איתור נזילות מים במצלמה טרמית

תיקון צינור ביוב

 

תיקון צינור ביובאחת המשימות היותר חשובות הוא תחזוקה נכונה של צינור הביוב שלכם כאשר סתימה בצינור הביוב או נזילה עלולה לגרור אתכם להוצאות רבות. לעיתים פשוט אין מניעה כי גם לאחר שביצעתם תחזוקה שוטפת, צינור ביוב שלכם כשל לאחר הרבה מאוד שנים כתוצאה מעייפות החומר ויש צורך לבצע תיקון צינור ביוב.

 

תיקון של צינור ביוב יכול להתבצע בשתי דרכים שונות כאשר אחת הייתה נהוגה בערב והשנייה הומצאה ופותחה בשנים האחרונות ועל שתיהן נספר לכם במאמר הבא. ככלל יש לבצע צילום של הצנרת לפני שאנחנו מתחילים במלאכת התיקון על מנת שנדע בדיוק איזה איזור של הצינור כשל ויש להחליפו.

 

תיקון צינור ביוב בשיטה המסורתית

אחת הדרכים הנפוצות ביותר לתיקון צינור ביוב שהייתה נהוגה תמיד עד השנים האחרונות הייתה בשיטה של חפירה אל בטן האדמה, חשיפת צינור הביוב באיזור בו נתגלתה הנזילה או הפיצוץ והחלפתו של החלק התקול. השיטה הזו נחשבת למסורבלת מאוד שכן החפירות שמתבצעות משתקות את כל הרחוב וגורמת לפקקי תנועה. מחסור במקומות חניה במהלך התיקון ורעש רב.

 

תיקון צינור ביוב בשיטת אל הרס

שיטה נוספת שפותחה בשנים האחרונות היא החלפת צינור הביוב על ידי שיטת אל הרס. היא נקראית שיטת אל הרס כיוון שהיא נעשית ללא כל הרס של המדרכה או הכביש ואנו מתקנים את הצינור באמצעות שרוול שמוחדר אל תוך צינור הביוב ובאמצעות טכנולוגיה מיוחדת הוא מתקשה על דפנות הצינור ויוצר שרוול פנימי בתוואי של הצינור הקיים. הדבר למעשה גורם לכך שצינור הביוב שלנו הוא למעשה חדש לגמרי.

 

לפני שאנו מבצעים תיקון צינור ביוב בשיטת אל הרס חשוב מאוד לבצע שטיפה של צינור הביוב על מנת לוודא כי אין כל מכשולים על החלק הפנימי של הצינור כמו שורשים או סתימות קטנות שעלולות לפגום בתהליך של החדרת השרוול והקשחתו על גבי הצינור.

 

 

מה המחיר של תיקון צינור ביוב

המחיר של החלפת או תיקון לינור ביוב משתנות מעבודה אחת לשנייה ותלויות במספר פרמטרים כמו למשל מורכבות העבודה, אורך הצינור שיש להחליף, אופן ביצוע העבודה ועוד. אם למשל נבחר להחליף את צינור הביוב העלות של העבודה תהיה בין 2000 ש״ח לבין 2800 ש״ח כאשר במקרים מסויימים העלות יכולה גם לטפס עד 4000 ש״ח במידה והעבודה מורכבת מאוד.

 

המחיר של שרוול ביוב ינוע בדרך כלל בין 1000 ש״ח ועד 1500 ש״ח כאשר שוב הדבר תלוי באורך הקו אליו יש להחדיר את השרוול. במידה ושטיפת הצנרת אינה כלולה בהצעת המחיר יש לקחת בחשבון עלות משוערת של עוד כ-500 ש״ח עד 600 ש״ח עבור שטיפת הצנרת טרם תחילת העבודות של החדרת השרוול. אנחנו בדן ביוב מתמחים בכל סוגי העבודות של תיקון צנרת ביוב ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

איתור נזילות בחריש מחיר

  אחת השאלות היותר נפוצות בהקשר של איתור נזילות בחריש היא מה המחיר של איתור נזילות או כמה עולה לאתר

איתור נזילות בעומר מחיר

  אחת השאלות היותר נפוצות בהקשר של איתור נזילות בעומר היא מה המחיר של איתור נזילות או כמה עולה לאתר

איתור נזילות בתל-אביב מחיר

  אחת השאלות היותר נפוצות בהקשר של איתור נזילות בתל-אביב היא מה המחיר של איתור נזילות או כמה עולה לאתר

איתור נזילות ביפו מחיר

  אחת השאלות היותר נפוצות בהקשר של איתור נזילות ביפו היא מה המחיר של איתור נזילות או כמה עולה לאתר

איתור נזילות בקריות מחיר

  אחת השאלות היותר נפוצות בהקשר של איתור נזילות בקריות היא מה המחיר של איתור נזילות או כמה עולה לאתר

איתור נזילות בשוהם מחיר

  אחת השאלות היותר נפוצות בהקשר של איתור נזילות בשוהם היא מה המחיר של איתור נזילות או כמה עולה לאתר

התקשרו עכשיו