת שווי של נכס. השמאי ייקח בחשבון גורמים כמו מצב, מיקום ומגמות שוק כדי

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!