ביובית

ביובית - משאית ביובית - צוות אחים גבאי

שירותי ביובית ואינסטלציה כבר 17 שנה!

ענף האינסטלציה הוא ענף הכולל בתוכו שפע של סוגי תקלות, תיקונים והתקנות, יש גם סוגים שונים של אינסטלציה, ובהתאם לכך יש סוגים שונים של כלים בהם עושים שימוש בענף זה. אחד הכלים המשמעותיים לטיפול בבעיות אינסטלציה חמורות הינו ביובית. משאית הביובית כוללת מיכל שאיבה גדול המשמש שאיתו אפשר לביצוע שאיבות מאסיביות במקומות שונים כגון: צינורות ביוב סתומים, בורות ספיגה, שאיבות שומן, פתיחת סתימות רציניות ועוד.

מה המטרה של ביובית ?

הביובית לא נועדה לטפל בבעיות אינסטלציה קטנות של הבית, אלא בבעיות אינסטלציה גדולות המתפתחות במרחבים הגדולים במיוחד במפעלים, כבישים עירוניים, אתרים גדולים (בניינים, מסעדות, בתי מלון) ועוד. כאשר יש צורך לאתר ולפתוח סתימה במערכת הביוב של בניין שלם, או של רצף בניינים אזי הפתרון האולטימטיבי הוא משאית הביובית. כמו כן, מה שחשוב עוד יותר הוא הצוות המקצועי העמוד מאחורי התפעול הנכון והמקצועי של הביובית.

אצלנו בחברת "אחים גבאי" אנו מספקים שירותי ביובית מקצועיים ומתקדמים, ברשותנו רכבי ביובית מתקדמים, והצוות המקצועי שלנו יודע לתפעל ולתחזק את הביוביות בצורה הטובה ביותר והמיומנת ביותר.

אנו מעניקים מספר שירותי ביובית לכלל לקוחותינו כגון:

  • פתיחת סתימות בצינורות ביוב
  • שאיבת בורות דלק
  • שאיבת בורות שומן
  • שאיבת מיכלי אגירה
  • שטיפה של צינורות ביוב שנוקו מסתימה או של בורות מסוגים שונים שבוצעה בהם שאיבה.
  • ועוד.

צוות אחים גבאי מיומן מזה שנים להעניק שירותי ביובית מתקדמים לטובת פתרון בעיות אינסטלציה חמורות.

יש לכם בעיה בצנרת? זקוקים לפתיחת סתימות בצורה קצת יותר מתקדמת? זקוקים לשירותי ביובית? מלאו את הפרטים בטופס הבא, ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם!

לקוח יקר, במידה והינך זקוק לשירותי ביובית, לחברת "אחים גבאי" רכבי ביובית חדישים מהמתקדמים בשוק ומתוחזקים בצורה הטובה ביותר על מנת להעניק לך את שירות הטוב ביותר.

היתרונות של שירותי ביובית שלנו?

  • רכבי ביובית של האחים גבאי הם חדישים ויעילים.
  • כל ביובית של האחים גבאי מופעלת ע"י צוות אינסטלטורים מקצועי ומנוסה שיודע לטפל בכל מקרה לגופו.
  • חברת אחים גבאי מתחייבת לעבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולמתן שירות ללקוח ברמה הגבוהה ביותר.

אז מי מכם שיאלץ  אי פעם להתמודד עם מקרה של סתימה בצנרת הביוב של בנין שלם, או עם מקרה של הצפה במקלט אין לו מה להתלבט , וכל שעליו לעשות הוא ליצור עמנו קשר , לתאר בפנינו את המקרה ואנו כבר נדע מה לעשות , אילו כלים , איזה ביובית, ואיזה אנשי מקצוע דרושים במקרה הנ"ל.

צרכים שירות ביובית ? פנו אלינו לקבל מחיר אטרקטיבי ושירות ללא תחרות.

 


תו האיכות - בעלי מקצוע
מה צבעה של השמש? 

* צוות האחים גבאי מתחייבים לאיכות עבודה גבוהה, שירות ומחירים אטרקטיביים ובלעדיים. כמו כן איכות העבודה עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק, בהתחייבות!