אינסטלטור מומלץ בקריות

בעלי מקצוע מומלצים!במחירים שאסור לפספס!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מחפשים אינסטלטור מומלץ בקריות? ובכן, השאלה החשובה היא לאיזו מטרה אתם זקוקים לשירותיו של האינסטלטור. רבים אינם לוקחים בחשבון את העובדה שאינסטלטור מספק מגוון רחב של שירותים וחוויה חיובית של חבר, קרוב משפחה או שכן עם אינסטלטור כלשהו סביב פתיחת סתימה במערכת הביוב, לא מעידה כהוא זה על יכולותיו של האינסטלטור למשל בתחום של איתור נזילות או בתכנון והתקנה של מערכת אינסטלציה שלמה בפרויקט שיפוץ דירה. מה אתם רוצים לבדוק עוד לפני שאתם בודקים האם האינסטלטור שעומד מולכם הוא אינסטלטור מומלץ בקריות? האם המלצה מאדם פרטי יכולה להספיק לכם או שכדאי להישען דווקא על חוות דעת מקצועית ובאילו מקרים? כמה עולים שירותי אינסטלציה שונים ואיך אמור נושא העלות להשפיע על בחירת האינסטלטור על ידכם? על שאלות אלו ועוד נענה לכם במדריך הבא, שיסייע לכם לבחור נכון את האינסטלטור הדרוש לכם בקריות.

אינסטלטור מומלץ בקריות

עבודות אינסטלציה – עולם ומלואו

כאשר אתם מחפשים אינסטלטור חירום מומלץ בקריות, כדאי לדעת שאת האינסטלטור אתם צריכים לבחור בראש ובראשונה בהתאם ליכולת שלו לספק לכם את הפתרון הנדרש לכם ופחות בהתאם לחוויה החיובית שמישהו יכול לספר לכם עליה עם אותו אינסטלטור. עולם עבודות האינסטלציה הוא עולם רחב שכולל בתוכו עבודות תיקון, עבודות התקנה ועבודות בדיקה. אינסטלטורים שונים מתמחים בסוגים שונים של עבודות ויכולים להיות הטובים ביותר בסוג מסוים של עבודות אך במקביל להציע שירות לקוי ורעוע בסוגי העבודות האחרות. עבודות שונות שיכול אינסטלטור לבצע כוללות פתיחת סתימה, איתור ותיקון נזילות, התקנת כלים סניטריים, התקנת צנרת, שירותי ביוב, טיפול בלחץ מים, התקנת נקודת מים, התקנת מרכזיית מים, התקנת גופי חימום למים, חיטוי צנרת ומאגרי מים וכן הלאה.

בתוך כל סל השירותים הללו ישנם שירותים שאותם יכול לספק כל אינסטלטור וישנם שירותים שדורשים התמחות מיוחדת ולכן אינם מסופקים על ידי כלל האינסטלטורים. יחד עם זאת, בכל השירותים הללו, לרבות הפשוטים והטריוויאליים ביותר שלהם, כמו פתיחת סתימה למשל, עדיין ישנה משמעות רבה למידת ההתמחות של האינסטלטור, מידת התמחות שיכולה להשפיע על עלות השירות, על מהירות הביצוע שלו ועל איכות התוצאה. מכל הסיבות האלה, כאשר אתם מחפשים אינסטלטור מומלץ בקריות, חשוב לבחון תחילה את ההתמחות המרכזית של אותו אינסטלטור עוד לפני שבוחנים את מספר ההמלצות שאפשר לקבל עליו.

 

עלות השירות כאינדיקציה לרמה מקצועיתאינסטלטור מקצועי בעיר קריות

בחיפוש אחר אינסטלטור מומלץ בקריות, אחד הפרמטרים שצפויים להשפיע על ההחלטה שלכם יותר מכל פרמטר אחר הוא נושא העלות. זה יכול להיות נחמד מאוד שיש אינסטלטור מאוד מקצועי, מומלץ ומוכר, אבל המחיר שהוא גובה הוא פשוט לא ריאלי, אולי בכלל ואולי ספציפית עבורכם, מה שהופך אותו לבלתי רלוונטי לכם. על כך אפשר להוסיף את העובדה הפשוטה שעלות השירות היא לא באמת אינדיקציה מהימנה לרמה מקצועית. ישנם אינסטלטורים סופר מקצועיים שנהנים מכמות גדולה של עבודה ולקוחות ולכן יכולים להרשות לעצמם רמת תמחור נמוכה יותר מאשר אינסטלטורים בלתי מקצועיים שזוכים למוניטין גרוע בשוק ולכן גובים המון על כל שירות, בכדי לייצר לעצמם את הפרנסה הדרושה להם במסגרת מעט העבודה שהם מצליחים להשיג.

כדי לסייע לכם בתהליך של בחירת אינסטלטור מומלץ בקריות בכל מה שקשור למחיר השירות, להלן טווחי המחיר המקובלים עבור שירותי האינסטלציה המרכזיים בעולם האינסטלציה:

 • ביקור אינסטלטור – ביקור לבדיקה או לכל מטרה אחרת, גם אם לא בוצעה כל פעולת שירות כלשהי בפועל – 200-250 ש"ח
 • פתיחת סתימה – פתיחת סתימה באסלה, בכיור, באמבטיה, במקלחון או במרזב – כ-400 ש"ח
 • תיקון נזילה – תיקון נזילה באסלה, בניאגרה או בברז – כ-300 שקלים
 • איתור נזילה עם מצלמה טרמית – איתור נזילה בקירות או בריצוף הבית באמצעות מצלמה טרמית שמייתרת את הצורך לשבור קירות והרמת מרצפות רק לצורך איתור הנזילה – כ-1,100 שקלים
 • תיקון נזילה או פיצוץ בצנרת גלויה – כ-600 שקלים
 • תיקון נזילה או פיצוץ בצנרת נסתרת – 1500 עד 2000 שקלים
 • התקנת כלים סניטריים – התקנת ברז, כיור, אסלה, סיפון או ניאגרה סטנדרטית – 300 עד 500 שקלים
 • התקנת ניאגרה סמויה – כ-2000 שקלים
 • התקנת אגן אמבטיה – כ-4500 שקלים
 • התקנת מרכזיית מים – כ-1500 שקלים
 • התקנת נקודת מים – כ-1000 שקלים

 

אלו הם כאמור שירותים מרכזיים ואלו הם המחירים הממוצעים בשוק עבור כל אחד מהשירותים הללו. יחד עם זאת, מחירים אלה יכולים להשתנות ממקרה למקרה בהתאם למאפייני המקרה, להיקף העבודה ולהיקף הפרויקט כולו. אבל מעבר לכך, מחירים אלה יכולים להשתנות מאוד בין אינסטלטור לאינסטלטור בהתאם למדיניות התמחור שלו. אתם מבחינתכם רוצים להגדיר בדיוק מהו השירות הנדרש על ידכם ולבקש עבורו מספר הצעות מחיר אותן תוכלו להשוות זו לזו על מנת לאתר את ההצעה האטרקטיבית ביותר, לא רק במונחים כספיים אלא גם במונחים מקצועיים ושירותיים.

קבל אינסטלציה בקריות

מציאת אינסטלטור מומלץ בקריות – לא רק המלצות

מעבר לתחום ההתמחות של האינסטלטור ומעבר להצעת המחיר שהוא נותן לכם, אתם גם רוצים לייצר אצלכם את התחושה שאתם הולכים בכיוון נכון שמעניק לכם תחושה של בטחון. לא תמיד התחושה הזאת משקפת את המציאות, אבל בתחום שבו אין לכם שמץ של מושג מקצועי ואיתו אין לכם כל היכרות, תחושה כזאת יכולה להיות המקסימום שעומד לרשותכם בכדי להגיע להחלטה הנכונה ביותר מבחינתכם. אחת הדרכים הטובות ביותר להגיע אם כן, לאותו אינסטלטור מומלץ  שאותו תשמחו למצוא, היא לנסות לאתר המלצות מבני משפחה, חברים, מכרים, שכנים, חברים לעבודה או כל אדם פרטי אחר שיכול לספר לכם על הניסיון החיובי שהיה לו עם אינסטלטור כלשהו.

עבור כל המלצה שאתם מקבלים, כדאי לברר מה היה השירות שבמסגרתו הכיר אותו ממליץ את האינסטלטור. אם לא מדובר בתחום שירות שרלוונטי עבורכם זה לא אומר שאתם צריכים לבטל אוטומטית את ההמלצה, אבל אתם בהחלט צריכים לבדוק מול האינסטלטור את ההתמחות שלו בתחום הרלוונטי ספציפית לכם. כמו כן, שימו לב להמלצות שליליות שאתם מקבלים ואשר יכולות להיות לא פחות חשובות בהימנעות שלכם מאינסטלטורים שאיתם אתם לא רוצים לעבוד. ואחרי שאמרנו את זה, במרבית המקרים לא תוכלו למצוא מספיק המלצות שיסייעו לכם לבסס החלטה בצורה סבירה. זה לא כל כך נורא אם אתם רק צריכים לפתוח סתימה בביוב, אבל זה יכול להיות קריטי בתהליכים של איתור נזילות, תיקון פיצוץ בצנרת, התקנת כלים סניטריים ומערכת אינסטלציה וכדומה. במקרים כאלה, אתם רוצים לייצר לעצמכם תשתית קצת יותר רחבה ובטוחה לצורך קבלת החלטה ולשם כך תזדקקו לחוות דעת מקצועיות.

חוות דעת מקצועית היא למעשה המלצה מקצועית שאתם מקבלים מאנשי מקצוע העוסקים בתחומים משיקים לעולם האינסטלציה. כך למשל, אם אתם מכירים קבלן, מעצב פנים, אדריכל, חשמלאי או כל איש מקצוע אחר בתחום הבניין, תוכלו להתייעץ עמו לגבי אינסטלטור מומלץ בקריות. חוות דעת מקצועית כזאת נשענת בדרך כלל על הערכות מקצועיות ועל ניסיון מקצועי שחווה אותו איש מקצוע עם האינסטלטור עליו הוא ממליץ, ולחוות דעת כזאת יש ערך גבוה עשרות מונים מכל המלצה שתקבלו מאדם פרטי על סמך חוויה חד פעמית ונקודתית שהייתה לו איתו. חוות דעת מקצועית כזאת על אינסטלטור מומלץ בקריות יכולה לספק לכם מידע מהימן נוסף גם לגבי תחומי ההתמחות של אותו אינסטלטור ולהוות בסיס מצוין לביצוע בחירה. כמו במקרה של ההמלצות, גם במקרה של חוות דעת מקצועיות, שימו לב לחוות דעת שליליות שאתם מקבלים על אינסטלטורים מסוימים, כך שתדעו להימנע מהם.

המקרה הפרטי של איתור נזילות

בתוך כל המשימות והשירותים שמוצעים על ידי אינסטלטורים למיניהם, המקרה הפרטי של איתור נזילות יכול להעיד יותר מכל על הרמה המקצועית ורמת השירות שמציע האינסטלטור. לאורך שנים ארוכות היה השירות של איתור נזילות בבית סיוט צרוף לכל לקוח פרטי שגילה כתם רטיבות על קיר הבית. ללא האמצעים הנדרשים, נדרש האינסטלטור להעריך פחות או יותר מהיכן לדעתו נובעת הנזילה ובהתאם לכך להתחיל לבצע חישוף של הצנרת באמצעות שבירת הקירות והרמת מרצפות הרצפה. אם ההערכה לא הייתה מדויקת, תהליך זה היה יכול להסתיים בהרמת מרצפות מחצי משטח הבית או בשבירת תעלות לאורך קירות שלמים. למרבה ההפתעה, ישנם גם היום אינסטלטורים שממשיכים להישען על טכניקה מסורתית זו שעולה יקר מאוד ללקוח וכרוכה בהמון עוגמת נפש. אולי בגלל שדרכה ניתן לייצר הכנסות גבוהות מבלי שהלקוח יכול לבוא בתלונות.

לעומת אינסטלטורים אלה, ישנם אינסטלטורים שמיישמים טכנולוגיות חדישות לאיתור נזילות, ובכלל זה צילום טרמי, הזרמת והרחת גז ואולטרה סאונד. טכנולוגיות אלה מאפשרות לנו לאתר את הנזילה מבלי בכלל לגעת בקיר ובכך לחסוך כסף רב ועוגמת נפש רבה מהלקוח. העניין הוא שכאשר תפנו לאינסטלטורים שונים לקבלת הצעת מחיר, ההצעה מבוססת הטכנולוגיה עשויה להיות יקרה יותר מהמסורתית, מה שיגרום לכם לבחור באינסטלטור הפחות מקצועי שיתחיל לשבור לכם קירות בבית. או אז תגלו שהמחיר הולך ותופח בכל שעה שהאינסטלטור שוהה בביתכם ועלות הפרויקט הולכת ועולה בהתאם להיקף ההרס והשבר שצריך לתקן.

לדוגמא הספציפית הזאת של איתור נזילות אתם יכולים להתייחס כמעין משל שיסייע לכם בבחירת אינסטלטור מומלץ בקריות. לא תמיד ההצעה הזולה ביותר היא ההצעה הזולה ביותר באמת ולרוב היא גם לא המקצועית ביותר. דברים אלה נכונים במקרה הספציפי של איתור נזילות אבל הם נכונים גם במקרים נוספים של שירותי מורכבים כמו התקנת מערכות אינסטלציה, שירותי ביוב, התקנת כלים סניטריים, התקנה או תיקון של ניאגרה סמויה וכדומה.

טיפים לבחירת אינסטלטור מקצועי ומומלץ

בשורה התחתונה, אם לסכם את הדברים, הדבר הראשון שאתם רוצים לוודא כאשר אתם מחפשים אינסטלטור מומלץ בקריות, הוא שאותו אינסטלטור אוחז בהתמחות הנדרשת וברמה מקצועית גבוהה בתחום השירות הספציפי שעבורו אתם נדרשים לשירותיו. התאמה זו של תחום ההתמחות וסוג השירות היא קריטית בהיבט הכספי והמקצועי גם יחד.

שנית, את האינסטלטור המומלץ שלכם אתם רוצים למצוא לא רק על סמך המלצות מאנשים פרטיים, אלא גם ובעיקר על סמך חוות דעת מקצועיות שתוכלו להשיג מאנשי מקצוע בתחומים משיקים בענף הבניין. בהיבט זה נותר עוד לומר שכדאי לבדוק את מהימנות ההמלצה או חוות הדעת ולא לקחת כל המלצה כאורים ותומים.

לבסוף, זכרו שבכל עבודה עם נותן שירות, אתם יכולים בקלות לקנות בזול אבל לשלם ביוקר. בבחינת ההצעה, בדקו את כל הפרטים הקטנים וודאו שההצעה כוללת את כל ההיבטים שכוללות גם ההצעות האחרות ולעולם אל תסתמכו אך ורק על המספר שמופיע בסוף ההצעה בכדי לקבל החלטה, גם אם את ההצעה הזאת קיבלתם מאינסטלטור מומלץ בקריות.

אינסטלציה בקריות

עבור רבים, אינסטלטור הוא אותו איש מקצוע שמזמינים כשהביוב נסתם, אלא שעולם האינסטלציה הוא עולם רחב הרבה יותר ומקצועי הרבה יותר, כך שכאשר אתם מחפשים מומחה אינסטלציה בקריות, חשוב מאוד שתהיו ממוקדים סביב השירות לו אתם זקוקים ותחפשו את המומחים לאותו שירות. מהם השירותים שתוכלו להזמין מאינסטלטור? האם אינסטלטור הוא תמיד איש המקצוע הנכון לביצוע עבודות אינסטלציה או שישנם אנשי מקצוע נוספים שיכולים להתאים יותר למשימות אינסטלציה שונות? איך נכון לבחור את איש האינסטלציה המתאים לכם ביותר? על שאלות אלו ועוד עונים לכם בשורות הבאות המומחים של אינסטלטורים מומלצים 24/7.

אינסטלציה בקריות

שירותי אינסטלציה בסיסיים

אינסטלטור הוא מקצוע, אבל הוא גם כינוי. במרבית המקרים, כאשר אנו זקוקים לאינסטלטור, זה בגלל שיש לנו בעיה במערכת הביוב או שאנחנו מעוניינים להחליף ברז בבית. ואכן, ישנם לא מעט אנשי אינסטלציה שבוחרים למקד את הקריירה שלהם בדיוק סביב שירותים בסיסיים אלה. השירותים הללו אמנם לא נחשבים לשירותים מקצועיים במיוחד והם לא דורשים ידע מקצועי נרחב או השכלה מקצועית רשמית, אבל הם מייצרים פרנסה מצוינת וזאת סיבה מספיק טובה לפתח סביבם קריירה של ממש מא' ועד ת'. יחד עם זאת, עולם האינסטלציה כולל בתוכו עוד שורה ארוכה של שירותים ולמעשה כל מה שקשור בהובלת מים, הלוך וחזור מהמבנה או מכל מרחב שהוא, הוא חלק מהעולם הרחב שנקרא אינסטלציה. מה שחשוב להבין הוא שכאשר אתם נזקקים לשירותי אינסטלציה בקריות, חשוב שתבחרו את איש המקצוע המתאים, שאוחז ביכולות הנדרשות למילוי המשימה הספציפית, ולא תסתמכו על עצם הגדרתו של איש מקצוע כאינסטלטור.

שירותי אינסטלציה מקצועיים

אחרי שדיברנו על השירותים הבסיסיים בענף האינסטלציה, כעת נתמקד דווקא בשירותים היותר מקצועיים ואלו כוללים: איתור נזילות, צילום קווי ביוב, התקנה, תיקון ותחזוקה של משאבות, מגבירי לחץ, תכנון מערכות ומערכי אינסטלציה, הוספה והזזה של נקודות אינסטלציה וכן הלאה. שירותים אלה נחשבים למקצועיים יותר פשוט מאוד מכיוון שהם מחייבים מעגלי ידע נרחבים יותר בתחום האינסטלציה ובהתנהגות מים בכלל, ציוד מקצועי ומורכב יותר, ניסיון רב יותר והיכרות עם טכניקות מקצועיות מורכבות יותר. העניין הוא שכל אחד מהשירותים הללו דורש התמחות מיוחדת וציוד מתאים. כך למשל, אם אתם זקוקים לשירות איתור נזילות, מומחה אינסטלציה בקריות שמתמחה בהקמת מערכי אינסטלציה או בפרישה, תיקון ותחזוקה של משאבות לחץ, לא יוכל לסייע לכם. מה שאתם צריכים הוא מומחה לאיתור נזילות, שיגיע אליכם עם טכנולוגיות מתאימות כמו גילוי נזילות באמצעות גלי רדיו או מצלמה טרמית, ויוכל לאתר את הנזילה בתוך דקות, מה שלא יכול לעשות אינסטלטור אחר מבלי לשבור חצי מקירות הבית.

חברת אינסטלציה בקריות

הבנה זו היא הבנה חשובה ביותר כאשר אתם נכנסים אל תוך התהליך של מציאת נותן שירות שידע לספק לכם את הערך הגבוה ביותר במחיר ההוגן ביותר. ובמה הדברים אמורים? ובכן, דמיינו לעצמכם שאתם רוצים לחדש מערך של משאבות לחץ במבנה רב קומות. אתם פונים לחברים ובני משפחה ומקבלים המלצות על אינסטלטור מומחה. אלא שהמלצות אלה ניתנות לכם מכיוון שכל אותם ממליצים נעזרו באותו אינסטלטור בהזדמנויות שונות של פתיחת סתימות ביוב, כשבפועל אין לאינסטלטור הזה כל ידע מקצועי בתחום המשאבות ולבטח לא במשאבות לחץ להובלת מים לגובה רב. מן הסתם, מכיוון שאותו אינסטלטור מומלץ לא עוסק בתחום זה של אינסטלציה, הוא גם יציע לכם מחיר נמוך הרבה יותר מכל מומחה אינסטלציה בקריותשמציע התמחות בתחום הספציפי, פשוט כדי שיוכל לבצע את המשימה ואולי לפתח את העסק שלו לתחום חדש, על חשבונכם.

למצב הזה כאמור, אתם ממש לא רוצים להגיע. מה שאתם כן רוצים לעשות הוא לבדוק את תחומי ההתמחות של האינסטלטור מולו אתם עובדים ולוודא שהוא אוחז בכל היכולות וההתמחויות הנדרשות בכדי לספק לכם את השירות ודווקא מכיוון שמדובר בשירות מקצועי ולא בשירות סטנדרטי.

 

איך תבחרו את איש האינסטלציה המתאים לכם?

ובכן, הדבר הראשון שאתם צריכים לבדוק לפני שאתם בוחרים כל איש מקצוע שמספק שירותי אינסטלציה בקריותהוא, שאותו איש מקצוע מתמחה ספציפית בתחום בו אתם זקוקים לשירות. כבר תיארנו קודם לכן את חשיבותה של ההתמחות הזאת ואת זה שאנשי מקצוע שונים בתוך עולם האינסטלציה יכולים להחזיק בהתמחויות שונות לחלוטין, שמאפשרות להם להציע שירות מצוין בתחום אחד אבל שירות גרוע מאוד בתחום אחר. על כן, מה שחשוב הוא שאת כל הבדיקות הצרכניות שלכם בהמשך הדרך, אתם מבצעים סביב אנשי מקצוע שמתאים לכם ברמה המקצועית.

בתחום האינסטלציה המקצועית חשוב מאוד שתעזרו כמה שפחות בהמלצות פרטיות וכמה שיותר בחוות דעת מקצועיות. חוות דעת מקצועיות יכולות להינתן לכם על ידי אנשי מקצוע העוסקים בתחומים משיקים לעולם האינסטלציה ונמצאים באינטראקציה מתמדת עם אנשי אינסטלציה בקריות. כך למשל, קבלני בניין, מהנדסים, אדריכלים, מעצבי פנים, סוחרים בתחום האינסטלציה וכדומה. אנשים אלה פוגשים בכל יום המון אנשי אינסטלציה ויודעים לברור מתוכם את הטובים ביותר על סמך היכרות אישית ומקצועית שצברו לאורך זמן. אם תוכלו להשיג חוות דעת מקצועית אחת כזאת זה יהיה נהדר, ואם תוכלו לקבל מספר חוות דעת כאלה, זה יאפשר לכם לא רק לבחור את האיש הנכון, אלא גם למצוא את האיש שיספק לכם את השירות במחיר הנכון.

נושא הצעות המחיר גם הוא נושא חשוב מאוד

בתהליך הבחירה של איש אינסטלציה בקריות ועל אף שנושא זה רלוונטי בעיקר לשירותי אינסטלציה מקצועיים, הוא יכול להיות נכון גם לגבי השירותים היותר בסיסיים. כאשר אתם פונים לאיש מקצוע ומבקשים הצעת מחיר, אתם רוצים לוודא שאתם מספקים לכל איש מקצוע את אותם פרטים בדיוק, שעל בסיסם תינתן לכם ההצעה. כמו כן, אתם רוצים לוודא שההצעה שאתם מקבלים היא הצעה מפורטת דיה, כוללת בתוכה את כל ההיבטים הנדרשים להשלמת השירות ושנותן ההצעה מתחייב לסופיות שלה. אתם לא רוצים לקבל הצעה לאקונית שבדרך כלל תימסר לכם גם עם תג מחיר נמוך. הצעה זו היא פתח לשלל תוספות שאיש המקצוע ישית עליכם לאחר שכבר תשכרו את שירותיו ותהיו לכאורה כבולים איתו ומזה אתם רוצים להימנע. התמקדו בהצעות המפורטות, ההצעות שמפרטות את כל שלבי השירות ואת כל מרכיביו, שמסבירות את העלות של מרכיבי ההצעה השונים ושגם כוללות בתוכן את כל תנאי השירות המסופקים לכם. זה לכשעצמו יכול להעיד מאוד על הרמה המקצועית של נותן ההצעה.

עלויות ומחירי אינסטלציה בקריות

לבסוף, עניין המחיר ובעניין הזה אין תשובות קלות. מן הסתם, השאיפה היא לבחור את ההצעה הזולה ביותר, אלא שלא תמיד ההצעה הזאת תוכל לספק לכם את הערך הנדרש לכם ולא מדובר בעניין של מה בכך. איש מקצוע שמציע לכם מחיר זול יותר בגלל שהוא משתמש ברכיבים זולים יותר, בחומרים פשוטים יותר ועושה עבודה שרירותית יותר, יכול אולי לקבל מכם תשומת לב שלא מגיעה לו. עבודה שמבוססת על שיקולי מחיר בלבד היא עבודה שלא עתידה להחזיק מעמד לאורך זמן רב והתוצאות יכולות לבוא לידי ביטוי בהוצאות כספיות רבות נוספות שיהיה עליכם להוציא על מנת לתקן ולשפר את העבודה שכבר בוצעה עבורכם. זהו למעשה המקרה הקלאסי של לצאת בזול ולשלם ביוקר. על כן, מה שחשוב הוא שתבחרו בהצעה שמציעה לכם מחיר שנמצא בטווח הסביר, טווח שאותו תוכלו לזהות על פי כלל ההצעות שתקבלו או בהתייעצות עם איש מקצוע בתחום משיק. כל עוד המחיר המוצע לכם הוא תוך הטווח הזה, בהחלט יש מקום להתפשר ולא להתקבע על ההצעה הזולה ביותר. מצד שני, אתם גם רוצים להימנע ממחיר גבוה מדי שחורג מהטווח מלמעלה. הצעות אלה נראות לנו כמו הצעות של אנשי מקצוע טובים, שלאור המקצועיות שלהם גם גובים מחיר גבוה, אלא שפעמים רבות מדובר באיש מקצוע שמחפש לעשות כסף כמה שיותר קל ומזה אתם רוצים להימנע.

חברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 היא חברה בה תוכלו להיות בטוחים בדבר אחד: הסטנדרטים המנחים בעבודה איתכם הם סטנדרטים גבוהים גם מבחינה מקצועית וגם מבחינת השירות שאתם מקבלים. ההצעות של החברה הן מפורטות מאוד, אנשי המקצוע שלה הם כולם מוסמכים, מורשים ומציעים סל שלם של התמחויות בעולם האינסטלציה ובסך הכל, תוכלו להזמין מהחברה כל שירות אינסטלציה בקריות, להיות בטוחים שאתם מקבלים שירות מקצועי ואמין ושגם המחיר שתשלמו, גם אם הוא לא הנמוך ביותר, הרי שהוא בהחלט מספק לכם את הערך הגבוה ביותר.

אינסטלטורים בקריות

אין כמעט אף תחום מקצועי שבחיפוש אחר נותן שירות בו, יעמדו בפניכם כל כך הרבה אפשרויות, כמו תחום האינסטלציה. דברים אלה נכונים בכל עיר והם בטח ובטח נכונים כאשר אתם מחפשים אינסטלטורים בקריות או בחיפה למשל. בחיפוש אינסטלטור, ישנם מקרים בהם אתם יכולים להשקיע זמן ומאמץ בחיפוש שקול ומחושב של איש המקצוע המתאים לכם וישנם מקרים בהם אתם פשוט צריכים לקבל החלטה כאן ועכשיו ולהביא אינסטלטור שיטפל לכם בבעיה הבוערת. בשורות הבאות, יסבירו לכם המומחים של אינסטלטורים מומלצים 24/7 מהם הפרמטרים שאתם רוצים לבחון כאשר אתם בוחרים אינסטלטור וכאשר בחירה כזאת אכן יכולה להתבצע בצורה שקולה ומחושבת ולא במצבים של מקרי חירום.

מתי נכון לבחור אינסטלטור ומתי צריך פשוט להזמין אותו?

הזמנת איש מקצוע או נותן שירות היא תמיד משימה שמלווה בחששות ובחוסר וודאות. מצד אחד, חשוב לנו מאוד לעשות את הבחירה הנכונה, לא לשלם יותר ממה שצריך ולקבל שירות מקצועי ואדיב שיפתור לנו את הבעיה. מצד שני, ישנם מצבים בהם אין לנו את הפריבילגיה לעבור תהליך יסודי של בחירת איש מקצוע, שכן הבעיה שאותה אנחנו רוצים לפתור בעזרתו, היא בעיה בוערת ברמה של מקרה חירום. דברים אלה נראים טריוויאליים למדי ובכל זאת אנו מציינים אותם כדי להכין אתכם לכך שבשירותי אינסטלציה בחירום, ייתכן מאוד שלא תוכלו לעשות את העסקה הטובה ביותר או עסקה טובה בכלל וזה משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון כחלק מכורח הנסיבות. במקרים אלה, חשוב מאוד לעבוד בצורה מהירה, עם המון תשומת לב ועם מיקוד מקסימלי, ואם תעשו את זה נכון, תולכו למצוא כמה וכמה אינסטלטורים בקריות שיוכלו לתת לכם מענה מיידי ובתנאי שירות טובים. בכל מקרה אחר, שבו אין לכם לחץ של זמן, שהבית שלכם לא מוצף במי ביוב ושאתם יכולים לקחת את הזמן לתהליך בחירה מעמיק, בהחלט כדאי להקדיש את הזמן והמאמץ כדי להשלים אותו בצורה טובה. הבחירה שתעשו תשפיע ישירות על סכום הכסף שתשלמו לאיש המקצוע, אבל גם על רמת הביצוע ועל ההסתברות לכך שהפתרון שתקבלו אכן יהיה פתרון טוב שיאפשר לכם באמת להניח את הבעיה מאחוריכם לשנים רבות ואולי בכלל.

אינסטלטורים בקריות

איך תבחרו את האינסטלטור המתאים?

ובכן, אם אתם נכנסים לתהליך של בחינת אינסטלטורים בקריות ובחירת האינסטלטור המתאים לכם ביותר, אתם רוצים לדעת מהם הפרמטרים החשובים שעל פיהם אתם צריכים לעשות את הבחירה שלכם ולדעת גם מהם הפרמטרים שלא כדאי לבזבז עליהם זמן, פרמטרים שאתם לא באמת יכולים לבדוק ולא יכולים באמת לסייע לכם בקבלת ההחלטה.

זמינות 24/7 – אחד הפרמטרים המרכזיים שיכולים לסייע לכם בבחירת אינסטלטור הוא הפרמטר של זמינות מסביב לשעון 24/7. ישנם לא מעט אינסטלטורים שעם הגיע השעה חמש, סוגרים את שעריהם ולא מספקים עוד שירות. לעומתם, ישנם אחרים שמציעים שירות בכל שעה לאורך היום, לרבות שבתות וחגים וזאת מתוך הבנה ששירותי אינסטלציה יכולים להידרש גם במצבי חירום ולכן חשוב לספק פתרון זמין לכל מי שצריך אותם. אינסטלטורים בקריות שמבינים את המציאות הצרכנית הפשוטה הזאת הם בהחלט אינסטלטורים שאתם רוצים לבחון את מרכולתם.

הסמכה ורישוי לאינסטלטורים בקריות

ככלל, אינסטלטור הוא איש טכני ולכן אינו נדרש להסמכה של קבלן. יחד עם זאת, אינסטלטור בהחלט נדרש להשלמת לימודים רשמיים בתחום האינסטלציה, לאחוז במעגלי ידע נרחבים בתחום האינסטלציה ולהחזיק ברישיון אינסטלציה על מנת לספק שירותים שונים. דברים אלה מקבלים משנה חשיבות כאשר מדובר במשימות אינסטלציה מקצועיות מורכבות, בהן תצטרכו להזמין דווקא קבלן אינסטלציה. במקרה כזה, אתם רוצים לוודא שאתם עובדים אך ורק עם קבלן מורשה הרשום בפנקס הקבלנים של רשם הקבלנים במשרד השיכון, תחת סיווג "אינסטלציה". הסמכה זו נדרשת בכדי להבטיח את הרמה המקצועית לה תזכו במסגרת השירות שתזמינו ובמקרים מסוימים אף הכרחית, למשל במקרה של קבלת אישורים רגולטוריים להצגה בפני הרשויות.

אינסטלטורים מקצוענים בקריות
Sink faucet decoration in bathroom interior

הצעות מחיר לאינסטלציה

כאמור, התהליך של בחירת אינסטלטור רלוונטי בעיקר במקרים בהם יש לכם את הזמן הנדרש לבדוק מספר אינסטלטורים בקריות ולבחור את המתאים לכם ביותר. בתהליכים אלה ישנו תפקיד חשוב מאוד לשלב של הצעות המחיר. הצעות מחיר אלה צריכות להינתן לכם על סמך מפרט טכני או תכנית עבודה שאתם מגישים לנותני השירות והן צריכות להיות מבוססות על מסמכים אלה בלבד. אינסטלטור שפשוט נוקב במחיר ובכך פוטר את עצמו מגיבוש הצעת מחיר מסודרת, הוא לא אינסטלטור שאתם רוצים לעבוד איתו. אינסטלטור שמקבל מכם תכנית עבודה ועדיין מגיש לכם הצעת מחיר שלא מתייחסת לתכנית הזאת, הוא אינסטלטור שאתם לא רוצים לעבוד איתו. למעשה, שלב הצעת המחיר הוא שלב חשוב מאוד בתהליך הבחירה של אינסטלטור ואתם רוצים להקפיד לעבוד אך ורק עם אינסטלטורים שמגישים לכם הצעה מפורטת, רצינית, מחייבת וסופית. כל פרצה שנשארת בהצעה, היא פרצה שבסופו של דבר ייעשה בה שימוש נגדכם, בעיקר בתצורה של תוספות תשלום שונות ומשונות לאחר שכבר יצאתם לדרך ואתם מחויבים לאינסטלטור שבחרתם בו. מכל זה אתם יכולים להימנע ואת זה תוכלו לעשות באמצעות הקפדה על שלב הצעת המחיר.אינסטלטורים מומלצים בקריות

השוואת מחירים

השוואת מחירים הוא כלי צרכני חשוב שנכון להשתמש בו גם במקרה של בחירת אינסטלטורים בקריות. יחד עם זאת, אין זה אומר שבהשוואה הזאת אתם אמורים לבחור את האינסטלטור שנתן לכם את ההצעה הטובה ביותר. הצעות המחיר יסייעו לכם להבין את טווח המחירים הסביר ואת ההצעות שחורגות מהטווח הזה. עם ההצעות החריגות האלה אתם לא רוצים לעבוד, לא כשהן חורגות מעלה וגם לא כשהן חורגות כלפי מטה. הצעות נמוכות מדי מסתירות בדרך כלל מלכוד שיובא לפתחיכם בשלב מאוחר יותר. בחרו את ההצעה שמעניקה לכם את האיזון הטוב ביותר בין המחיר ובין האמון שאתם רוחשים לאינסטלטור.

התאמה מקצועית – לבסוף, אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת אינסטלטורים בקריות ובכלל, הוא הפרמטר של התאמה מקצועית. בהתאמה מקצועית אנו מתכוונים להתאמה של האינסטלטור הנבחר למשימה שאותה אתם רוצים להשלים בסיועו. כך למשל, אם מדובר בפתיחת סתימה בביוב, התאמה מקצועית כזאת קיימת עבור כל אינסטלטור ואין צורך להתעכב על העניין. יחד עם זאת, אם אתם זקוקים לשירות מקצועי יותר שדורש מעגלי ידע נרחבים יותר ואולי אפילו התמחות בתחום מסוים, אתם בהחלט רוצים לבחון האם האינסטלטור שאתם בוחרים, מחזיק ביכולות הנדרשות להשלמת המשימה. כך למשל, עבודות אינסטלציה בגובה מחייבות הבנה מעמיקה באופן הטיפול בבעיות אינסטלציה שנובעות מגובה, הסמכה ורישוי לעבודה בגובה והתמחות במשאבות, מגבירי לחץ וכדומה. אם לא מצאתם התאמה מקצועית כזאת מול האינסטלטור שאתם בוחנים, ואפילו אם ההתאמה הזאת היא חלקית בלבד, אתם רוצים להימנע מעבודה עם אותו אינסטלטור, גם אם הם המחיר שהציע לכם הוא נמוך ומפתה מאוד. עבודה מקצועית שמבוצעת על ידי איש המקצוע הלא נכון, כמוה כעבודה לא מקצועית, ומעבודה כזאת אתם רוצים להימנע.

אינסטלטורים מומלצים 24/7 בקריות

ואחרי שאמרנו את כל זה, בכל תהליך של בחירת נותן שירות, אתם חייבים להישען קצת על אינטואיציה, וכדאי להישען גם על המלצות וחוות דעת מקצועיות. בקשו המלצות מאנשים שעבדו עם אינסטלטור מסוים על משימה דומה לזו שאתם רוצים להשלים. המלצות שמתקבלות מאנשים שסתם מכירים איזה אינסטלטור, או שעבדו עם אינסטלטור על משימה פשוטה הרבה יותר מזו שמעסיקה אתכם, היא לא המלצה חסרת ערך, אבל גם לא כדאי לבסס סביבה החלטה סופית. חוות דעת מקצועיות מאנשי מקצוע העוסקים במקצועות משיקים ומכירים אנשי אינסטלציה מעבודתם היומיומית, יכולות לסייע לכם מאוד בהגעה לאיש המקצוע המתאים לכם ביותר. ולבסוף כאמור, אינטואיציה צרכנית פשוטה, שיכולה לסייע לכם להבין האם עומד מולכם איש מקצוע רציני, אמין, מסור ואכפתי, או עוד איש מקצוע שמחפש לקבל כמה שיותר תמורת כמה שפחות.

בכדי לחסוך לכם את כל התהליך הזה של בחירת אינסטלטורים בקריות, כל שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7, שמציעה לכם צוות שלם של אנשי מקצוע בתחום האינסטלציה, החל מאינסטלטורים טכניים וכלה בקבלני אינסטלציה, זמינים עבורכם מסביב לשעון לכל משימה ולכל מטרה, עם הסמכות ורישוי על פי החוק ועם שירות מקצועי, מסור ואכפתי בכל רחבי הארץ. ולגבי המחיר, בחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 מובטח לכם שלא תקבלו את המחיר הנמוך ביותר בשוק, אבל מובטח לכם גם שתקבלו את המחיר הטוב ביותר עבור שירות מקצועי שיאפשר לכם להניח את הבעיה לגמרי מאחוריכם.

אינסטלטור מומלץ בקריות

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחירון עבודות אינסטלציה

סוג השירות הערות טווח מחירים
מחיר עבור פתיחת סתימה פשוטה או מורכבת - סתימה בכיור, באמבטיה, במקלחון או בשירותים 250-700 ש“ח
מחיר עבור הסרת שורשים ממערכת הביוב שימוש במכשור מיוחד 480-2,000 ש“ח
מחיר החלפה של מערכת הניאגרה או תיקון שלה 280-700 ש“ח
מחיר לאיתור נזילות סמויות או גלויותשימוש במכשור מתקדם כמו מצלמה תרמית, שימוש בגז, שימוש בסאונד ועוד. לא כולל תיקון, רק איתור הנזילה עצמה. 700-2,500 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בשירותים280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה באמבטיה או במקלחון280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בכיור280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בצנרת 280-700 ש“ח
מחיר התקנה של סיפון העלות משתנה בהתאם למורכבות העבודה וסוג הסיפון 200-1,200 ש“ח
מחיר צילום מערכת הביוב לא כולל פתיחה של הצנרת 700-1,000 ש“ח
מחיר טיפול יסודי כתוצאה מרטיבות ברצפהשימוש במכשור ייחודי 280-1,000 ש“ח
מחיר טיפול ברטיבות בתקרה כתוצאה מחדירה של מים 280-700 ש“ח
מחיר טיפול ייבוש מים כתוצאה מהצפה בבית280-1,500 ש“ח
מחיר עבור שירותי ביובית 700-3000 ש“ח

שירותי אינסטלציה מורכבים

סוג השירות הערות טווח מחירים
מחיר פתיחת סתימה במרזב400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מרזב 800-1,500 ש“ח
מחיר החלפה או התקנה של דוד שמש 1000-2000 ש“ח
מחיר החלפה של ברז 200-400 ש“ח
המחיר החלפת כלים סניטריים 400-2,000 ש“ח

אז מה היה לנו בכתבה:

אינסטלטורים מומלצים
אינסטלטורים מומלצים

בחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 תוכלו למצוא קבלני אינסטלציה רשומים, אותם תוכלו להזמין לצורך ביצוע פרויקטי אינסטלציה נרחבים כדוגמת תכנון מערך צנרת, תכנון מערכת ביוב, תכנון משאבות ומערכות מים במבנים רבי קומות ובסיטואציות אחרות וכמובן לכל משימה מקצועית, שדורשת מעורבות של קבלן אינסטלציה מוסמך ומורשה.

אינסטלטור מומלץ בקריות

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שמאי מומחה ומומלץ

הערכת שמאות מקרקעין היא תהליך של הערכת שווי של נכס. השמאי ייקח בחשבון גורמים כמו מצב, מיקום ומגמות שוק כדי

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!