פתיחת סתימות מלח לימון

בעלי מקצוע מומלצים!במחירים שאסור לפספס!

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

סתימה בכיור נגרמת בשל גורם שנתקע בדרך ושמונע את זרימת המים. למעט מקרים בהם נכנס חפץ של ממש לתוך הצינורות ונתקע בפנים, לרוב מדובר על הצטברות של לכלוך שהופך למעין כדור ובסופו של דבר מונע מהמים להמשיך הלאה. אי אפשר לפספס את הסתימה. לרוב, בתחילת הדרך המים ימשיכו לרדת באופן איטי, אך בשלב מסוים הם לא ירדו בכלל.

השיטות לפתוח את הסתימה יכולות להיות פשוטות מאד ויש שימליצו על פתיחת סתימות מלח לימון. בכתבה זו נסקור מספר שיטות ונענה על השאלה מתי הגיע הזמן לקרוא לבעל מקצוע ולמי כדאי לפנות.

שיטות ביתיות לפתיחת סתימות

האינטרנט שופע במידע וכולנו יכולים לחפש אחר שיטות ביתיות, שלא ידרשו בעל מקצוע ושיעזרו לנו להחזיר את השגרה.

פתיחת סתימות מלח לימון

במקרה של סתימה בכיור, נוכל לשים מלח לימון וכמות זהה של סודה לשתייה. לאחר מכן נשפוך מים רותחים ונשאיר אותם עד שיחלחלו למערכת. בינתיים אין להשתמש בכיור ולכן עדיף לבצע את הפעולה בשעות הערב לפני השינה. נקודה חשובה היא לזכור כי גם אם מדובר באמצעים טבעיים רצוי להשתמש בכפפות ולהגן על העיניים מפני כניסה של החומר.

פומפה

ניתן לרכוש פומפה בשלל חנויות ולנסות לפתוח באמצעותה את הסתימה. היא יכולה להיות כלי עזר לפתיחת סתימות בכיור או באסלה. יש לדאוג שיהיו מים בתוך הכיור (באסלה בכל מקרה יהיו מים) ורק אז ליצור וואקום ולהתחיל להפעיל לחץ שאמור להוציא את הגורם המפריע אל תוך הכיור.

קולב

ברגע שמשהו חוסם את המערכת יש להוציא אותו. פעמים רבות מדובר בגוש שיער או גוש אחר ואחת הדרכים להיפתר ממנו היא להוציא אותו החוצה. לשם כך יש להכניס וו של קולב פנימה, אל תוך המערכת ולהרגיש את הנקודה בה יש גוש. ננסה לתפוס אותו עם הוו ולהוציא אותו. אם זו הבעיה, מיד לאחר שנוציא את הלכלוך המים יחזרו לזרימה תקינה.

פתיחת הסיפון

אחת השיטות הפשוטות לפתיחת סתימות תהיה פתיחה של הסיפון. לשם כך עלינו לשים מתחת דלי שיקלוט את המים והלכלוך ולהשתמש בכלי לפתיחת צינורות אם אנחנו לא מצליחים לפתוח באופן ידני. שיטה זו טובה במידה והסתימה נמצאת בחלק העליון של הצנרת והפתרון יהיה מידי ומהיר.

חומר לפתיחת סתימות

החומרים הנמכרים בשוק יכולים לעזור לפתיחת הסתימה, אך חשוב מאד לקרוא מראש את ההוראות ולפעול בזהירות רבה. הם יהיו יעילים יותר כאשר הסתימה היא רק בתחילת דרכה ולפני שאנחנו מגיעים לשלב בו המים בכלל לא יורדים כלפי מטה. כמו כן, מומלץ להתייעץ לגבי בחירת החומר הנכון.

מתי פתיחת סתימות מלח לימון אינה מספיקה?

פתיחת סתימות באופן עצמאי בבית מתאימה במיוחד בשלבים הראשונים, עוד לפני שהמערכת תקועה לגמרי וכשהמים לא עולים על גדותיהם. מומלץ לבצע טיפולי ניקיון למערכת אחת לחודש או חודשיים ולשם כך אפשר להשתמש במלח לימון. כאשר המערכת במצב חמור או אם הניסיונות שלנו לשחרר את הסתימה לא צלחו, זה הזמן ליצור קשר עם אינסטלטור שיגיע עם מכשור מתאים.

לפנות לאינסטלטור בכל שעה

סתימה יכולה לשבש את החיים בבית או במבנה. היא מונעת את היכולת לבצע פעולות שגרתיות ולכן אם ניסינו לפתוח אותה ללא הצלחה או אם אנחנו לא מעוניינים לנסות לפתוח אותה לבד, עלינו ליצור קשר עם בעל מקצוע. מרכז האינסטלציה הישראלי עומד לרשותנו עם אינסטלטורים בעלי רישיון, ידע ותודעת שירות גבוהה, בכל יום בשבוע ובכל שעה.

פתיחת סתימות מלח לימון
שתפו פוסט זה
אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of אינסטלטורים מומלצים
אינסטלטורים מומלצים

בחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 תוכלו למצוא קבלני אינסטלציה רשומים, אותם תוכלו להזמין לצורך ביצוע פרויקטי אינסטלציה נרחבים כדוגמת תכנון מערך צנרת, תכנון מערכת ביוב, תכנון משאבות ומערכות מים במבנים רבי קומות ובסיטואציות אחרות וכמובן לכל משימה מקצועית, שדורשת מעורבות של קבלן אינסטלציה מוסמך ומורשה.

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!