שירותי אינסטלציה

בעלי מקצוע מומלצים!במחירים שאסור לפספס!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753248

מערכת האינסטלציה של המבנה זקוקה מדי פעם לתשומת לב. היא יכולה לעבוד באופן תקין לאורך שנים רבות, אך התיישנות, התרופפות של החיבורים (בין הצינורות הפנימיים או לכלים הסניטריים) ומפגעים, גורמים לשלל תופעות. אי תקינות של המערכת יכולה להתבטא בכיור סתום, אסלה שהמים בה עולים למעלה, נזילה בקירות או ברצפה, ברזים דולפים ועוד.

מה כוללים שירותי אינסטלציה?

האינסטלטור הוא אחד מאנשי המקצוע שנצטרך להזמין כאשר אנחנו מתעסקים עם מערכת המים. הוא צריך להיות בעל רישיון לעסוק בתחום ועם הכשרה מתאימה. נוכל להזמין אותו בכל אחד מהשלבים הבאים:

בניה ושיפוץ

בתהליכי בניה או שיפוץ נצטרך להזמין אינסטלטור. התפקיד שלו יהיה להניח את המערכת על פי התוכניות הראשוניות. במקרים אלו חשוב מאד להזמין את השירות מבעל מקצוע שיכול להראות לנו כי כבר ביצע עבודות דומות.

תיקונים

ישנן שלל בעיות אשר יכולות לדרוש שירותי אינסטלציה. סתימה בכיור או באסלה, דליפה של מים ממקומות שונים, עיבוי של הקירות, אלו רק חלק מהבעיות שהאינסטלטור יכול לפתור עבורנו. עלינו לשים לב כי במקרה של נזילה חשוב לבחור בבעל מקצוע שיכול להגיע עם ציוד מתקדם לאיתור מקור הנזילה.

החלפת כלים סניטריים

החלפה של כלים סניטריים דורשת איש מקצוע מתאים. גם אם אנחנו חושבים שהעבודה פשוטה ויש לנו ידיים טובות לעשות אותה, לרוב נצטרך את המומחיות של האינסטלטור כדי שיבצע את העבודה באופן תקין כך שבסוף היום לא יהיו דליפות באזורי החיבור.

שירותי ביוב

לא כל עבודות האינסטלציה מתבצעות בתוך המבנה. חלק נכבד מהן קשור לחלק החיצוני של המערכת. הביוב יכול להיסתם ובכך למנוע את הזרימה הקבועה של המים. במקרה של משאבה חיצונית היא יכולה להישחק ולהתקלקל ואז עלינו לחפש אחר בעל מקצוע שמכיר את סוג השירות הזה ושיוכל לבוא במהרה.

הגברת לחץ המים

על מנת להגביר את לחץ המים בבית לאחר שהוא פחת, האינסטלטור יצטרך לבדוק את המקור של הבעיה ולטפל בה כך שלאחר מכן הלחץ יגבר ולא ייחלש שוב בעתיד.

שירותים דחופים

ישנם מקרים אשר דורשים הזמנה של אינסטלטור באופן דחוף. פיצוץ בצנרת הוא אחת הבעיות. ברגע שהוא קורה, עלינו לסגור את ברז המים הראשי כדי למנוע כניסה של מים לתוך הבית או להציף את החצר. לאחר מכן נוכל להזמין שירותי אינסטלציה 24 שעות ביממה. גם סתימה שכלל לא יורדת באסלה או בכיור יכולה לפגוע באורח החיים ודורשת לא פעם טיפול מידי.

האינסטלטורים יודעים כי ישנם מקרים דחופים ולכן חלקם מוכנים לתת שירות בכל יום בשבוע ובכל שעה של היום. מבחינתנו, ברגע שיש צורך, עלינו ליצור קשר ולבקש הגעה דחופה. בשיחה הראשונה האינסטלטור ינסה להבין את מהות הבעיה, להעריך אותה ובכך לוודא אם אכן חשוב שיגיע מיד או אם התקלה יכולה לחכות לשעות עבודה נוחות יותר.

להזמין שירותי אינסטלציה

אחת הבעיות בהזמנת השירות הוא הקושי למצוא בעלי מקצוע שקל לסמוך עליהם. כל אחד מאיתנו כבר שמע על אנשי מקצוע שלא ביצעו את עבודתם על הצד הטוב ביותר ושגבו מחירים יקרים. לכן, עלינו לחפש אחר איש מקצוע אשר מכיר היטב את העבודה, שיכול להגיע במהירות וחשוב לא פחות, שיהיה הגון.

מרכז האינסטלציה הישראלי מעמיד לרשותנו אנשי מקצוע בעלי הכשרה מתאימה ובזמינות גבוהה. אנו יכולים להרגיש בנוח לפנות אל המרכז בכל שעה של היום ובכל יום בשבוע. בשיחה הראשונה נוכל לתאר את הבעיה, להשיב לשאלות שונות ולקבל הצעת מחיר עבור הביקור הקרוב.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753248

אז מה היה לנו בכתבה:

אינסטלטורים מומלצים
אינסטלטורים מומלצים

בחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 תוכלו למצוא קבלני אינסטלציה רשומים, אותם תוכלו להזמין לצורך ביצוע פרויקטי אינסטלציה נרחבים כדוגמת תכנון מערך צנרת, תכנון מערכת ביוב, תכנון משאבות ומערכות מים במבנים רבי קומות ובסיטואציות אחרות וכמובן לכל משימה מקצועית, שדורשת מעורבות של קבלן אינסטלציה מוסמך ומורשה.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

הפקת חשמל באמצעות גנרטור

הפקת חשמל באמצעות גנרטור אינה דבר חדש. גנרטורים שימשו בימי התרבויות המוקדמות כדרך לספק חשמל לבתים ועסקים. אבל עם התקדמות

מצלמה תרמית לאיתור נזילות
Uncategorized

איתור נזילות – איך עושים את זה?

כל התחום הזה של עבודות אינסטלציה השתנה מאוד בשנים האחרונות. הקדמה והכלים החדשים שנכנסו לשוק, הפכו את כל הנושא הזה

Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ!