אינסטלטורים ב{HEBROW}

מאתר נזילות מים

 

מאתר נזילות מיםאמנם אין אנו יכולים לחיות בלי מים, אך כשמדובר בפרויקטים ונכסים מסוגים שונים, מים יכולים לגרום לנזק בלתי הפיך, לפגיעה ברכוש ואפילו לליקויים וכשלים במערכת האינסטלציה כולה. בטווח הארוך, אם לא מבצעים איתור נזילות בזמן, הם יכולים להוביל להיווצרות של עובש, פטרת, קילופים של קירות ואפילו להתמוטטות של מבנים. לכן, מאתר נזילות מים הוא בין התהליך הקריטיים והחשובים בתחום הבניה, השיפוצים ומערכות אינסטלציה. למעשה, מאתר נזילות מים נחשב לבדיקה חשובה במגוון של מצבים, בין אם מדובר בנזילה קיימת שאנו מזהים כתוצאה מרטיבות בקיר, ברצפה או בתקרה ובין אם לפני שאנו נכנסים לגור בבית בשכירות או לפני רכישה. דרך האתר אינסלטורים מומלצים 24/7 תוכלו להנות מהצעה משתלמת במיוחד, להזמין בדיקה מקצועית לאיתור נזילות המתבצעת על ידי המומחים שלנו תוך שימוש באמצעים ובמכשור הטכנולוגי המתקדם בעולם.

 

מאתר נזילות מים מה זה נותן?

המטרה העיקרית שלשמה מבצעים בדיקת איתור נזילות מים היא סקירה של המערכות הסינטריות. הבדיקה מסייעת לנו להבין מה המצב מצד אחד ומצד שני למנוע היווצרות של מגוון בעיות כמו בעיות איטום, בעיות ניקוז, ליקויים, רטיבויות ועוד.

 

מאתר נזילות מים מי מבצע את הבדיקה?

זה מאוד תלוי בחומרה של הבעיה ובסוג הבדיקה. את הבדיקה יכול לבצע אינסטלטור מומחה או מהנדס מוסמך התממחה באיתור בעיות במערכת האינסטלציה.

 

מאתר נזילות מים מה בודקים?

בחינת מערכות הצנרת, המים והביוב בבית או בדירה. בודקים גם כי יש התאמה לפי תקנים. הבדיקה כוללת בין השאר

 

 1. בדיקה של סוג הצנרת
 2. נקודות קצה
 3. כלים סניטריים ומכסים
 4. מערכות ניקוז באזורים לחים או רטובים ובמרפסות
 5. בדיקת סטיות
 6. בדיקת לחצים ותקינות של הלחץ בצנרת

כשמדובר בבדיקות יותר מורכבות המשלבות בדיקות מערכות אינסטלציה, נהוג לשלב גם:

 1. בדיקת יציאות של צינורות
 2. בדיקת חיבורים של צינורות, נקזים כפולים
 3. מערכת צינורות מיזוג, מחסומי ריח
 4. חיבורים, בידוד תרמי, מערכות סולאריות
 5. קיבועים

 

המורכבות במאתר נזילות מים

רוב מערכות האינסטלציה ממוקמות מאחורי הקירות ומתחת לרצפות, בעיקר בבתים ודירות ישנים ולכן נוצרים עם הזמן ולפעמים אפילו במבנים חדשים כשלים שאין אנו יכולים לראות בעיניים לכן, איתור נזילות הוא הוא שילוב בין בדיקה חיצונית לפנימית. מאתר נזילות מים מומחה ידע לבדוק את מערכות המים, את הצינורות של הביוב, להבין את המקור לרטיבויות בקירות לצד איתור ליקויים שאינם נראים לנו בעין.

 

מאתר נזילות מים כדאי לבדוק

לפני שמזמינים מאתר נזילות חשוב לבדוק כי:

 • בדיקת האינסטלציה תהיה מקיפה ויסודית
 • יש לוודא כי הבודק הוא מוסמך ויש לו את כל ההכשרות הנדרשות לביצוע הבדיקה
 • הבדיקה מתבצעת באמצעות ציוד המסייע באיתור נזילות

 

מאתר נזילות מים באמצעות מצלמות מיוחדות

היום, תודות לטכנולוגיה המתקדמת, מאתרי נזילות עושים שימוש במגוון של מכשירים כגון מצלמה תרמית, מצלמת צינור, מד לחות וכדומה. המצלמות מסייעות  לאתר את המיקום המדויק של נזילות מים. חשוב לבצע את הבדיקות בחללים לחים ורטובים כמו למשל חדר הכביסה, חדר האמבטיה, שירותים, מטבח וכדומה. יש עוד בדיקה שנהוג לעשות כשרוצים לבצע בדיקה מקיפה ויסודית: צילום של צנרת הביוב באמצעות מצלמת רובוט. את המצלמה מכניסים אל תוך צנרת הביוב בכדי לאתר שברים, חורים או פיצוצים בצנרת עצמה.

 

מאתר נזילות עם מצלמה תרמית איך זה עובד?

המצלמה התרמית פועלת על הפרשי טמפרטורה. המצלמה למעשה עוברת בין הקירות והאזורים בכל הבית ובאמצעות דו“ח המתקבל בצבעים ניתן להבין מאיפה מגיעה הרטיבות. הרי הרבה פעמים מה שקורה הוא שאנו מזהים קיר רטוב או רצפה רטובה אבל מקור הרטיבות או הנזילה בכלל מגיע ממקום אחר.

 

עוברים לבית או דירה חדשים? נמצאים בתהליך של סיום בניה? כדאי לכם להזמין מאתר נזילות מים. הבדיקה היא תהליך MUST שיסייע לכם לעלות על בעיות קיימות ולבצע תיקונים במידת הצורך.  בדיקת אינסטלציה היא תהליך חובה שחשוב מאוד לעשות! דרך האתר אינסלטורים מומלצים 24/7 תוכלו ליצור קשר עם מאתרי הנזילות המובילים בישראל. שירות יעיל, מקצועי ואיכותי לאורך כל שלבי הבדיקה. חיסכון בזמן ובעלויות! צרו איתנו קשר ונשמח לענות לכם על כל השאלות ולתאם עבורכם מאתר נזילות מים בהתאם לזמנים שמתאימים לכם ואזור המגורים שלכם.

 

מאתר נזילות מחירון תדמור טכנולוגיות

איתור נזילות נחשב לתהליך לא פשוט וגם לרוב לא כל כך זול. המומחים של ”תדמור טכנולוגיות“ המתמחים באיתור נזילות מקצועי ממליצים: לפני שמזמינים מאתר נזילות, כדאי להבין קודם כל כמה זה צפוי לעלות ומה אתם צפויים לקבל בתמורה לתשלום.

 

מחיר איתור נזילה – ממה זה מושפע?

אנשים רבים בטוחים כי המחיר של איתור נזילה מושפע בהכרח מהטכנולוגיות בהם האינסטלטור או המומחה לאיתור נזילות משתמש. זה ממש לא כך. כל המכשירים שבהם אנו עושים שימוש במטרה לאתר נזילה בין אם זה סיב אופטי או מצלמה תרמית, נעשו במטרה לקצר תהליכים ולמנוע הרס או שבירה של קירות או מרצפות.

 

גם הגודל של הדירה או הבית לא משפיעים על המחיר של איתור נזילה משום שמדובר באיתור ספציפי ונקודתי. מה שכן משפיע על המחיר של איתור נזילה הוא הניסיון ורמת המקצועיות של מאתר הנזילות והרמה של הציוד שבו הוא עושה שימוש. ממוצע המחירים לאיתור נזילות נע בין 1,200-1,900 שקלים לא כולל מע“מ.

 

כמה עולה לאתר נזילה בגינה?

מאתר נזילות מיםאיתור נזילה בגינה עולה יותר בהשוואה לאיתור נזילה בתוך בית, דירה או בית עסק. לרוב, המומחים של תדמור טכנולוגיות עושים שימוש בחיישן גז המסייע לאתר את הנזילה בגינה. המחיר נע בין 1,600-2,400 שקלים בתוספת מע“מ. במידה וקיים מרחק של למעלה מ-100 מטרים בין הבית לבין שעון הגז, ייגבה תשלום נוסף משום שיהיה צורך לעשות שימוש בכמות גדולה יותר של גז.

 

איתור נזילה – מה זה כולל?

 1. בדיקה של מערכת המים החמים.
 2. בדיקה של מערכת המים הקרים.
 3. בדיקת לחץ מים בבית.
 4. בדיקת מערכת ליקויי איטום.
 5. בדיקת מערכת דילוחין.
 6. איתור המיקום המדויק של הנזילה.
 7. דו“ח המסכם את תיאור הליקויים, תמונות וחוות דעת לגבי תהליך התיקון.

 

חשוב להבין כי המחיר עבור איתור הנזילה לא כולל את התיקון עצמו. את המחיר לגבי התיקון ניתן לציין רק אחרי שיש תוצאות של האיתור. בנוסף, המחיר לא כולל את מיפוי תוואי הצנרת שבעצם עוזר למומחה להבין את העומק המדויק של הפיצוץ, את מיקום תחילת הצנרת, את מיקום סיומה ואת החיבורים שלה. התהליך הזה נחוץ בעיקר במקומות עם צנרת מאוד מסובכת או בבתים שבהם הריצוף מאוד יקר. במידה והאיתור מתפרס על יותר ממוקד אחד המחיר ינוע בין 1,400-2,700 שקלים. מכיון ומדובר בתהליך קצת מורכב, כדאי להבין היטב מה כולל התהליך שלב אחר שלב.

 

סובלים מרטיבות או נזילה ולא יודעים מה מקורה? המומחים של תדמור טכנולוגיות יסייעו לכם במהירות וביעילות. אנו עובדים עם הטכנולוגיות והשיטות המתקדמות ביותר בעולם לאיתור נזילות. דרכנו תוכלו לחסוך זמן יקר, אנרגיה ולהוזיל את עלות האיתור והתיקון בעשרות אחוזים.

 

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

היתר בניה לתוספות בניה

    לכל בניין או בית בישראל יש זכויות בנייה ספציפיות המפרטות את היקפי הבנייה הפוטנציאלית האפשרית בו והן נקבעות

חברת ניהול

  משימת הניהול של בניין משותף היא משימה לא פשוטה, לבטח כאשר מדובר בבניין רב קומות עם עשרות דירות, עשרות

התקנת מצלמות

  להתקין מצלמות בבית או בעסק, כל אחד יכול. לא צריך לשם כך יותר ממקדחה, דיבלים וכמה ברגים. את החיבורים

Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ!